KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
30-09-18 19:29  Odp: VII OTWARTE MISTRZOSTWA POZNANIA MODELI REDUKCYJNYCH POZNAŃ 2018
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No i po zawodach ;) Miło było spotkać starych znajomych po dość długiej przerwie, poznać osobiście chłopaków z którymi znaliśmy się jedynie z forum, no i pooglądać wiele Waszych bardzo ciekawych modeli. Teraz przynajmniej wiem, że podstawka i gablota stały się obecnie niemal że standardem :)
Maciek, szczególnie Tobie dzięki za miłe spotkania i pogawędki o wszystkim ;)
Zdrów!

--
GG 6801515

 
30-09-18 19:40  Odp: VII OTWARTE MISTRZOSTWA POZNANIA MODELI REDUKCYJNYCH POZNAŃ 2018
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Podziękowania dla organizatorów za świetną imprezę. Pozdrowienia dla starych i nowych znajomych ;)
Ps. Jaroslav, dzięki ;)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
01-10-18 00:30  Odp: VII OTWARTE MISTRZOSTWA POZNANIA MODELI REDUKCYJNYCH POZNAŃ 2018
Jarek38   

Dziękuję Panowie za przybycie i możliwość poznania, MarekD, xmald, Mateusz, Jerzy, Marek, to tak przykładowo. Jerzy, Mateusz, Marek, szczególne wyrazy uznania dla Was za nieocenioną pomoc, na prawdę widziałem wysiłek na waszych twarzach, byliście z nami do końca, Dziękuję :super: Wszystkim uczestnikom gratuluję umiejętności, było wiele pięknych modeli, jestem zaskoczony niektórymi pracami modelarzy "kartonowych", nie do rozpoznania, no chyba że po opisie.
Gratuluję nagrodzonym, przepraszam za wpadki, ale one są chyba normą i zawsze może stać się coś nieprzewidzianego, niemniej dzięki. Bez modelarzy, którzy poświęcają swój czas i przyjeżdżają na konkursy, nie byłoby tych imprez. Jeszcze raz wszystkim gratuluję i dziękuję.

Jarosław Gorczak

--
Zapraszam 29-30.09.2018 na VII MMP

 
01-10-18 08:13  Odp: VII OTWARTE MISTRZOSTWA POZNANIA MODELI REDUKCYJNYCH POZNAŃ 2018
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Impreza udana, podziękowania dla organizatora Stowarzyszenia Sportów Modelarskich Herkules.
Klimat nieoceniony, spotkania, rozmowy, wymiana doświadczeń. Było naprawdę super.
Poznańska Pyra tam była i film nakręciła.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
01-10-18 14:01  Odp: VII OTWARTE MISTRZOSTWA POZNANIA MODELI REDUKCYJNYCH POZNAŃ 2018
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Na temat sędziowania się nie wypowiem bo nie miałem z tym nic do czynienia ale Panowie, następnym razem na zakończeniu dajcie mikrofon komuś, kto ma chociaż podstawowe pojęcie bo aż żal było słuchać problemów z wypowiedzeniem nazwy pancernika "Scharnhorst" już nawet nie pamiętam z jakiej kategorii a już mistrzostwem było AH- "dwanaście" Viper.... Jeżeli impreza nosi nazwę "mistrzostw" to goście mają prawo oczekiwać poziomu godnego MISTRZOSTW i choćby minimum profesjonalizmu ;) Ja akurat nie zajmuję się ani marynistyką III Rzeszy ani współczesnym lotnictwem a jedyne co mnie w modelarstwie interesuje to Polska pancerka od momentu jej powstania to nawet ja wiem że nie ma czegoś takiego jak AH-12 "viper"... AH-1 "Z" drogi Panie komentatorze ;)Nawet się Pan pewnie nie pofatygował by się przejść po sali z listą od komisji, a szkoda bo można by wielu pomyłek uniknąć;) Fakt, że mieszkając w Poznaniu pierwszy raz wybrałem się na tą imprezę głównie by Wam "podbić frekwencję" mieć pretekst do wyrwania się z chaty i spotkania starych znajomych, poznania tych, z którymi znamy się tylko z forum i odkurzenia starych gratów to jednak przekonałem się, że karton stanowi dla organizatorów typową "zapchajdziurę" I jest to nie tylko moje zdanie ale też kilku kartonowych kolegów z którymi się spotkałem i wiem że niektórym z nich po prostu nie wypadało tego wprost powiedzieć...Fajnie że się Arek pojawił ze swoimi sprzętami co dla gości było niewątpliwie fajną atrakcją, Spotkałem serdecznego kolegę Andrzeja Ziobra z którym po paru latach mieliśmy okazję sobie dłużej pogadać więc oceniam swoją tam obecność na duży plus i tyle ;)
Powodzenia w kolejnych edycjach ;)
Zdrów!

--
GG 6801515

 
03-10-18 20:38  Odp: VII OTWARTE MISTRZOSTWA POZNANIA MODELI REDUKCYJNYCH POZNAŃ 2018
Jarek38   

Jaroslav, mylisz się i to bardzo, co do naszego sędziego głównego, nie tylko się przeszedł po sali, ale i osobiście oznaczał modele wyróżnione. Problemy z wypowiedzeniem kilku nazw wzięły się raczej z tego, że niektórzy nasi sponsorzy wybierali modele do nagród specjalnych w niedziele i osobiście dopisywałem je do całej listy odręcznie i po Twoim przykładzie z AH-1 Z dla mnie wszystko jest jasne, moja dwójka i "z" mogą być dla wielu dokładnie tym samym. Co do "zapchajdziury", to niestety i ja odniosłem takie wrażenie i trzeba będzie coś z tym zrobić, nie pytaj w tej chwili co, jakieś wnioski już się nasunęły, ale nie pora na ich eksponowanie pod ocenę, raczej trzeba w tej chwili je w mniejszym gronie przedyskutować. Cieszę się jednak, iż mimo uwag oceniasz obecność na imprezie pozytywnie.

Pozdrawiam
Jarek

--
Zapraszam 29-30.09.2018 na VII MMP

 
04-10-18 09:36  Odp: VII OTWARTE MISTRZOSTWA POZNANIA MODELI REDUKCYJNYCH POZNAŃ 2018
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jarku, nie mylę się aż tak bardzo ;) Jeżeli to sędzia główny stał za mikrofonem ( choć zaznaczam, że nie wiem czy to był on czy nie, bo najzwyczajniej nie znam człowieka ! ) to jedynie potwierdza moją wersję, że nie powinien być on sędzią głównym na imprezie noszącej w nazwie tytuł " Mistrzostw" Bo Wasz klub jako oganizatora stać na więcej niż tylko "odfajkowanie imprezy w kalendarzu budżetowym" Rozumiem w pełni twoją próbę wytłumaczenia ale nie ma ona żadnego uzasadnienia wobec takiego podejścia... Nie traktuj tego proszę jako nagonkę czy krytykanctwo bo naprawdę cieszę się, że w naszym mieście robicie imprezę modelarską ale nie jesteśmy przecież w Warszawie na Wiejskiej byśmy się tylko po pleckach poklepywali zamiast mówić otwarcie o błędach bo to nie wróżyło by dobrze na przyszłość a chyba o to w tym wszystkim chodzi by z roku na rok było coraz lepiej ;) Odnośnie powtórzonego przez Ciebie przykładu: Mógł byś równie dobrze odręcznie napisać w stresie np: AH-1Z "Ch.j" i uważasz, że było by w porządku, gdyby "Pan z mikrofonem w dłoni" to bezmyślnie powtórzył? No chyba niekoniecznie....Myślę, że w Waszych szeregach- wśród modelarzy znajdziesz bez problemu osobę bardziej kompetentną do tej funkcji ;) Co do samego przebiegu imprezy, niestety w sobotę miałem nadgodziny więc integracja mnie ominęła choć chciałem się z Radkiem ( Radett) spotkać i zamienić parę/set słów, nie udało się też w niedzielę go trafić... trudno, może następnym razem ;) Ogromne dzięki dla Grześka i Pawła "Homera" za wycinanki dla dzieci, córcia wczoraj skleiła papamobile i jest zachwycona :D Będziemy drążyć temat ;)
Zdrów!

--

Post zmieniony (04-10-18 19:12)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024