KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.
Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.) Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze stronicowaniem  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
13-04-21 11:43  Odp: XI Konkurs Modeli Kartonowych i Wystawa Makiet - Rypin - 2021 Odwołany
rypinmuzeum   

Drodzy nasi Sympatycy, Modelarze, Pasjonaci i nie przesadzę jak dodam – Przyjaciele. Jakiś czas temu zadaliśmy Państwu pytanie: czy zaakceptowaliby Państwo w dobie covid’u formę online naszego tym razem już XI Konkursu Modeli Kartonowych i Wystawy Makiet Historycznych? Jest mi niezmiernie miło, a wręcz z satysfakcją to piszę, że miast pisać do nas wielu z Państwa wybrało rozmowę telefoniczną. Czyli wybrali Państwo ten bliższy kontakt, byśmy mogli się choćby usłyszeć. Teraz chciałbym to podsumować. Otóż Państwo zgodnie orzekli, że jednak w tych konkursach, to tak naprawdę chodzi o spotkanie. O te magiczne kilka chwil, gdy z sobą rozmawiamy, śmiejemy się. O ten moment gdy przeżywamy ekscytacje na widok nowych prac naszych Koleżanek i Kolegów. Tak piszę Koleżanek i Kolegów, bo przez te lata przekonaliśmy się, że jednak modelarstwo nie jest wyłącznie męskim hobby, a kobiety potrafią osiągać na tej kartonowej niwie niezwykłe sukcesy. Jednocześnie z naszych rozmów o formę konkursu pobrzmiewała jedna też uwaga, że jest obawa o jakość konkursu gdyby go przeprowadzić w formie online. Wspólnie orzekliśmy, że może taka impreza stać się konkursem fotograficznym, a nie modelarskim. A my organizatorzy mielibyśmy niekończące się wyrzuty sumienia, gdybyśmy skrzywdzili kogoś niską oceną modelu, przy na przykład słabszej dokumentacji fotograficznej, nie oddającej z pietyzmem odtworzonych detali modelu. Na podstawie wniosków wyciągniętych z rozmów z Państwem postanowiliśmy wspólnie z naszym cudownym Partnerem Biogazownią Rypin, która rokrocznie wspiera Konkurs Modeli Kartonowych i Wystawę Makiet Historycznych, że w tym roku konkursu nie przeprowadzimy. Zrobimy to za rok. My już tęsknimy, ale jednocześnie wierzymy, że dane nam będzie się spotkać w przyszłym roku w ostatnią sobotę lutego. Stanąć twarzą w twarz, bez maseczek, bez dystansu, że będziemy mogli bawić się razem i cieszyć. Liczymy, że będziemy mogli ściskać Wasze zdolne dłonie gratulując i wręczając statuetki. Życzymy Wam Drodzy nasi Przyjaciele zdrowia, bo ono jest fundamentem wszystkiego, a jeszcze do tego życzymy Wam jak najmniej stresu bo on niestety potrafi wykończyć najsilniejsze organizmy. Jako, że poziom stresu zmniejsza hobby, realizowana pasja, więc życzymy Wam jak najwięcej czasu na realizację pasji – czasu na modelarstwo. Bądźcie zdrowi i szczęśliwi! Do zobaczenia za rok.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 XI Konkurs Modeli Kartonowych i Wystawa Makiet - Rypin - 2021 Odwołany  nowe
rypinmuzeum 1021 23-02-21 14:42
 Odp: XI Konkurs Modeli Kartonowych i Wystawa Makiet - Rypin - 2021 Odwołany  nowe
rypinmuzeum 122 13-04-21 11:43
 Odp: XI Konkurs Modeli Kartonowych i Wystawa Makiet - Rypin - 2021 Odwołany  nowe
Krzysztof NT 266 20-04-21 13:21