KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.

Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.

Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 1Strony:  1 
28-05-18 12:16  Bielska Majówka Modelarska 2019 w Bielsku Podlaskim 11-12 maj 2019
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 24

Witam wszystkich. Majówka 2018 to już przeszłość, więc chciałbym zaprosić Was na kolejną imprezę organizowaną przez Klub Modelarski Kartonowy Tur. Odbędzie się ona tak jak i w tym roku w ODK SM ul.11 Listopada 10. Integracja i nocleg również bez zmian Internat Zespołu Szkół nr 4 ul. Hołowieska 18.
Już teraz mogę poinformować Was o trzech kategoriach specjalnych:

- Ku zwycięstwu- europejski teatr działań wojennych sprzęt aliantów
- Wrzesień 39- kampania obronna sprzęt tylko polski
- Cerkiew Prawosławna- ze względu na wielokulturowość Podlasia, postanowiliśmy pokazać to i na wystawie, a więc wszystko to co jest związane z Cerkwią Prawosławną.

Modele zgłaszane do tych kategorii zgłaszamy również do im właściwych. Mam nadzieję że i w przyszłym roku nie zawiedziecie nas i przybędziecie.

--
KARTONOWY TUR
Zrobione: BTR 60 PB, PTS, ZU 23-2, Bofors 36, C2P, Pz.Kpfw I Ausf F, H 13 C Sioux, Grecka Cerkiew, TKS, Kfz 14 Adler, Aerosanie RF-8.
W budowie: Su 76M

Odpowiedz na tę wiadomość 

10-11-18 13:29  Odp: Bielska Majówka Modelarska 2019 w Bielsku Podlaskim 11-12 maj 2019
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 24

Miło mi jest poinformować o pierwszym fundatorze nagrody/ud. Jest im Aleksandr Nikitin z Nowosibirska który przybędzie specjalnie na nasz konkurs by móc się spotkać się z Wami.

--
KARTONOWY TUR
Zrobione: BTR 60 PB, PTS, ZU 23-2, Bofors 36, C2P, Pz.Kpfw I Ausf F, H 13 C Sioux, Grecka Cerkiew, TKS, Kfz 14 Adler, Aerosanie RF-8.

04-02-19 21:48  Odp: Bielska Majówka Modelarska 2019 w Bielsku Podlaskim 11-12 maj 2019
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 24

Miło mi jest poinformować Was, o naszym nowym partnerze. Jest nim po raz pierwszy w naszym kraju, na konkursie modelarskim, World of Tanks.

Są oni fundatorami nagród w kategoriach pancernych.

--
KARTONOWY TUR

10-02-19 13:23  Odp: Bielska Majówka Modelarska 2019 w Bielsku Podlaskim 11-12 maj 2019
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 24

W związku z tym, że naszym partnerem jest World of Tanks pojawi się nowa kategoria na konkursie kartonowym, czyli:
(WoT) Modele z World of Papertanks
Można pobrać je ze strony WoT :
https://worldoftanks.ru/ru/media/10/
Życzę miłej zabawy z tymi modelami.

--
KARTONOWY TUR

12-02-19 18:52  Odp: Bielska Majówka Modelarska 2019 w Bielsku Podlaskim 11-12 maj 2019
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 24

Witajcie. Zmiana lokalizacji imprezy. Ze względu na przewidywaną liczbę modeli, gości, wystawców oraz sprzedających przenosimy się do sali gimnastycznej. Nie trzeba będzie tego wszystkiego nosić po schodach. Bezpośrednio przed drzwiami wejściowymi do sali gimnastycznej jest parking. Adres będzie podany w regulaminie.

--
KARTONOWY TUR

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 1Strony:  1 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2018