KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
18-10-21 22:52  Zaproszenie na XXI Osowskie Spotkania Modelarzy 12-14.11.2021
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Witajcie!
Z nadzieją patrząc w przyszłość, mimo, że pandemia nie odpuszcza pragnę zaprosić Kolegów jak i miłośników modelarstwa na XXI Osowskie Spotkanie Modelarzy,
które odbędzie się w dniach 12-14.11.2021 w Gdańsku Osowie w Szkole podstawowej nr 33/XXIV Liceum Ogólnokształcącym ( dawne Gimnazjum) przy ulicy Wodnika.
Zaczniemy tradycyjnie od piątku, pierwsze przymiarki i ewentualne ustawienie pierwszych modeli, a później spontaniczna integracja ;-)
W sobotę zapraszamy od 9.15 do 16.00, a w niedzielę od 9.15 do 15.00.



--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
19-10-21 15:21  Odp: Zaproszenie na XXI Osowskie Spotkania Modelarzy 12-14.11.2021
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Mam nadzieję na większą frekwencję - zaproszenie do znajomych wysłane.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
20-10-21 07:10  Odp: Zaproszenie na XXI Osowskie Spotkania Modelarzy 12-14.11.2021
JAPS 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Swietna wiadomość.
W zeszłym roku pandemia wstzymala nasze spotkania to w tym roku wypadałoby się spotkać.

Do zobaczenia

--
Modelarz okrętowiec

 
23-10-21 00:39  Odp: Zaproszenie na XXI Osowskie Spotkania Modelarzy 12-14.11.2021
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Postaram się wpaść.

 
27-10-21 16:00  Odp: Zaproszenie na XXI Osowskie Spotkania Modelarzy 12-14.11.2021
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Bardzo mnie ucieszyła ostatnia wiadomość o możliwym spotkaniu z Panem Marcinem.
Miałbym okazję do porozmawiania o Scharnhorście.
Może by to "Postaram" zamienić na "Uda"?
Liczę na spotkanie.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
03-11-21 22:19  Odp: Zaproszenie na XXI Osowskie Spotkania Modelarzy 12-14.11.2021
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Wczoraj Winek udzielając wsparcia organizacyjnego objechał trójmiejskie sklepy modelarskie z plakatami.
Dziś ja odwiedziłem nasze lokalne szkoły.
Kolejną niespodziankę szykuje Marcin.




--

Post zmieniony (03-11-21 22:21)

 
13-11-21 21:51  Odp: Zaproszenie na XXI Osowskie Spotkania Modelarzy 12-14.11.2021
Paragraf 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Garść fotek ze spotkania.

https://drive.google.com/drive/folders/1XyfBn3cEIXnLh6J4TijKiC-j-6oa7L6m?usp=sharing

--
Mało casu, kruca bomba, mało casu.

 
14-11-21 11:55  Odp: Zaproszenie na XXI Osowskie Spotkania Modelarzy 12-14.11.2021
zremb 

 

Kilka ujęć z wolnej ręki. Zdjęcia posortowane przez Googla bez zachowania kolejności.
Osowa 13.11.2021

--
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

 
14-11-21 15:06  Odp: Zaproszenie na XXI Osowskie Spotkania Modelarzy 12-14.11.2021
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

I po kolejnym Osowskim Spotkaniu Modelarzy za które wszystkim przybyłym bardzo dziękuję.
Gorące podziękowania także dla Winka i Yogiego za pomoc w organizacji i logistyce.
Bardzo dziękuję Gościom, którzy w ten trudny czas wybrali się w podróż do Trójmiasta i których towarzystwem mogliśmy się cieszyć
Kolejne Spotkanie i kolejni nowo poznani Koledzy, którzy zapowiedzieli udział w następnych edycjach to nadzieja na poszerzenie naszego grona.
Bawiliśmy się od piątku, było nas ku mojej radości sporo, a i modeli Winek naliczył ponad 100.
Jestem dzięki Wam zadowolony i uśmiechnięty, do następnego!

--

Post zmieniony (14-11-21 15:15)

 
15-11-21 11:53  Odp: Zaproszenie na XXI Osowskie Spotkania Modelarzy 12-14.11.2021
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Ze swojej strony bardzo dziękuję wszystkim za obecność na naszym nietypowym spotkaniu.
Było mi bardzo miło, że przyjęliście zaproszenia.
Szczególne podziękowania tym, którzy mimo wcześniejszych oporów odważyli się przybyć pierwszy raz i nawet coś pokazać. Mam nadzieję na dalsze Wasze wizyty.
Do następnego razu.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024