KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
21-01-19 16:22  INOWROCŁAWSKI KONKURS MODELARSKI 27-28.04.2019
24Hobby 

 

Zapraszam w imieniu całego ISMR-u. Impreza w której bardzo ważną częścią jest Festiwal Modeli Kartonowych, a dla chętnych jest też część konkursowa, rozgrywana na punkty, gdzie startujące modele mają dołączoną dokumentację, a sędziowie punktują poszczególne elementy Waszych prac.
Nasza impreza nie miałaby sensu, jeżeli nie zaprosilibyśmy Was na wieczór integracyjny, gdzie znacznie łatwiej zrozumieć się nawzajem czemu pomaga przygotowany przez nas żurek kujawski z białą kiełbasą.

Tradycyjnie, umieszczam klawisze, które kierują do dynamicznie zmieniających się stron.
Na początek to co najważniejsze.





--

Post zmieniony (21-01-19 16:37)

 
23-01-19 21:46  Odp: INOWROCŁAWSKI KONKURS MODELARSKI 27-28.04.2019
24Hobby 

 



Stoiska Klubowe, Giełda Modelarska

Zapraszamy na naszą giełdę modelarską na której przygotowane będą stoiska handlowe sklepów jak i indywidualnych, kluby i organizacje modelarskie, grupy rekonstrukcyjne i każde inne związane z modelarstwem.

Zapraszamy chętnych do wypełnienia łatwego formularza FORMULARZ
Stoiska udostępniane są nieodpłatnie, konieczne jest jednak zarejestrowanie ich aby miejsce było przygotowane.

W zeszłym roku stoiska giełdy modelarskiej wypełniły cały obwód hali, a więcej miejsca nie ma jak wygospodarować, dlatego zapraszamy do składania rezerwacji stoisk już teraz.

Dziś prezentacja pierwszego stoiska.



To znany producent modeli kartonowych, ale na ich stoisku, jak i w sklepie możecie nabyć nie tylko modele ale i akcesoria i narzędzia do nich.

--
Niech cię nie zraża myśl moja prosta smutny efekt reform szkolnictwa
Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

 
24-01-19 21:00  Odp: INOWROCŁAWSKI KONKURS MODELARSKI 27-28.04.2019
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

Z PiroMariolą przyjedziemy. Jak co roku.

 
25-01-19 17:38  Odp: INOWROCŁAWSKI KONKURS MODELARSKI 27-28.04.2019
24Hobby 

 

Zapewne niektórzy znają tę ulotkę, ale nie mogę nie przedstawić jej szerszemu ogółowi.

Jak widać twarzą Inowrocławskiego konkursu Modelarskiego jest Krzysztof Zabłocki (Kurt) znany, doceniany i lubiany modelarz kartonowy.



--
Niech cię nie zraża myśl moja prosta smutny efekt reform szkolnictwa
Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

 
04-03-19 21:30  Odp: INOWROCŁAWSKI KONKURS MODELARSKI 27-28.04.2019
24Hobby 

 



W puli Nagród Specjalnych, niezmiennie od lat, jest nagroda Koszalińskiego Plutonu Modelarskiego "POD BUT".
Ekipa z Koszalina to bardzo prężny zespół doskonałych kumpli, których prace są nagradzane na imprezach modelarskich i są organizatorami Bałtyckiego Festiwalu Modelarskiego.



--

Post zmieniony (21-03-19 11:38)

 
05-03-19 12:50  Odp: INOWROCŁAWSKI KONKURS MODELARSKI 27-28.04.2019
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Czy nocleg będzie rezerwowany tak jak w zeszłym roku,przez Organizatora?

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
06-03-19 15:27  Odp: INOWROCŁAWSKI KONKURS MODELARSKI 27-28.04.2019
24Hobby 

 



Niestety nie, Bursa zachowala się niegodnie i nie zamierzamy z nią współpracować.





Rozpoczęliśmy już przyjmowanie zgłoszeń internetowych.

W tym roku z uwagi na nieustanne prośby skomplikowaliśmy nasz formularz zgłoszeń poprzez dołożenie pola w formularzu „Producent/Wydawca”

Z założenia nasz formularz miał być jak najłatwiejszy, dlatego od samego początku nie wpisywało się niepotrzebnych informacji. Tym razem jednak wobec przemocy i nacisków ustąpiliśmy i na kartce pod modelem pojawi się informacja z jakiego zestawu model został zbudowany.

Prosimy też zwrócić uwagę, że pojawiły się dodatkowe „ptaszki” do zaznaczania zgłoszenia modelu do rywalizacji o nagrody specjalne.


--

Post zmieniony (21-03-19 11:26)

 
07-03-19 17:04  Odp: INOWROCŁAWSKI KONKURS MODELARSKI 27-28.04.2019
24Hobby 

 

Nie przedstawiliśmy jeszcze naszego plakatu, a wyglada on tak.



Wiem, wiem, oczekiwaliście że bedzie na nim Mi-24 ale i tym razem go nie będzie :)

Twarżą imprezy jest nasz kolega klubowy Krzysztof Zabłocki przez wielu znany jako Kurt.

Post zmieniony (07-03-19 17:07)

 
10-03-19 20:24  Odp: INOWROCŁAWSKI KONKURS MODELARSKI 27-28.04.2019
24Hobby 

 



--
Niech cię nie zraża myśl moja prosta smutny efekt reform szkolnictwa
Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

 
21-03-19 11:25  Odp: INOWROCŁAWSKI KONKURS MODELARSKI 27-28.04.2019
24Hobby 

 






Na Naszej imprezie będzie działał ANTYKWARIAT MODELARSKI.

Jeżeli więc chcecie przewietrzyć wasze szafy i pozbyć się modeli, które jakoś opierają się aby trafić na wasz warsztat, przywieźcie je. Być może trafi się nabywca.
Może też w Antykwariacie znajdziecie model pozornie niedostępny ?

Procedura bardzo uproszczona, my za Was odwalimy całą robotę.

Zgodnie z naszą zasadą dla nas to non-profit.
Wszystkie zasady poznacie klikając na klawisz ANTYKWARIAT MODELARSKI

--

Post zmieniony (21-03-19 11:40)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024