KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
11-01-05 23:16  Re: [pseudorelacja] WAK #13 08.01.2005
*Paulos* 



Na Forum:
Relacje w toku - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wielkie dzieki Chopin!!! i dla Hooka6 tez wielkie dzieki, Mig-3 wyladowal na mojej skrzynce, co prawda nie mial kol ale jakos to zrobil, wszak radziecka maszyna ... :):):):)

wstepnie zobaczylem ze na Photosophie mozna sobie obrobic ten model wedle uznania zachowujac format PDF... bede musial zglebic temat :)

pozdrowionka

-------------

Jaki będzie następny model??? ... L E P S Z Y !!!!!!!

 
12-01-05 19:55  Re: [pseudorelacja] WAK #13 08.01.2005
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Tak jest to mozliwe ale zastanow sie czy warto? I pamietaj ze ten model ma swojego autora. On w tym PDFie jest tak pomyslany zeby dobrze sie drukowal ale zle wlasnie obrabial i potem kompresowal. Prawdopodobnie gra nie warta swieczki. Jezeli juz to lepiej obrysowac go w Ilustratorze. Pytanie czy autor na to pujdzie? Bo w zamysle mial to byc tylko model do testowego sklejenia i z tad te braki w czesciach.

Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
13-01-05 11:55  Re: [pseudorelacja] WAK #13 08.01.2005
*Paulos* 



Na Forum:
Relacje w toku - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jak narazie nie mam zamiaru robic z nim czegokolwiek, raz ze moja wiedza jest nie wystarczajaca do tego typu zabaw:) a drugie to to ze czasowo nie jest to teraz mozliwe, zreszta jest na rynku pare modeli Miga-3 (w zielonym malowaniu rowniez, chyba Fly Model) a jesli chodzi o programy graficzne to zam sie bardziej na obrobce fotografii, zajmuje sie procz studiow takze fotgrafia portretowa, jesli uda mi sie zajwic na nastepnym spotkaniu to przyniose maly album, jak ktos bedzie chcial to sobie pooglada moje dziela :) Ale tak do rzeczy, no to palnuje sklejenie Zera z MM idac za dobrymi radami wybralem ten wlasnie model, jako ze nie jestem jeszcze taki biegly w modelarstwie :) narazie przeraza mnie oslona silnika z wglebieniami na karabiny i ta czesc co je przykrywa, narazie nie wyobrazam sobie jak to uformowac, chociaz widzialem relacje na kartonworku z Zerem i tam ktos to ladnie zrobil :) druga sprawa no to moze ktos wie jak nazywa sie taki klej w spraju co ponoc dobrze sie nim podkleja czesci na tekture 1mm, gdzie go kupic? przy okazji jakby ktos wiedzial to niech napisze bede wdzieczny, nie chce watku wrzucan na glowne forum bo to takie podstawowe sprawy az wstyd :)

pozdrawiam

PAWEL

-------------

Jaki będzie następny model??? ... L E P S Z Y !!!!!!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024