KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
02-10-19 12:12  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych w Rzeszowie 4- 6 X 2019r
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

tak w kwestii li tylko formalnej, to chciałem zauważyć, że nadal nie uraczyłem bannera, który by informował o zdarzeniu ;)

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
02-10-19 18:15  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych w Rzeszowie 4- 6 X 2019r
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Jest i plakat ;)


--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
02-10-19 22:27  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych w Rzeszowie 4- 6 X 2019r
Tomek 

 - 2

Zamkniemy rejestrację elektroniczną w sobotę o 11.00. Tych, co mają daleko to nie uratuje, a miejscowym pomóc może!

 
02-10-19 22:28  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych w Rzeszowie 4- 6 X 2019r
Tomek 

 - 2

Baner ma zawisnąć jutro. Wszystko zależy od wiatru. Techniczni obawiali się, że ich zdmuchnie!

 
03-10-19 14:26  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych w Rzeszowie 4- 6 X 2019r
Paweł Janas   

SMR Galicja Krosno melduje się na rozkaz ;)

 
03-10-19 22:12  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych w Rzeszowie 4- 6 X 2019r
Tomek 

 - 2

No to może teraz to ruszy.....
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4DHDHuT9z-18U9FtpSC4zPs02lcqjEl1_Zc6RN5s63hYpww/viewform?vc=0&c=0&w=1
Internet, to fajna rzecz, ale często lubi płatać figle...

Powyżej link do zapisów modeli! Przepraszam za opóźnienie, ale...

 
03-10-19 22:14  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych w Rzeszowie 4- 6 X 2019r
Tomek 

 - 2

Będzie miło nam gościć! Zapraszamy!

 
03-10-19 23:11  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych w Rzeszowie 4- 6 X 2019r
Jurgen 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witam!

Oczywiście, jak corocznie potwierdzam swoją obecność - w niedzielę na pewno, natomiast w sobotę jedynie przelotem.

--
Pozdrawiam, Jerzy 'Jurgen' Janukowicz

http://jerzyjanukowicz.pl
http://sklej-model.pl Autorskie wydawnictwo

 
04-10-19 23:05  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych w Rzeszowie 4- 6 X 2019r
Tomek 

 - 2

Zapraszamy! Szczególnie z nowościami!

 
06-10-19 19:02  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych w Rzeszowie 4- 6 X 2019r
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Kilka fotek ode mnie, kiepskiej jakości niestety bo robione na szybko telefonem, ale zawsze to jakiś rzut oka na to co stało na stołach. Może ktoś inny wrzuci później lepsze zdjęcia.

RZESZÓW 2019

Tomek, dzięki wielkie za kolejna edycję rzeszowskiego konkursu i niechaj się kręci dalej. Cieszę się, że pomimo trudności ostatecznie udało mi się wziąć udział w tej imprezie. Kolejna edycja z tego co słyszałem 2-4.10.2020, tak? Proponuję od razu założyc wątek, żeby nam nie uciekło. Pozdrawiam.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024