KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
09-06-19 23:43  Odp: Warszawski Festiwal Modelarski BABARYBA 8-9 czerwca 2019.
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

I garść ode mnie

https://drive.google.com/open?id=1r3sKGLqyo2axhHnwdkKn3mDX9D_7bCmr

--

Post zmieniony (09-06-19 23:47)

 
10-06-19 14:06  Odp: Warszawski Festiwal Modelarski BABARYBA 8-9 czerwca 2019.
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Już po festiwalu. Parę słów od poznaniaków. Na nowej edycji Babaryby byliśmy pierwszy raz (na pierwszą nie dojechaliśmy z przyczyn technicznych). Piękna Hala Arena Ursynów to idealne miejsce dla takich imprez. Stoły szerokie więc i eksponowanie modeli było należyte. Jako modelarz jest mi miło pisać iż Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zrobili wszystko aby konkurs wypadł jak najlepiej. Mimo, iż nie brali odpowiedzialności za eksponowane modele, dołożyli wszelkich starań aby były one bezpieczne, przy każdym rzędzie stołów cały czas czuwała co najmniej dwójka z nich. Przy takiej wielkości i skali konkursu nie jest łatwo zapanować nad wszystkim, Wam się to udało. Bardzo dziękujemy za serdeczne przyjęcie, a podziękowania składamy za całokształt przygotowania, przeprowadzenie i zakończenie konkursu. Jednak tutaj małe trzy grosze, warto by się zastanowić nad skróceniem niedzielnego oczekiwania na zakończenie, z godziny 15 tej na 14 tą. Zważywszy na bardzo dużą ilość modelarzy nagrodzonych ta ceremonia z konieczności jest długa, dlatego wcześniejsze zakończenie ma swoje uzasadnienie. Oczywiście w tej edycji rozdanie przebiegło sprawnie, ze względu na zastosowaną formułę wręczania wyróżnień, i tego należy się trzymać, a jak jeszcze urwiecie tą godzinkę, jako modelarze będziemy bardzo zadowoleni. Dziękujemy również za zabezpieczenie spraw socjalno - bytowych. Nowa kwatera jest w porządku, choć oddalona od wystawy, niemniej zapewniliśćie dowóz i przywóz. Za to bardzo nisko się kłaniamy Andrzejowi i Robertowi. Dziękujemy również wszystkim Kolegom z którymi mieliśmy okazję się spotkać i porozmawiać, oraz wspólnie spędzić czas w trakcie integracji.
Z Warszawy wróciliśmy zadowoleni, to impreza godna polecenia zrobiona profesjonalnie. Dziękujemy Organizatorom, gratulujemy wszystkim wyróżnionym i do zobaczenia na kolejnej edycji za rok.
Myśmy tam byli a co zobaczyliśmy na filmie utrwaliliśmy.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
11-06-19 22:28  Odp: Warszawski Festiwal Modelarski BABARYBA 8-9 czerwca 2019.
Pawel.Pl 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam wszystkich też byłem na festiwalu - zakupiłem model i już jutro spróbuje zacząć relację bo kadłub okrętu składa się pomalutku i będę miał coraz więcej do pokazania.

--
Łączę wyrazy szacunku i serdeczne pozdrowienia

 
11-06-19 23:12  Odp: Warszawski Festiwal Modelarski BABARYBA 8-9 czerwca 2019.
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Świetny film, dzięki!
Dla wszystkich nieużywających fejs - zbuka wrzuciłem fotorelację tutaj: BABARYBA 2019
Zdjęcia są w kolejności: okręty / statki, żaglowce, podwodne, latające, kołowe / pancerne, kolej, budowle, kilka ogólnych.
Nie sfotografowałem wszystkiego (1388 modeli to dość sporo ;-) więc wybrałem to, co najciekawsze (moim zdaniem) i co po prostu zdążyłem uchwycić.

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024