KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
04-07-19 16:09  Odp: X Festiwal Modelarski Jaworzno 7-8 września 2019
Paweł O. 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam.

Dzisiaj kolejna paczuszka, od kilku lat bardzo wspomaga nasz konkurs firma MIRAGE HOBBY dostarczając nagrody ze szczególnym uwzględnieniem juniorów i młodzików. Nie inaczej jest w tym roku.
Najpierw pudełko



A w pudełku coś dla tych co w powietrzu.



Na morzu



Oraz na lądzie




Za wszystkie nagrody raz jeszcze bardzo dziękujemy.


Pozdrawiam.

Paweł O.

 
05-07-19 19:35  Odp: X Festiwal Modelarski Jaworzno 7-8 września 2019
Paweł O. 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam.

Nasz festiwal obchodzi w tym roku pierwszy poważny jubileusz. Pierwsze dziesięć lat nie zdarza się często.
Mamy za tym prośbę do koleżanek i kolegów którzy odwiedzili nasz konkurs w minionych latach i jeszcze udało się im zdobyć jedną z trzech głównych nagród w konkursie tzn.


1. Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna - za najładniejszy model konkursu

2. Puchar Stowarzyszenia Lotników Polski Południowej - za najlepiej wykonany model samolotu Polskiej konstrukcji

3. Nagroda im. Karola Pniaka - za najlepiej wykonany model samolotu na którym latali, walczyli Polacy.

Jeżeli jeszcze są w posiadaniu tych modeli i może jeszcze tych nagród a wybierają się w tym roku do nas o zabranie ich ze sobą jeśli to było by możliwe.
Chcielibyśmy zaprezentować je poza konkursem jako wspomnienie tego co się przez minione edycje działo. W razie pytań proszę o kontakt na pw.

Pozdrawiam.

 
10-07-19 09:48  Odp: X Festiwal Modelarski Jaworzno 7-8 września 2019
Paweł O. 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam.

Sezon wakacyjny w pełni, czyli zastępstwa w pracy i ciężko znaleźć wolną chwilę.
Wydawnictwo ALTAIR wydawca Skrzydlatej Polski będzie jednym z patronów medialnych naszego Festiwalu.
Dziękujemy za wsparcie








Pozdrawiam.

Paweł O.

Post zmieniony (10-07-19 11:10)

 
11-07-19 18:21  Odp: X Festiwal Modelarski Jaworzno 7-8 września 2019
Paweł O. 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam.

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu modelarskiego Jaworzno zostaną po raz pierwszy wręczone dwie narody specjalne. Pierwszą z nich ufundował przyjaciel naszego festiwalu kolega Marcin Wojciechowski który jest założycielem i administratorem grupy Jety, śmiglaki i wiatraki w miniaturze. Marcin jest z nami praktycznie od samego początku i aktywnie bierze udział w naszym konkursie. Nagroda będzie wręczona za najlepiej wykonany model lotniczy konstrukcji i produkcji zachodniej używany w krajach NATO.






A drugą nagrodę ufundowała administracja Facebokoowej grupy modelarskiej Stare Pierniki Vintage Models za najlepszy model lotniczy w kategorii Vintage.





Obie nagrody będą również wręczone IV Poland Model Show w Bielsku- Białej.
Fundatorom nagród bardzo serdecznie dziękuję.


Pozdrawiam.

Paweł O.

Post zmieniony (11-07-19 18:43)

 
13-07-19 18:39  Odp: X Festiwal Modelarski Jaworzno 7-8 września 2019
Paweł O. 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam.

Od drugiej edycji naszego konkursu wspierała nas firma CHOROSZY MODELBUD, w tym roku również ich piękne żywiczne repliki będą w festiwalowej puli nagród.





Pozdrawiam.


Paweł O.

--

 
22-07-19 17:50  Odp: X Festiwal Modelarski Jaworzno 7-8 września 2019
Paweł O. 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam.

Konkurs w Chełmży się zakończył podobnie jak i pierwsza część mojego urlopu więc pora się zabrać do pracy bo to już wyjście z ostatniego wirażu. Gdy ja wypoczywałem mój Pan listonosz donosił awiza informujące że dotarły kolejne nagrody na Jaworznicki Festiwal trochę się tego uzbierało.
Po raz pierwszy w naszej historii otrzymujemy nagrody od wydawnictwa zagranicznego a konkretnie od Ukraińskiego wydawnictwa Oрел wydawcy serii бумажное моделирование.




Za nagrody bardzo serdecznie dziękujemy.

Pozdrawiam.

Paweł O.

 
23-07-19 18:54  Odp: X Festiwal Modelarski Jaworzno 7-8 września 2019
Paweł O. 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam.

Po raz kolejny jest z nami wydawnictwo SZKUTNIK, podobnie jak w poprzedniej edycji do puli nagród modeli szkutniczych dodało model lotniskowca U.S.S. Hornet. Miałem okazję oglądnąć ten model i mam nadzieję że sklejonego w Jaworznie go zobaczę.






A na warsztaty dodali jeszcze równie ciekawe modele, mam nadzieję że powstaną wierne repliki :)









Pozdrawiam.

Paweł O.

 
24-07-19 20:47  Odp: X Festiwal Modelarski Jaworzno 7-8 września 2019
Paweł O. 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam.

Miałem napisać o stoiskach handlowych które będą na festiwalu i zapomniałem. Dlatego dzisiaj nadrabiam zaległości. Stoisk w sumie powinno być dwanaście bo na tyle mamy miejsca na korytarzach szkoły i na dzień dzisiejszy wszystko wskazuje na to że będzie komplet :)
Ale do rzeczy od pięciu lat przyjeżdża do nas Pan Grzegorz Pomorski szef GPM we własnej osobie, w sklepie kartonowe szaleństwo. Poza tym GPM funduje zawsze GRAND PRIX za najlepszy model wydawnictwa GPM na konkursie, modele ma warsztaty dla najmłodszych a także ich modele trafiają do puli nagród konkursowych.






Pozdrawiam.

Paweł O.

 
26-07-19 11:33  Odp: X Festiwal Modelarski Jaworzno 7-8 września 2019
Paweł O. 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam.

W tak zwanym międzyczasie czyli wczoraj odebrałem puchary w sześciu corocznych nagrodach specjalnych. Tak więc nagrody już na Was czekają.






Pozdrawiam.

Paweł O.

 
27-07-19 15:27  Odp: X Festiwal Modelarski Jaworzno 7-8 września 2019
Paweł O. 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam.

Sklepowych zapowiedzi ciąg dalszych, o kartonówkach już było teraz będą kalkomanie. Podobnie jak w latach ubiegłych będzie u nas ze swoją ofertą firma MODELMAKER a dokładnie jej Krakowskie przedstawicielstwo na Polską południową i okolice. Oprócz kalkomanii przywiozą pewnie inne ciekawostki tak więc warto będzie do nich zajrzeć. Oczywiście będą też od nich kalkomanie na nagrody.





Pozdrawiam.

Paweł O.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024