KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
06-10-19 21:53  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych w Rzeszowie 4- 6 X 2019r
Tomek 

 - 2

Dziękuję wszystkim za obecność!
Dziękuję Komisji Sędziowskiej, dzięki której mogliśmy szybko ocenić dorobek wszystkich wystawiających od Krakowa po Warszawę! Dziękuję chłopakom z Koła Historyczno- Modelarskiego za pracę, a szczególnie Patrykowi I Piotrkowi, którzy w tym roku szczególnie dużo pracy włożyli w organizację Konkursu.
Podziękowania należą się także wszystkim wydawcom modeli, którzy się u nas zjawili, a byli to:
Stanisław Śliwiński, Maciej Herbut, Grzegorz Pomorski (w osobie Pawła) i Jurek Janukowycz.
Dziękuję Radzie Rodziców i wszystkim sponsorom! Dziękuję Radiu Via, które nagrało z konkursu materiał!
i w końcu dziękuję Siostrze Dyrektor za jej błogosławieństwo dla tej sprawy, a Panu Bogu za to, że poskładał to wszystko do kupy, czego ja nie ogarnąłem!
Za wszelkie niedociągnięcia przepraszamy!
Do zobaczenia za rok!

 
07-10-19 07:14  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych w Rzeszowie 4- 6 X 2019r
Rzeznik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 8
 

Dzięki za organizację konkursu. Tylko znów te biegi... Do zobaczenia za rok

--
Ukończone: PaK40 | Type 2 Ka-Mi | L6/40 | Renault FT | T34-85 | Crusader Mk.III | HL-2 Haroldek

Na warsztacie: plastik

 
07-10-19 11:24  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych w Rzeszowie 4- 6 X 2019r
Tomek 

 - 2

Na biegających nie ma wpływu nawet pogoda. Rozmawiałem wczoraj z przemarzniętą policjantką, która pilnowała pustego asfaltu. Stała bidna przemarznięta i sama się dziwiła tej nowej religii Polaków...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024