KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9 
17-09-18 10:07  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Również dziękuję Organizatorom i gratuluję wszystkim modelarzom :-)
Miło było znów się z Wami spotkać, pogadać o modelach i wypić browara :-)
Jedynie czego żałuję, to tego, że impreza tak szybko minęła...
Pozdrawiam i do zobaczenia przy najbliżej okazji :-)


P.s. My dotarliśmy na miejsce dopiero o 00:45 przez naszą ukochaną A4, która wymaga wybudowania obwodnicy, ale pocieszeniem jest to, że A2 nie zostaje w tyle:-D

 
17-09-18 12:37  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

GEKO member w postaci StuGa dotarł do domu oczywiście wcześniej, ale w przypływie konkursowo-wystawowych emocji musiałem jeszcze polakierować większość mojego karalucha i stąd opóźnienie:-)

Dzięki Łukasz za zorganizowanie kolejnej odsłony tej wspaniałej imprezy.
Niesamowity klimat, którzy tworzą przybywający tam modelarze i zwiedzający, jak również znajomy smrodek przepoconych, sportowych ciał na sali gimnastycznej robią robotę:-) O piłowaniu borsuka Jańcia, którego musieliśmy wywieźć w inny kąt sali razem z materacem, nie wspomnę:-)

Było wspaniale, chociaż pogoda do sobotniego południa nie rozpieszczała, a szerszenie próbowały nas skubać podczas spotkań integracyjnych w Przeciszovii:-) Nie wiedziały psie juhy, że my szerszenie żujemy w wolnym czasie:P

Impreza genialna, co nie znaczy, że może być jeszcze lepiej:-) Zależy to przede wszystkim od nas samych - bez modelu tak jakoś łyso przyjeżdżać - bije się w piersi i obiecuje poprawę:-)

Łukasz - jeszcze raz wielkie dzięki, jesteś wielki!

P.S. Ustawienie stołów w tym roku było nieco chybionym pomysłem. Powróć do systemu z czterema stołami na środku sali, bo dwa wielkie utrudniają nie tylko oglądanie modeli, ale przede wszystkim ocenę.

Dzięki Wam za wszystko - bawiłem się po raz kolejny znakomicie. Jesteście starsi i brzydsi, ale uwielbiam Wasze mordy:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
18-09-18 07:37  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Witajcie,

w imieniu Organizatorów XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów chciałbym serdecznie podziękować Wam za tak liczne przybycie!
Czy był to udany weekend modelarski - oceńcie sami. Dołożyliśmy wiele starań aby tak właśnie było. Teraz zmęczenie już opadło i czas na kolejne wyzwanie!
Serdeczne podziękowania dla sędziów oceny. Rzetelnie, profesjonalnie - dziękuję!
Gratuluję zwycięzcom oraz tym którzy nie stanęli na "pudle". Wspaniałe prace.
Patrząc na statystki uśmiecham się, ponieważ w tym roku odnotowaliśmy skok ilościowy najmłodszej grupy wiekowej czyli młodzików. Ponad 70 osób!!! To dobrze wróży na przyszłość.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Wam za udział i zapraszam do Przeciszowa na kolejny 19 konkurs. Już niebawem.... 13-15.09.2019!!! Rok na ciężką pracę! Do dzieła!

Wyniki konkursu (w tym Naviga i specjalne) dostępne są poniżej
http://www.km-orzel.pl/archiwum/archiwum.htm

Konrad, dziękuję za promocję konkursu na Tym wspaniały Forum!

pozdrawiam,
Łukasz

 
18-09-18 10:29  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Dziękuję Organizatorom i modelarzom za wspaniałą atmosferę, byłem pierwszy raz i za rok również zamierzam się wybrać, Fajnie było poznać ludzi, którzy skleili modele, które do tej pory podziwiałem na forum

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
23-09-18 13:47  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Rogal 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Już tydzień po konkursie, a fotorelacji dla niebędących brak. Wielka prośba dla osób posiadających zdjęcia, o podzielenie się nimi.

 
23-09-18 18:27  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Witam
Do podziękowań dołancza się Poznańska Pyra. Dużo się działo, wiele mówiło, spotkań odbyło. Konkurs jak zawsze
przygotowany, przeprowadzony i zakończony na wysokim poziomie. Łukasz jesteś wielki.
Zdjęć nie robiłem ale na filmie to wydarzenie utrwaliłem.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024