KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 8Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
01-09-19 20:12  Odp: XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 13-15.09.2019
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

No to lecimy dalej:)

Wszystkim znane PIWKO z Rzeszowa również przyjedzie do Przeciszowa:) Mało tego! Grupa naszych przyjaciół ufundowała 2 nagrody:
- KUFELEK w kategorii młodzik/junior
- KRYSZTAŁOWY KUFEL w kategorii senior.

W obu przypadkach zostaną nagrodzone modele związane z grupą, czyli wydawnictwami Sklej Model oraz Wektor oraz projektami kolegów: Jurka Janukowicza, Tomasza Króla, Eugeniusza Moczuka, Krystiana Szczepaniuka, Kuby Biedacha oraz Stanisława Śliwińskiego.

Dziękujemy!

 
01-09-19 20:21  Odp: XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 13-15.09.2019
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

I ważna informacja dla osób szukających noclegu!

Zwolnił się jeden domek w pensjonacie TanieSpanie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

pozdrawiam,
Łukasz

 
01-09-19 22:00  Odp: XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 13-15.09.2019
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Jadę z Wrocławia do Przeciszowa w sobotę rano (ok.6) i wracam w niedzielę wieczorem (ok.19). Mam jeszcze jedno miejsce w aucie.

--
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
02-09-19 22:29  Odp: XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 13-15.09.2019
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Osoby odwiedzające konkurs w Przeciszowie mogą w dniach 03.09 – 12.09.2019 złożyć zamówienie, które będzie do odbioru osobistego w dniach 14-15.09.2019 na naszym stoisku promocyjnym. Odbiór i płatność wyłącznie(!) na konkursie w Przeciszowie. W ramach tej promocji wszystkie modele WAK i WAK Extra oraz papier/tektura objęte są rabatem -25% od aktualnej ceny detalicznej, pozostałe towary objęte są rabatem -10% od aktualnej ceny detalicznej. Promocja nie dotyczy zestawów specjalnych, oraz towarów przecenionych, będących w promocji lub z antykwariatu. Zamówienie prosimy o składnie mejlem na adres modele@wak.pl z tytułem „Promocja Przeciszów 2019".

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
04-09-19 11:12  Odp: XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 13-15.09.2019
Niedźwiedź 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Ponawiam jadę z Koło ( dokładnie centrum Polski ) mogę Kogoś przygarnąć mam 3 miejsca w aucie
Pozdrawiam

 
04-09-19 17:20  Odp: XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 13-15.09.2019
Tomasz Twardy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 5


 - 3

Cześć.
Zielone światło na wyjazd od żony jest, nocleg jest, obiadki są. Jadę z Wągrowca przez Poznań, Wrocław. Mam dwa, a nawet trzy miejsca w aucie, więc mogę kogoś zabrać.

--
Pozdrawiam. Twardy.

 
07-09-19 04:45  Odp: XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 13-15.09.2019
zbyszko_k 

 

Hej. Z Koła ?. Też się wybieram. Wstępnie jadę z rodzinką ale na przyszłość może umówimy się na wspólne wyjazdy na konkursy. Zbyszko_k

--
zbyszko_k

 
08-09-19 21:39  Odp: XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 13-15.09.2019
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Łukaszu! Czy możemy poznać liczbę już zarejestrowanych modeli?

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
10-09-19 12:40  Odp: XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 13-15.09.2019
Niedźwiedź 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Zbyszko a czy Ty nie jeździłeś kiedyś L-ką? Jeśli jesteś z moich stron i jesteś czynnym Modelarzem odezwij się . Na konkursy jeżdżę z koła w większości sam i praktyczne na każde konkursy czy wystawy , pozdrawiam

 
11-09-19 17:40  Odp: XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 13-15.09.2019
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

My już gotowi. Kto zawalczy?



Uzupełniając post Lazarusa dodam tylko, że do wspomnianych przez niego projektantów zalicza się też Piotr Nieckarz. Co prawda jego modele nigdzie wydane nie zostały, ale jeśli ktoś wszedł w posiadanie jakiegoś bezpośrednio u autora to również się kwalifikuje :)

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 8Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024