KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze stronicowaniem  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
10-10-20 16:27  Odp: Konkurs Modeli Kartonowych Wydawnictwa Modelarstwo Nowotomyskie
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w internetowym Konkursie Modeli Kartonowych Wydawnictwa Modelarstwo Nowotomyskie z okazji 234 urodzin Nowego Tomyśla.

Zgłoszono 110 modeli wykonanych przez reprezentantów trzynastu klubów modelarskich oraz przez osoby indywidualne.

Ponieważ udział osób indywidualnych był znikomy, Organizatorzy postanowili połączyć ich z kategorią zaawansowaną.
Również ze względu na bardzo dużą ilość zgłoszeń najmłodszych uczestników, podzielono klasę NT-1 Młodzik.

Wszystkich zwycięzców lub ich przedstawicieli poinformujemy w najbliższym czasie o terminie i sposobie przekazania nagród.

Galerie zdjęć modeli zgłoszonych do konkursu zamieszczane będą na stronie: https://www.facebook.com/ModelarstwoNowotomyskie

Wyniki:


Kategoria NT-1 Młodzik: Wiklinowy Trabant



1. Bekierz Mateusz (Dom Kultury Ruda Śląska) - Złoto

2. Szewczuk Jarosław (NOK Nowy Tomyśl) – Srebro

3. Kumiszcza Mikołaj (WLKP Kartonowa Pyra) – Brąz

4. Cholewa Zuzanna (WLPK Kartonowa Pyra)

5. Chmielewski Maciej (Modelandia w Czarnej Białostockiej)

6. Brzostowski Patryk (NOK Nowy Tomyśl)

7. Marchlik Monika (Combat Chełmża)

8. Krakowiak Adrian (Combat Chełmża)

9. Markiewicz Barbara (Combat Chełmża)

10. Leśna Zofia („Zajączki” z Opalenicy)

11. Kokoszka Zuzanna (Combat Chełmża)

12. Piechowiak Olaf („Zajączki” z Opalenicy)

13. Sobczyńska Karolina (Combat Chełmża)

14. Wierzbowska Agata (Combat Chełmża)

15. Ocaluk Julia (Indywidualnie)

16. Dynderz Sebastian (Combat Chełmża)

17. Wróblewska Natalia (Combat Chełmża)

18. Wilczewska Monika (Combat Chełmża)

19. Kończalska Emilia (Combat Chełmża)



Kategoria NT-1 Młodzik: Samolot TS-8 Bies



1. Kumiszcza Mikołaj (WLKP Kartonowa Pyra) – Złoto

2. Werner Julia (NOK Nowy Tomyśl) – Srebro

3. Ocaluk Julia (Indywidualnie) – Brąz

4. Chmielewski Maciej (Modelandia w Czarnej Białostockiej)

5. Wiatkowski Piotr (Modelandia w Czarnej Białostockiej)

6. Wysocki Brajan (Modelandia w Czarnej Białostockiej)

7. Czarniecki Michał (Modelandia w Czarnej Białostockiej)

8. Szewczuk Jarosław (NOK Nowy Tomyśl)

9. Ocaluk Oskar (Indywidualnie)

10. Wysocki Oliwier (Modelandia w Czarnej Białostockiej)

11. Cholewa Kacper (NOK Nowy Tomyśl)

12. Wiercioch Małgorzata (GOK w Gołębiu)

13. Cholewa Zuzanna (WLKP Kartonowa Pyra)

14. Ford Jonatan (NOK Nowy Tomyśl)

15. Leśna Zofia („Zajączki” z Opalenicy)

16. Brzostowski Patryk (NOK Nowy Tomyśl)

17. Ołdakowski Bartosz (Modelandia w Czarnej Białostockiej)

18. Dunajski Wojciech („Zajączki” z Opalenicy)

19. Piechowiak Olaf („Zajączki” z Opalenicy)



Kategoria NT-1 Młodzik: Samochód z wyścigów WRAK DAY



1. Cholewa Zuzanna (WLKP Kartonowa Pyra) – Złoto

2. Szewczuk Jarosław (NOK Nowy Tomyśl) – Srebro

3. Kumiszcza Mikołaj (WLKP Kartonowa Pyra) – Brąz

4. Czarniecki Kacper (Modelandia w Czarnej Białostockiej)

5. Cholewa Oliwia (NOK Nowy Tomyśl)

6. Rejmak Wiktoria (GOK w Gołębiu)

7. Werner Julia (NOK Nowy Tomyśl)

8. Dunajski Wojciech („Zajączki” z Opalenicy)

9. Ocaluk Julia (Indywidualnie)

10. Ołdakowski Bartosz (Modelandia w Czarnej Białostockiej)

11. Ocaluk Oskar (Indywidualnie)

12. Wawrzonek Katarzyna (Modelarze z Franciszkowa)

13. Leśna Zofia („Zajączki” z Opalenicy)

14. Piechowiak Olaf („Zajączki” z Opalenicy)



Kategoria NT-1 Młodzik: Nowotomyski Ogród Zoologiczny



1. Wysocki Oliwier (Modelandia w Czarnej Białostockiej) - Złoto

2. Brzostowski Patryk (NOK Nowy Tomyśl) – Srebro

3. Ołdakowski Dominik (Modelandia w Czarnej Białostockiej) – Brąz

4. Twardowski Kamil (SM Wągrowiec)

5. Ołdakowski Bartosz (Modelandia w Czarnej Białostockiej)



Kategoria NT-1 Junior



1. Werner Jakub (NOK Nowy Tomyśl) – Złoto

Model: Wiklinowy Trabant

2. Werner Jakub (NOK Nowy Tomyśl)

Model: Samochód z wyścigów WRAK DAY

3. Wiercioch Adam (Combat Chełmża) – Srebro

Model: Wiklinowy Trabant



Kategoria NT-1 Senior (kategoria nieregulaminowa)



1. Tomaszewicz Tomasz (NOK Nowy Tomyśl) – Wyróżnienie

Model: Wiklinowy Trabant



Kategoria NT-2 Junior



1. Twardowski Krzysztof (SM Wągrowiec) – Złoto

Model: Nowotomyska Wieża Ciśnień

2. Pliszka Krzysztof (Combat Chełmża) – Srebro

Model: Chata Olęderska

3. Michułka Bartosz (Klub Modelarski „Skorpion”) – Brąz

Model: Chata Olęderska

4. Zawistowski Jarosław (Combat Chełmża)

Model: Ratusz w Biesenthal

5. Drzymała Wiktoria (Modelarnia Brójce)

Model: Chata Olęderska

6. Zalewska Natalia (Klub Modelarski „Skorpion”)

Model: Nowotomyska Wieża Ciśnień

7. Werner Jakub (NOK Nowy Tomyśl)

Model: Chata Olęderska

8. Cholewa Zuzanna (WLKP Kartonowa Pyra)

Model: Tężnia solankowa

9. Tomaszewicz Łukasz (NOK Nowy Tomyśl)

Model: Tężnia solankowa

10. Rocławski Filip (Combat Chełmża)

Model: Nowotomyska Wieża Ciśnień

11. Chmielewicz Lena (Combat Chełmża)

Model: Nowotomyska Wieża Ciśnień

12. Jarmuszczak Daria (Klub Modelarski „Skorpion”)

Model: Tężnia solankowa

13. Krzysztofik Dominik (Dom Kultury Ruda Śląska)

Model: Chata Olęderska

14. Demel Karolina (Dom Kultury Ruda Śląska)

Model: Chata Olęderska

15. Leśna Zofia („Zajączki” z Opalenicy)

Model: Tężnia solankowa

16. Nadarzyński Wojciech (Indywidualnie)

Model: Ratusz w Biesenthal

17. Wysocki Brajan (Modelandia w Czarnej Białostockiej)

Model: Tężnia solankowa

18. Szewczuk Jarosław (NOK Nowy Tomyśl)

Model: Tężnia solankowa

19. Paszek Małgorzata (IKAR Mazańcowice)

Model: Chata Olęderska

20. Brzostowski Patryk (NOK Nowy Tomyśl)

Model: Ratusz w Biesenthal

21. Szymańczuk Kacper (Modelarze z Franciszkowa)

Model: Chata Olęderska

22. Piechowiak Olaf („Zajączki” z Opalenicy)

Model: Tężnia solankowa



Kategoria NT-2 Senior



1. Wlaźlak Sebastian (NOK Nowy Tomyśl) – Złoto

Model: Chata Olęderska

2. Szepelawy Piotr (NOK Nowy Tomyśl) – Srebro

Model: Chata Olęderska

3. Krupa Marek (WLKP Kartonowa Pyra) – Brąz

Model: Ratusz w Biesenthal

4. Śliwiński Stanisław (Modelarze z Franciszkowa)

Model: Chata Olęderska

5. Tomaszewicz Tomasz (NOK Nowy Tomyśl)

Model: Chata Olęderska

6. Twardowski Tomasz (SM Wągrowiec)

Model: Chata Olęderska

7. Tomaszewicz Tomasz (NOK Nowy Tomyśl)

Model: Ratusz w Biesenthal

8. Tomaszewicz Tomasz (NOK Nowy Tomyśl)

Model: Nowotomyska Wieża Ciśnień

9. Ensminger Bogusław (ISMR Inowrocław)

Model: Chata Olęderska

10. Wantowska Joanna (Combat Chełmża)

Model: Nowotomyska Wieża Ciśnień

11. Wdowiak Łukasz (Modelarze z Franciszkowa)

Model: Chata Olęderska

12. Ensminger Bogusław (ISMR Inowrocław)

Model: Ratusz w Biesenthal

13. Ensminger Bogusław (ISMR Inowrocław)

Model: Nowotomyska Wieża Ciśnień

14. Wawrzyniak Marek (Klub Modelarski „Skorpion”)

Model: Ratusz w Biesenthal

15. Andryszak Maciej (NOK Nowy Tomyśl)

Model: Chata Olęderska

16. Kiljan Adriana (GOK w Gołębiu)

Model: Tężnia solankowa



Kategoria NT-3 Junior



1. Łysuniec Emilia (Klub Modelarski „Skorpion”) – Wyróżnienie

Model: Kościół w Nowym Tomyślu



Kategoria NT-3 Senior



1. Wlaźlak Sebastian (NOK Nowy Tomyśl) – Złoto

Model: Urząd Miejski w Nowym Tomyślu

2. Twardowski Tomasz (SM Wągrowiec) – Srebro

Model: Urząd Miejski w Nowym Tomyślu

3. Cholewa Jerzy (WLKP Pyra) – Brąz

Model: Biblioteka w Dębnie

4. Wdowiak Łukasz (Modelarze z Franciszkowa)

Model: Kościół w Nowym Tomyślu

5. Szeffner Krzysztof (NOK Nowy Tomyśl)

Model: Biblioteka w Dębnie

6. Capała Edward (GOK w Gołębiu)

Model: Kościół w Nowym Tomyślu

7. Szeffner Krzysztof (NOK Nowy Tomyśl)

Model: Urząd Miejski w Nowym Tomyślu

8. Wantowski Marek (Combat Chełmża)

Model: Biblioteka w Dębnie

9. Lis Paweł (Klub Modelarski „Skorpion”)

Model: Biblioteka w Dębnie

10. Teper Beata (Klub Modelarski „Skorpion”)

Model: Urząd Miejski w Nowym Tomyślu



Klasyfikacja drużynowa:



1 m-ce: NOK Nowy Tomyśl – 27 zgłoszonych modeli

2 m-ce: Combat Chełmża – 17 zgłoszonych modeli

3 m-ce: Modelandia w Czarnej Białostockiej – 13 zgłoszonych modeli

4 m-ce: „Zajączki” z Opalenicy – 10 zgłoszonych modeli

5 m-ce: WLKP Kartonowa Pyra (Poznań) – 9 zgłoszonych modeli

6 m-ce: Klub Modelarski „Skorpion” (Wołów) – 7 zgłoszonych modeli

7 m-ce: Modelarze z Franciszkowa – 5 zgłoszonych modeli

8 m-ce: GOK w Gołębiu – 4 zgłoszone modele

8 m-ce: SM Wągrowiec – 4 zgłoszone modele

9 m-ce: Dom Kultury Ruda Śląska – 3 zgłoszone modele

9 m-ce: ISMR Inowrocław – 3 zgłoszone modele

10 m-ce: IKAR Mazańcowice – 1 zgłoszony model

10 m-ce: Modelarnia Brójce – 1 zgłoszony model

--

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 Konkurs Modeli Kartonowych Wydawnictwa Modelarstwo Nowotomyskie  nowe
Krzysztof NT 2261 04-06-20 09:02
 Odp: Konkurs Modeli Kartonowych Wydawnictwa Modelarstwo Nowotomyskie  nowe
Krzysztof NT 316 12-09-20 19:08
 Odp: Konkurs Modeli Kartonowych Wydawnictwa Modelarstwo Nowotomyskie  nowe
Krzysztof NT 590 10-10-20 16:27