KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  -> 
16-09-19 06:41  Odp: XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 13-15.09.2019
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Veni, vidi, vici! Impreza zaliczona do udanych. Jednak spotkanie się paszczą w paszcze to coś innego niż klepanie w przyciski komputera. Dzięki dla organizatorów, gratulacje dla laureatów i do zobaczenia za rok.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
16-09-19 07:08  Odp: XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 13-15.09.2019
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

Dziękujemy Łukasz jesteś wielki.

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
16-09-19 08:18  Odp: XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 13-15.09.2019
Pablos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 6
Galerie - 4
 

Batonus, u mnie pojawia się błąd po kliknięciu w link. Nawet jak jestem zalogowany.

--
Model udany, to model który sprawił nam przyjemność i nauczył nas czegoś nowego

 
16-09-19 10:31  Odp: XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 13-15.09.2019
Lesio73 

 

Zajechałem do domu równo o północy. Ale nie żałuję!
Łukasz, serdeczne dzięki!!!
I dziękuję wszystkim uczestnikom za możliwość obcowania z Wami :)

 
16-09-19 10:55  Odp: XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 13-15.09.2019
Dziadek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1


 - 4

Witam...
Wiecie może gdzie mogę znaleźć oficjalne wyniki ?
Pozdrawiam

--
Na półce "Relacje z Galerią"
*******************************
* Fokker Dr.1 MM * Fokker E.V (D.VIII) MM * Sopwith F.1 CAMEL MM * Fokker D.VII KK * Ścigacz OP MM * Fokker E.II GPM * Friedrichshafen FF33E GPM * Morane-Saulnier L-Answer * Nieuport IV-Answer * Macchi M.5 Answer wyd.I * Halberstadt D.II-GPM * Macchi M.5 Answer wyd.II * Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 * Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 *

W budowie "Relacje w Toku"
*******************************
Das Boot U-141 typ. IID GPM 31/2012
Ford Tfc - Modelik 8/04

 
16-09-19 11:55  Odp: XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 13-15.09.2019
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Wielkie podziękowania dla organizatorów za wysiłek a dla uczestników za obecność bo dzięki temu człowiek choć na chwilę może się oderwać od codziennej orki i pobyć w towarzystwie pozytywnie zakręconych :-)

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
16-09-19 13:29  Odp: XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 13-15.09.2019
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Kolejny "Przeciszów" minął i znowu można bez kozery stwierdzić, że było fenomenalnie:-)
Co prawda w piątek zastanawialiśmy się, czy impreza się rozkręci, bo trochę niemrawo to szło, ale wraz z upływem czasu było coraz lepiej:-)
Czasy, gdy na stołach można było uświadczyć ponad 600 modeli minęły, ale wynik oscylujący wokół liczb 400-500 jest nadal imponujący. Tym bardziej, że w tym roku było naprawdę wiele modeli, przy których warto się było zatrzymać i obślinić. Jakość prac była naprawdę znakomita, a wiele modeli można było zobaczyć po raz pierwszy:-) Sędziowałem kilka klas i w każdej mieliśmy ciężki orzech do zgryzienia:-)
Jednak dla mnie zawsze najważniejsza była integracja uczestników:-)
W tym roku wypadła znakomicie, co nie zawsze się udawało:-) Być może hasło "grill" zrobiło swoje, ale dawno nie widziałem, by zabrakło miejsc siedzących w salce LKSu:-) Brawo dla wszystkich :-)
A największe uznanie jak zwykle - dla Łukasza. Czasem jest niereformowalny, ale pracowitości i gotowości do uprzyjemnienia wszystkim czasu spędzonego w Przeciszowie odmówić mu nie sposób. Pewnie dlatego ciągle zjeżdżają do tej małej miejscowości magicy kartonu z całej Polski, a także spoza granic naszego pięknego kraju:-) Cieszę się, że w natłoku zajęć znalazł trochę czasu, by przybyć na sobotnie spotkanie:-)
Baterie naładowane, zegar znowu ustawiony na odliczanie do kolejnego Przeciszowa - piękny jubileusz przed nami:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
16-09-19 13:57  Odp: XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 13-15.09.2019
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Czołem Panowie (i Panie?)! Gdzie można jakieś zdjęcia z konkursu zobaczyć?

--

Post zmieniony (16-09-19 13:58)

 
16-09-19 14:19  Odp: XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 13-15.09.2019
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Witajcie,

Ostatni, z którymi się żegnałem wyjechali dzisiaj rano...

Konkurs w Przeciszowie zawsze pozostawiam Waszej ocenie. Wierzę, iż w tym roku podobało się Wam i baterie naładowaliście na maxa. Ja naładowałem:) Tegoroczna edycja obfitowała w kilka ważnych wydarzeń. Sobotnie Przeciszowskie Poradniki Modelarskie przyciągnęły wielu z Was, aby posłuchać, podyskutować na temat technik w modelarstwie samolociarzy. Mariusz, Andrzej, Janusz, Paweł - wielkie dzięki za gęstą konsystencję przekazanej wiedzy! Jeszcze tego samego dnia, dwie godziny później otwieraliśmy wystawę Tomka Króla - Wielka Wojna i Niepodległość. Dzisiaj od rana mieszkańcy Przeciszowa zwiedzają i podziwiają Twoje prace. Dziękuję!
Organizacja tego konkursu to wielkie wyzwanie dla mnie i całego zespołu. Nie mogę tutaj pominąć moich modelarzy, którym również chciałbym złożyć wielkie dziękuję za pomoc. Kto jak kto, ale Renata jak co roku stanął na wysokości zadania przy rejestracji Waszych modeli. Chopie! Dziękuję. Wiem, że dla Ciebie to drobnostka, jednak wiedząc, że jesteś u nas jednym z gości, miałem wyrzuty sumienia, że zabieram Twój czas na pracę. Choć z drugiej strony - sądzę, że wypocząłeś:). Dzięki!
Co jest magią tego konkursu? Dzisiaj Wam powiem... WY! Dzięki naszej wspaniałej pasji potraficie się skrzyknąć i jechać setki kilometrów, aby spotkać się na te kilkadziesiąt godzin w tej niewielkiej miejscowości na południu Polski. Dziękuję Wam bardzo serdecznie za to.Wierzę, że Wasze akumulatory skutecznie zostały naładowane i z nowymi pomysłami (modelami) przyjedziecie do nasz za rok:)
Gratuluję zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom. Jesteście WIELCY!

http://www.km-orzel.pl/archiwum/archiwum.htm

Kolejna - 20 edycja konkursu w Przeciszowie odbędzie się 18-20.09.2020

Pamiętajcie... w Przeciszowie - MOCNO KLEIMY!

 
16-09-19 14:51  Odp: XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 13-15.09.2019
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

NyFu, spróbuj teraz. Podałem link z poziomu zarządzania albumami, już jest zmieniony i powinno być OK.
Na wszelki wypadek jeszcze raz: PRZECISZÓW 2019

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024