KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
09-06-20 19:32  Odp: XXIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych edycja ONLINE
struna 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 3


XXIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS MODELI KARTONOWYCH

RADOM, 5 - 9 CZERWCA 2020


pod
Honorowym Patronatem
Prezydenta m. Radomia




KOMUNIKAT




I. TERMIN I MIEJSCE KONKURSU


5-9 CZERWCA 2020r.
Dom Kultury „IDALIN” w Radomiu - strona internetowa i fanpejdż


II. ORGANIZATORZY


Dom Kultury „IDALIN” w Radomiu
Klub Modelarsko - Historyczny „Sokół” w Radomiu


III. KIEROWNICTWO ZAWODÓW


Grzegorz Molenda


IV. KOMISJA SĘDZIOWSKA

- Sędziowie Oceny:


KB, KG, KX J+M
Henryk Kołek kl. I
Kazimierz Surowiak kl. M
Marek Matuszczak kl. I
Grzegorz Cieśla kl. I


KA, KPH, KS1, KS2, KS50
Łukasz Bones kl. II
Paweł Homerski kl. I
Michał Struniewicz kl. III


KC, KF, KO, KZ
Ryszard Bones kl. M
Tadeusz Gawron kl. I
Grzegorz Nowak kl. M
Artur Bednarczyk kl. II


KD, KK, KP, KS3, KX S
Marcin Różowski kl. I
Dariusz Fabian kl. II
Piotr Gąsiorowski kl. II
Grzegorz Molenda kl. I


V. UWAGI KOŃCOWE


Ocenę modeli przeprowadzono zdalnie na podstawie nadesłanych zdjęć wg zasady „podoba się-nie podoba się”. Do konkursu zgłoszono 135 modeli wykonanych przez 64 zawodników zrzeszonych i indywidualnych.

M-ce Nr start. Imię i nazwisko Klub Model

klasa KA S

1 15 Piotr Targoński Olsztyńskie Stowarzyszenie Modelarzy "Warmia" 75mm armata polowa wz. 1897
2 86 Michał Szklarczyk brak Armata Schneider wz.1897 75mm
3 115 Krystian Sęda OKM Oleśnica Armata 42 funtowa
4 71 Piotr Telka KM ZZA KRATY Trebusz średniowieczny

Klasa KB J

1 58 Róża Paszczyńska KM Skorpion Wołów Olsztyn
2 56 Natalia Zalewska KM Skorpion Wołów Zamek w Chocimiu
2 57 Aleksandra Nowicka KM Skorpion Wołów Chęciny
4 37 Franciszek Ślusarczyk KM Dedal w Wapienicy Kościół w Miloticach

Klasa KB M

1 107 Maksymilian Jagła OKM Oleśnica Stavebnice
2 75 Bartosz Michułka KM Skorpion Wołów Obora
3 90 Maja Szklarczyk brak Chatka z piernika
4 102 Adrianna Kurzyńska OKM Oleśnica Latarnia Rozewie
5 98 Małgorzata Skrzyniarz Kartonowy Tur Bielsk Podlaski Cerkiew Św. Dymitra w Moskwie
6 34 Julia Ślusarczyk KM Dedal w Wapienicy Domek letniskowy
6 46 Małgorzata Paszek IKAR Mazańcowice Chata
7 80 Alicja Michułka KM Skorpion Wołów Chatka na kurzej łapce

Klasa KB S

1 4 Zbigniew Garbarczyk brak Kościół p.w. N.M.P. w Porąbce
2 129 Marek Krupa WLKP-POZNAŃ Kościól św. Michała Archanioła
3 117 Piotr Kozłowski Kartonowy Tur Sklepik z filmu "ZNACHOR"
4 17 Piotr Targoński Olsztyńskie Stowarzyszenie Modelarzy "Warmia" Rotunda św. Prokopa w Strzelnie
5 20 Dariusz Goluch brak Kościół św. Jakuba - Skalice
6 69 Sławomir Łukaszewski KM ZZA KRATY WROCŁAW -RATUSZ
7 132 Jerzy Cholewa WLKP-POZNAŃ BIBLIOTKA W DĘBNIE

Klasa KC J+M

1 109 Maksymilian Jagła OKM Oleśnica Papamobile
2 99 Dominik Olszczyński OKM Oleśnica Laurin & Klement
3 84 Kacper Grzywacz KMH Sokół Radom Straż pożarna

Klasa KC S

1 119 Dariusz Furtak KM "Ikar" Komatsu 830 E-AC
2 124 Łukasz Mańkowski WLKP-POZNAŃ FIAT 125P
3 122 Tadeusz Duda KM "Ikar" Bizon Super 2056
4 10 Grzegorz Malinowski brak Samochód pożarniczy Star 244
5 48 Karol Kupczyk Niezrzeszony Peterbilt 362 i Trailex Concrete Mixer
6 43 Michał Szcześniak brak Aston Martin DBR-9 2008

Klasa KD J

1 54 Natalia Zalewska KM Skorpion Wołów Na stacji
2 59 Daria Łabudzińska KM Skorpion Wołów Postój
3 29 Janusz Łukaszewski brak USS Lexington

Klasa KD M

1 91 Maja Szklarczyk brak Przejazd kolejowy
2 53 Alicja Michułka KM Skorpion Wołów kosmiczna przygoda Evy
3 113 Karolina Misterowicz OKM Oleśnica Pierwszy wóz z 1815r.
4 101 Adrianna Kurzyńska OKM Oleśnica Perła Pragi
5 100 Marcelina Nowak OKM Oleśnica Most Karola
6 103 Karol Obiegło OKM Oleśnica Armia międzywojenna RP

Klasa KD S

1 55 Marek Wawrzyniak KM Skorpion Wołów Baza wagonów naprawczych
2 60 Paweł Lis KM Skorpion Wołów Rampa przeładunkowa
3 49 Karol Kupczyk Niezrzeszony Stajnia - Seria Castle

Klasa KF J+M

1 121 Emilia Bogacz „Dedal” Wapienica Ulrich Von Jungingen
2 38 Franciszek Ślusarczyk KM Dedal w Wapienicy Zimorodek
3 97 Małgorzata Skrzyniarz Kartonowy Tur Bielsk Podlaski Pingwin
4 89 Maja Szklarczyk brak Królik Trojański - Monty Python and Holy Graal

Klasa KF S

1 116 Marcin Michalski Modelarz indywidualny Robot Ebenezer MK1
2 135 Tadeusz Duda KM "Ikar" Husarz
3 3 Zbigniew Garbarczyk brak SMOK
3 73 Piotr Hodun KM Skorpion Wołów Wojownik Światła
5 50 Marcin Kózka Brak C3PO
6 66 Mateusz Chachulski brak R2-D2

Klasa KG J+S

1 13 Piotr Targoński Olsztyńskie Stowarzyszenie Modelarzy "Warmia" 7TP
2 133 Jerzy Cholewa WLKP-POZNAŃ CROMWELL MK IV
3 68 Mateusz Bartkowiak WLKP-POZNAŃ Czołg TKS
4 61 Adam Łabędzki Brak Sd. Kfz. 166 Brummbar
5 27 Marcin Pąpała brak PzKpfw VI TIGER I
6 30 Janusz Łukaszewski brak StuG 40 Ausf.F Osteketten
7 44 Rafał Paszek IKAR Mazańcowice Hetzer
8 9 Grzegorz Malinowski brak Rosyjska tankietka T-27

Klasa KG M

1 79 Bartosz Michułka KM Skorpion Wołów Czołg T 34 Rudy
2 110 Karolina Misterowicz OKM Oleśnica 7TP
3 45 Filip Paszek IKAR Mazańcowice Panther
4 94 Małgorzata Skrzyniarz Kartonowy Tur Bielsk Podlaski Bojowy Wóz Piechoty

Klasa KK S

1 130 Mateusz Bartkowiak WLKP-POZNAŃ Scammell Pionner
2 14 Piotr Targoński Olsztyńskie Stowarzyszenie Modelarzy "Warmia" Samochód pancerny Wz. 34
3 6 Andrzej Radzieja brak SS-27 TOPOL M-2
4 70 Krzysztof Papirowski KM ZZA KRATY CAR TANK LEBIEDIENKO
5 28 Bartosz Nerwiński brak KRAZ 258 & TZ22
6 64 Mateusz Chachulski brak Erthardt Panzerkampfwagen 1906
7 41 Michał Szcześniak brak Ursus A

Klasa KO J+S

1 5 Ryszard Jastrzębski brak masowiec S/S Poznań
1 24 Wiesław Kochanek Trójmiejski Piknik Modelarski Pancernik obrony wybrzeża "VAINAMOINEN"
3 131 Mateusz Bartkowiak WLKP-POZNAŃ ORP Bałtyk
4 134 Jerzy Cholewa WLKP-POZNAŃ CKP-29 BRILLIANT
5 74 Piotr Hodun KM Skorpion Wołów Statek pożarniczy Strażak 3
6 32 Janusz Łukaszewski brak USS Essex
6 67 Robert Palichleb brak Ślązak
7 2 Zbigniew Garbarczyk brak ORP Kraków
7 47 Marcin Kózka Brak ORP Czujny
7 126 Marian Tomkiewicz WLKP-POZNAŃ SS SOŁDEK
7 128 Marek Krupa WLKP-POZNAŃ ORP WICHER

Klasa KO M

1 114 Karolina Misterowicz OKM Oleśnica Kuter Pościgowy "Batory"
2 105 Tadeusz Błaszczyk OKM Oleśnica Kuter torpedowy
3 104 Karol Obiegło OKM Oleśnica ORP Toruń
4 36 Julia Ślusarczyk KM Dedal w Wapienicy HS "Kaczor"

Klasa KP M

1 76 Bartosz Michułka KM Skorpion Wołów Davenport z wagonem - cysterną
2 108 Maksymilian Jagła OKM Oleśnica Lokomotywa "Morawy"
3 92 Maja Szklarczyk brak Drezyna Pancerna Tatra
4 85 Kacper Grzywacz KMH Sokół Radom Akumulatorowy wózek przetokowy ASF “Adolfik”
5 95 Małgorzata Skrzyniarz Kartonowy Tur Bielsk Podlaski Koleje Mazowieckie
6 112 Karolina Misterowicz OKM Oleśnica Pociąg z wagonami

Klasa KPH S

1 8 Grzegorz Malinowski brak Bell UH-1B Iroquois
2 39 Mirosław Krulik IKAR Mazańcowice BELL AH-1F TZEFA
3 72 Piotr Hodun KM Skorpion Wołów Wagon 412 Z z BWP

Klasa KS1 J+M

1 31 Janusz Łukaszewski brak PZL P.11c
2 120 Hanna Klimek „Dedal” Wapienica Convair XF 92A
3 78 Bartosz Michułka KM Skorpion Wołów Lublin R-XIII D


Klasa KS1 S

1 12 Piotr Targoński Olsztyńskie Stowarzyszenie Modelarzy "Warmia" PZL 23B Karaś
2 125 Łukasz Mańkowski WLKP-POZNAŃ PZL-130 ORLIK
3 25 Mateusz Kędzierski brak Focke-Wulf Fw-190 A-8/R8
4 88 Michał Szklarczyk brak Focke-Wulf Ta-152C
5 81 Paweł Ogarek Modelarnia Lotnicza "SIELATA" Jaworzno Samolot myśliwski Messerschmitt Bf-109 F2
6 118 Marek Muchalski brak Gee Bee R1
7 1 Zbigniew Garbarczyk brak GEE-BEE R1
7 51 Marcin Kózka brak Spitfire mk.V
7 63 Mateusz Chachulski brak Hawker Hurricane MKIIc
7 127 Marian Tomkiewicz WLKP-POZNAŃ B5N2 KATE

Klasa KS2 S

1 11 Grzegorz Malinowski brak F7F Tigercat
2 16 Piotr Targoński Olsztyńskie Stowarzyszenie Modelarzy "Warmia" Junkers Ju 88 Nachtjager
3 22 Wiesław Kochanek Trójmiejski Piknik Modelarski Wodnosamolot BV138C-1
4 26 Mateusz Kędzierski brak Messerschmitt Bf-110G-2
5 42 Michał Szcześniak brak Heinkel He-111H-6 TORP

Klasa KS3 S

1 87 Michał Szklarczyk brak F-16C "Jastrząb"
2 82 Tomasz Tkaczyk brak F-15C Eagle
3 93 Łukasz Mańkowski WLKP-POZNAŃ MIG-21 FISHBED
4 7 Grzegorz Malinowski brak Tornado Gr.1
5 33 Janusz Łukaszewski brak F-14A Tomcat

Klasa KS50 M+S

1 123 Tadeusz Duda KM "Ikar" Lublin R VIII
2 83 Mariusz Grzywacz KMH Sokół Radom Gloster Meteor
3 62 Mateusz Chachulski brak Zalewski wzx kogutek
4 40 Michał Szcześniak brak MIG-29UB
5 77 Bartosz Michułka KM Skorpion Wołów Apache

Klasa KX J+M

1 111 Karolina Misterowicz OKM Oleśnica Kosmiczna sonda "Horyzont"
2 96 Dominik Olszczyński OKM Oleśnica Statek kosmiczny Zarya
3 106 Tadeusz Błaszczyk OKM Oleśnica Lot na Marsa
4 35 Franciszek Ślusarczyk KM Dedal w Wapienicy Rakieta Diamant B

Klasa KX S

1 21 Wiesław Kochanek Trójmiejski Piknik Modelarski Moduł księżycowy LM-7 APOLLO 13
2 65 Mateusz Chachulski brak TIE Interceptor
3 52 Łukasz Michułka KM Skorpion Wołów ARSEN-7 kosmiczny myśliwiec

Klasa KZ S

1 19 Dariusz Goluch brak Papegojan
2 23 Wiesław Kochanek Trójmiejski Piknik Modelarski Bargentyna STS "POGORIA"
3 18 Marek Matuszczak "Popiel" Lexington

--
pozdro.


Odpowiedz na tę wiadomość 
 
09-06-20 21:47  Odp: XXIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych edycja ONLINE
Winek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 12


 - 10

Serdeczne podziękowania dla organizatorów.
Jak zwykle fajna zabawa.

Qzek3 - nie przesadzaj, oczywiście jest przyjemnie. Po prostu udało się.

Gratuluję wszystkim wyróżnionym.
--

Post zmieniony (10-06-20 11:42)

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
23-06-20 20:01  Odp: XXIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych edycja ONLINE
struna 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 3

1 116 Marcin Michalski Modelarz indywidualny Robot Ebenezer MK1 - proszony jest o kontakt z organizatorem, DK Idalin. Dane kontaktowe w pierwszym poście.

--
pozdro.


Odpowiedz na tę wiadomość 
 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 2 z 2Strony:  <-  1  2