KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
14-11-19 19:12  WLKP #99 (29.11.2019)Poznań
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Witajcie
Planujemy spotkanie klubowe stacjonarne, czyli na poznańskiej cytadeli w kawiarni Umberto. Spotkanie będzie uzależnione od ilości zainteresowanych.
Bardzo prosimy o deklaracje uczestnictwa.
Zapraszamy.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
20-11-19 18:08  Odp: WLKP #99 (29.11.2019)Poznań
MAREK 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17


 - 11

Witam, ja będę i zapraszam pozostałych kolegów, pozdrawiam MAREK.

 
24-11-19 11:03  Odp: WLKP #99 (29.11.2019)Poznań
Matti 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Będę.

--
"To że nic nie mówię, nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia"

 
30-11-19 17:36  Odp: WLKP #99 (29.11.2019)Poznań
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Spotkanie numer 99 przeszło do historii.
Siła chłopa się stawiła w liczbie 6-ciu. Mati, Marek, Marian, Mirek, Karol oraz Jurek podjadając i popijając roztrząsali o modelarskich sprawach, choć nie tylko.Wspomniano o wydawniczych nowościach, nakreślono ogólny schemat wyjazdów na kolejny rok, a także z ubolewaniem rozpatrywano bardzo niską frekwencje na spotkaniach. W tej materii zaproponowano rozwiązanie w postaci spotkań kwartalnych, jednakowoż stały zespól wyjazdowy a więc praktycznie cały skład grupy będzie nadal kontynuował spotkania wyjazdowe. Bardzo dziekuję Karolowi i Mirkowi że musieli czekać na nas przez moje niedopatrzenie i braku podania godziny. Dziękuje również Marianowi który dojechał na nasze spotkanie. Każdy coś tam klei. Marek mistrz w małych formach zaprezentował mały kościółek w trakcie budowy, Mariach pochwalił się fotkami pływadła, ale nie zdradzimy co bo to specjalny projekt na Babarybę tematyczną. Marek również zapowiedział model który będzie klejony w tym temacie.
Bardzo dziękuję za przybycie i do zobaczenia.


--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024