KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
01-09-18 18:44  Odp: IX Festiwal Modelarski Jaworzno 01-02 września 2018
Aras45 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


 - 0

Witam
Ja już po - choć miało mnie nie być w cale :) kolejny ciekawy konkurs odwiedzony ^^ podziękowania dla organizatorów. Bardzo miło było poznać Pawła(Fisk78) i Piotra - do zobaczenia w Przeciszowie :D

A tutaj galeria zdjęć, ogólny przegląd tego co można było zobaczyć na stołach:

https://postimg.cc/gallery/1k8gl7j4q/

 
02-09-18 16:21  Odp: IX Festiwal Modelarski Jaworzno 01-02 września 2018
Paweł O. 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam.

Tak bardzo krótko, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim tym którzy do nas przybyli jak równie mocno dziękuję tym którzy w tej edycji pomogli.
A tak w tym roku było


http://festiwal.sielata.com.pl/index.php

Reszta jutro.

Pozdrawiam.


Paweł O.

 
03-09-18 07:43  Odp: IX Festiwal Modelarski Jaworzno 01-02 września 2018
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

I już po. Impreza wyszła bardzo sympatycznie - tu ukłony w kierunku i organizatorów i modelarzy. Jedyne, z czygo nie mogę się otrząsnąć, to że korzystałem z damskiej toalety hahahahah. Poczułem się lekko perwersyjnie.

Do zobaczenia w przyszłym roku :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
03-09-18 19:44  Odp: IX Festiwal Modelarski Jaworzno 01-02 września 2018
Paweł O. 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam.

Zgodnie z wczorajszą obietnicą czas na podsumowanie dziewiątej edycji Festiwalu Modelarskiego Jaworzno. Statystyki i wyniki znajdziecie na naszej stronie więc nie będę ich tutaj podawał chciałbym poświęcić uwagę ludziom bo przecież to ludzie tworzą wydarzenia.

Bardzo dziękuję za miłe słowa od Was zarówno pod adresem organizacji festiwalu jak i mojej osoby. Jest nam niezmiernie miło że to co robimy cieszy się Waszym uznaniem i z roku na rok nasz festiwal ma coraz większe grono sympatyków czego dowodem niech będzie fakt że przyjeżdżacie do nas z całego kraju mimo że w tym czasie jest kilka imprez o większej renomie i organizowanych z większą pompą. Za to Wam dziękujemy.

Teraz jako pomysłodawca całości i niejako szef tego konkursu chcę podziękować ludziom bez pracy i zaangażowania których festiwal nie był by tym czym jest.Pozwolicie więc że przejdę do podziękowań:

Mojej żonie Iwonce - która nie dosyć że potrafi odpowiednio tonować moje wszystkie fanaberie to jeszcze zgadza się by festiwal odbywał się w naszą rocznicę ślubu. Dziękuję Kochanie.

Mojemu synowi Franciszkowi - za pomoc i zaangażowanie podczas przygotowań jak również podczas zakończenia imprezy.

Pułkownikowi pilotowi Józefowi Skulichowi - który z ramienia ŚSLP opiekuje się naszą modelarnią i przeważnie pierwszy wysłuchuje moich pomysłów za cierpliwość i rozwagę.

Józkowi Dubielowi - za to że mnie jeszcze ciągle znosi ( to się też tyczy wszystkich którzy ze mną współpracują ) i trzyma rękę na pulsie i wiadrze z woda by jak tylko zajdzie potrzeba ostudzić chaos.

Pawłowi Mętelskiemu - za spokój i jak trzeba to naprowadzenie zbłąkanej owcy na właściwą drogę. Oraz opanowanie demonów interneta i innych e-demonów.

Łukaszowi Popardowskiemu - za gotowość organizację i jeszcze znalezienie w tym wszystkim czasu na warsztaty z dziećmi.

Bartkowi Konwerskiemu - za logistykę małą i dużą oraz możliwość pogadania jak trzeba.

Pawłowi Kozłowskiemu
- za podręcznikowy przykład co to jest wolontariat i to że potrafi namówić jeszcze innych do współpracy.

Andrzejowi Latyńskiemy
- za serce włożone w nasz Festiwal, i jak zawsze piękne zdjęcia.

Włodziowi Guji - za wsparcie jak trzeba, dobre słowo i nie tylko oraz za ciekawy pokaz.

Markowi Górskiemu - za dokumentację fotograficzną.

Wspólnocie Betlejem - za Jaworki i dach nad głową dla naszych gości.

W tym roku dołączyło do naszej ekipy kilka nowych osób, mam nadzieję że z nami zostaną bo współpracowało się z nimi rewelacyjnie.

Adamowi Barć - za ciekawe podejście do tematu i fajne pomysły

Bartkowi Gaj - za dołączenie do naszej ekipy i zaangażowanie.

Piotrkowi Smola - za pełne zaangażowanie do ostatniej minuty festiwalu i bycie zawsze tam gdzie trzeba.

Jankowi Pająkowi - za pomoc w sędziowaniu,

Marcinowi Wojciechowskiemu - również za sędziowski wolontariat.


Dziękujemy również

Dyrekcji ZSP3 - za udostępnienie szkoły do organizacji imprezy

Muzeum Miasta Jaworzna
- za pomoc merytoryczną

Sławkowi Śląskiemu - za grafikę.


Bardzo dziękujemy sponsorom, bez nich ta impreza nie mogła by mieć tak wspaniałej oprawy w postaci tak wspaniałych nagród, jak również nie mogły by się odbyć warsztaty dla najmłodszych mieszkańców Jaworzna.
A w tym roku nasi sponsorzy to.

JSC WYDAWNICTWO
KARTONOWA KOLEKCJA
WYDAWNICTWO GPM
YAHU MODELS
ARMA HOBBY
EXTRA MODEL WYDAWNICTWO
HOBBY ZONE
CHOROSZY MODELBUD
MASTER
STRATUS WYDAWNICTWO
MOJE HOBBY
MARTOLA
SZKUTNIK WYDAWNICTWO
HATAKA
ŚWIAT Z KARTONU
ABER
SKLEJ MODEL WYDAWNICTWO
MODEL - KOM WYDAWNICTWO
ARDPOL
MODELMAKER
ORLIK WYDAWNICTWO
WYDAWNICTWO ANDRZEJ HALIŃSKI
MIRAGE HOBBY
ANSWER WYDAWNICTWO
WAK WYDAWNICTWO
WEKTOR WYDAWNICTWO
IPN oddział Katowice
COBI / REVELL
FIRST TO FIGHT
WARSHIP 3D WALDEMAR GÓRALSKI
ARCHETYPON.


Na zakończenie pozostaje mi tylko zaprosić wszystkich na X Jubileuszowy Festiwal Modelarski Jaworzno 2019.


Pozdrawiam.

Paweł Ogarek

Post zmieniony (07-09-18 19:55)

 
04-09-18 11:45  Odp: IX Festiwal Modelarski Jaworzno 01-02 września 2018
JSC 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Wydawnictwo JSC dziękuje organizatorom za fajną imprezę, a modelarzom za miłe rozmowy. Jak wiecie na pewno, my wciąż jeszcze raczkujemy festiwalowo i wiele jeszcze jest takich imprez, na których jesteśmy pierwszy raz. Tak też było w Jaworznie - wielkie dzięki organizatorom za świetne pierwsze wrażenie i do zobaczenia za rok!!!

--
https://jsc.pl/
https://www.facebook.com/jscpl-1199869870079320/?fref=ts
https://www.youtube.com/channel/UCLqn4z3wNzR0JPoWysV0klg/videos

 
04-09-18 21:17  Odp: IX Festiwal Modelarski Jaworzno 01-02 września 2018
Paweł O. 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wita.

JSC my też Wam dziękujemy za szersze propagowanie tematyki morskiej , i to nie tylko do linii wodnej. Do zobaczenia.!!!!

Pozdrawiam.


Paweł O.

 
05-09-18 06:58  Odp: IX Festiwal Modelarski Jaworzno 01-02 września 2018
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

A tu fotki naszego klubowego kolegi-fotografa.
https://www.tomasziskrzycki.ig.pl/portfolio/fotorelacje/337/wystawa-modelarska-w-jaworznie-2018

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
07-09-18 19:54  Odp: IX Festiwal Modelarski Jaworzno 01-02 września 2018
Paweł O. 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam.

Coś się nas w tej edycji chochliki przyczepiły. Ale dzięki spostrzegawczości Pawła, błąd już naprawiony.
Z listy firm które nas wsparły z niewiadomych przyczyn zniknęło WYDAWNICTWO GPM, ale już jest na właściwym miejscu.
Pawcio dzięki

Pozdrawiam.


Paweł O.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024