KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  -> 
16-09-18 11:55  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Wszystkim uczestnikom przeciszowskiego show najserdeczniejsze życzenia pomyślności.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
16-09-18 15:45  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

a będzie jakaś foto/video relacja?

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
16-09-18 20:24  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Pora powrotow. Rafael z Emesem juz w domach... Juz rezerwuje sobie 13-15. wrzesnia w przyszlym roku :) Jak zwykle, bylo duzo modelarzy, jeszcze wiecej modeli, ale przede wszystkim ta atmosfera, ktora wszyscy wspolnie tworzymy. Ciesze sie, ze moglem brac udzial w tegorocznej edycji, spotkac wszystkich starych znajomych, poznac nowych i przepraszam, jak kogos w pierwszym momencie nie poznawalem, ale to chyba juz kwestia wieku ;) A klejenie na przyszly rok to musze zaczac juz teraz ;)
Lukasz - Ty i cala ekipa ktora brala udzial w przygotowaniach i obsludze konkursu - jestescie wielcy. Bardzo dziekuje Wam za wlozony trud, za to wasze zmeczenie, abysmy my - Ci co przyjechali, mogli dobrze sie bawic.

P.S. Kilka fotek ode mnie https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2424566940901761&type=1&l=1299f7823a ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
16-09-18 21:04  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Piotrkowska gałąź ŁSM także w domu i z nagrodą ;-)
Serdeczne podziękowania dla Łukasza i Jego Ekipy za sprawną organizację kolejnego meetingu uzależnionych od kartonu ;-)
Było jak zwykle świetnie!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
16-09-18 21:53  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Dziękuję Wszystkim za spotkanie, ja takze już od godziny w domu walczę ze złośliwym starym PC.
Gratuluję Organizatorom, gratuluję Zwycięzcom, a jedyne co mnie martwi to tematy porannych rozmów Kolegów o lekach jakie muszą zażyć.
Jak tak dalej będzie to za rok zabieram nocnik, a co, może się przydać, w końcu czas nie ....chce stać w miejscu ;-)
Dzięki raz jeszcze!

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
16-09-18 23:11  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Primo 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Ja w domu od paru godzin. Byłem po raz pierwszy w Przeciszowie. W sumie to mój drugi konkurs w życiu na którym byłem no i drugi na którym wystawiałem modele.
Nigdy nie myślałem że moje modele mogą wygrywać ,a największym zaskoczeniem było że model który skleiłem jako czwarty lub piąty po dwudziestu paru latach przerwy wygra w swojej kategorii

--
Kleić każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej

pod młotkiem :KOF II
na bocznicy ; P3.1, Pruski wagon bagażowy , ADLER , Tx4 , OL 49 , Tkt48 , Cn2t Las


 
17-09-18 07:04  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Ojjj było fajnie :) Na szczęści droga powrotna w rozsądnym czasie ( objechałem A4 z boku ) Chłopaki ,, dziękuję za miłe chwile. fajnie zobaczyć wasze mordy i sie z wami pośmiać :) Do następnego :)

--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
17-09-18 07:48  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

JA chciałbym podziekować organizatorom, pogratulować modelarzom i "znów za rok Przeciszów". Może w końcu odważę się wsytartować w konkursie.
Twórcy "Ursusa z Januszkiem" gratuluję nagrody specjalnej :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
17-09-18 08:50  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Radom dojechał wczoraj szczęśliwie. Dzięki za świetną imprezę :-)

--
KMH Sokół Radom

 
17-09-18 09:23  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

No to czekam na wyniki.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024