KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
24-07-20 07:16  WAK #200 - 25/07/2020
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

To już jutro. Jubileuszowe spotkanie modelarzy we Wrocławiu - Bar u Misia ul. Bogusławskiego. Co prawda ja z Olkiem mamy wyjazdowy WAK w Velkych Mezirziczi, ale może ktoś zapragnie się też spotkać w Misiu.

--
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
24-07-20 13:29  Odp: WAK #200 - 25/07/2020
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Dwusetne spotkanie pionierskiej grupy, a tutaj zapowiedź taka skromna, w dodatku z niepewnością, czy ktoś przyjdzie.
Trochę smutne, że zapał w ludziach umiera i to nie tylko we Wrocławiu.
Kiedyś - choćby lało, grzmiało i waliło - ludzie pragnęli się spotkać z podobnymi sobie pasjonatami. Teraz im się nie chce, lub nie mogą, mają inne zajęcia, są zmęczeni tym wszystkim, czekają aż ktoś za nich coś zorganizuje... Naprawdę szkoda, że zostało nam dzisiaj tylko "A pamiętacie jak to kiedyś było?" Pomijam oczywiście aferę wirusową, bo to się nie dzieje od wczoraj.

Mam nadzieję, że nie jest jednak tak źle jak to wygląda z zewnątrz:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
26-07-20 21:19  Odp: WAK #200 - 25/07/2020
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Był ktoś z bractwa modelarskiego? Macie fotki? Wrocław zawsze silny....

 
11-08-20 09:51  Odp: WAK #200 - 25/07/2020
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

StuG to raczej już właśnie: zostało nam dzisiaj tylko "A pamiętacie jak to kiedyś było?".
Młodsze się nie robimy. Zmęczenie materiału. Emigracja co poniektórych. Dom, rodzina, dzieci, praca... po prostu życie. Niestety: WAK czasy swojej świetności ma już za sobą...

Złożyło się na to jeszcze mnóstwo innych aspektów, ale to już inna historia.

Sam, nie usprawiedliwiając się, nie mam aktualnie zbyt wiele czasu na modelowanie. Do tego praca 7 dni w tygodniu, czasem po 18h. Do pewnego momentu miałem jeszcze energię, żeby pewne rzeczy dopilnowywać. Teraz już nie mam na to siły...

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024