KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
26-08-19 15:07  [Relacja] GEKO nr 162 - 23.08.2019
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Kolejne lato powoli dobiega końca, ale My nie zamierzamy zwalniać Was z obowiązku przypatrywania się zza węgła, co tam słychać u modelarzy sprawnych inaczej:-)

GEKO nr 163, pomimo kilku protestów i otrzymania przesyłek z wąglikiem, odbyło się w terminie wcześniej zarezerwowanym przez imć Andreasa, który musiał wyjechać niedługo potem do zaprzyjaźnionego kraju w Anglii, aby pokazać tamtejszym murzynom w turbanach, jak robić kuchnie:-)
Przy okazji wykonał dla Zigi kilka podstawek dla jego modeli z materiałów innych niż jedynie słuszne. Ogrom tych ostatnich nie pozwala nam na pokazanie ich na Waszych monitorach:-)

W każdym razie zjawili się:

1. Anna Gotz (w połowie)
2. Jańcio
3. Kazik R.
4. Ziga
5. And
6. Andreas
7. NyFu
8. StuG


Na początku nieco niemrawo, ale jak zauważycie na zdjęciu, szpiedzy z firmy Huawei siedzieli tuż za nami, by skopiować z nas, to co najlepsze:-) A że niewiele tego, więc nieco zawiedzeni, zjedli i poszli:-)


Coraz starsi, coraz lepsi - jak dobre czerwone wino:-) Chociaż w przypadku Jańcia w grę wchodzą i inne trunki:-)


Reaktywacja IPM postępuje nieco wolniej niż przypuszczaliśmy, ale z głupimi ryjami jest jak z pomysłami na nietuzinkowy seks - też się kiedyś kończą i ciężko wyskoczyć z czymś oryginalnym:-) Poza tym gęby już dawno opatrzone, a nowych na horyzoncie nie widać:-) Pewnie sami jesteśmy sobie winni, bo trzeba mieć dużo samozaparcia, by dołączyć bezkrytycznie do naszej gromady:-)


Tym razem kierowcą naszego kochanego Lager Teamu był And, co od razu rzucało się w oczy:-) Nieco milczący, bez pobudzającego działania napojów serwowanych przez tutejszy bar, nie mógł się zbytnio wyluzować. Złośliwi twierdzą, że koszulka go lekko cisnęła pod pachami, ale on ma same takie. Lubi być fit:-) Na nasze kulturalne zaczepki odburkiwał coś pod nosem grając w jakąś gierkę dla dzieci na telefonie, czym nas dodatkowo podburzał do jeszcze bardziej kulturalnych tyrad na jego temat:-)


GEKO to nie tylko inwektywy i bluźnierstwa:-) Często zdarzają się - trochę przypadkowe i nieco żenujące - napady sympatii:-) W dobie jakiś marszów i bijatyk na terenie naszego pięknego kraju, nie jest to nic szczególnego, ale odnotowuję to z kronikarskiego obowiązku:-)


Dyskusje ta tematy modelarskie i nie tylko trwały w najlepsze:-) Promile Jańcia rosły aż nawet And zaczął interesować się nowym dialektem, który zaczął wydobywać się z ust naszego drogiego - wszak żyje z naszych podatków - menela:-)


Potem wrócił jednak do marudzenia odnośnie powrotu do domu:-)
Próbowałem nawet namówić Andreasa, by nie jechał ze szczupłym, tylko rano pociągiem, ale jak mi zaśpiewał, że mam go odwieźć o 4:45 na dworzec, to stwierdziłem, że majaczy i nie robiłem przeszkód Andowi, by go wziął pod pachę i odwiózł do Oświęcimia:-)


W tzw. międzyczasie przybyła koleżanka Ania, która ostatnio była na GEKO 146 miesięcy temu:-) Niewiele czas ją posunął, za to na nas się chyba uwziął:-) Na szczęście płynne konserwanty działają:-)
Tutaj została nas już piątka:-)


Która po wyjściu NyFu przekształciła się w szaloną czwórkę lub jak kto woli Fun Factory dla biednych:-)
Parcie na szkło niedoszłych gwiazd disco polo dało o sobie znać:-)

Aby uzmysłowić rolę magicznej godziny 23 w Casa Austria dodałem GIFa, który dobrze obrazuje proces przepoczwarzania się GEKOnów z modelarzy zwykłych w modelarzy niezwykłych:-)

Zrzekamy się praw autorskich, więc macie prawo straszyć nami swoje dzieci i znajomych:-)


Na koniec petarda - seksowna więzienna bielizna Zigi, która niejedno już przeszła, ale jak widać elastyczność a'la Butapren jeszcze całkiem niezła:-)

GEKO nr 163 jest już wspomnieniem, ale było tak fajnie, że nie mogliśmy się powstrzymać przed poprawinami:-)
Do zobaczenia już za kilka dni:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
27-08-19 00:11  Odp: [Relacja] GEKO nr 162 - 23.08.2019
Kazik R   

I co by z obowiązku dziennikarskiego napisać??? Byłem-przeżyłem.Nie dorównam elokfencyji Stug-owi..ale na kolejne się wybieram....

--

Zawsze biało-czerwona szachownica

 
27-08-19 20:06  Odp: [Relacja] GEKO nr 162 - 23.08.2019
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Rewelacja. Muszę do Was kiedyś przyjechać, kiedy będę już na emeryturze... ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
28-08-19 11:28  Odp: [Relacja] GEKO nr 162 - 23.08.2019
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Po relacji widzę że było to udane GEKO czyli żenada i obciach :) Szkoda że mnie nie było :( Do zobaczenia w piątek na GEKO bis, może uda się w końcu odbić od dna :)

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024