KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
27-09-18 01:04  Odp: VII OTWARTE MISTRZOSTWA POZNANIA MODELI REDUKCYJNYCH POZNAŃ 2018
Jarek38   

Dzień 2.

Może i jestem monotematyczny, ale nagród ciąg dalszy.


Firma Hobby 2000ufundowała dla naszych wyróżnionych całe mnóstwo pięknych modeli Tamiya i gadżetów z logiem Tamki w tle. Pięknie panu Bogdanowi dziękujemy.








Firma Shipyard przekazała nam swoje piękne modele. Jeden z nich w formie setu został na prośbę Shipyard’u przeznaczony na nagrodę specjalną za najpiękniejszy model kartonowy pod żaglami. Przedstawiciel firmy będzie osobiście wybierał model i nagradzał modelarza. Panie, panowie z ShipYard’u, dziękujemy.







Ważna informacja!

Z uwagi na ochronę danych osobowych prosimy modelarzy wypełniających ręcznie karty startowe o zamieszczenie na odwrocie zgody na przetwarzanie danych przez SSM Hercules III Poznań na potrzeby organizacji konkursu. Oczywiście proszę zgodę podpisać.


Kliknij i zarejestruj swój model Formularz

--
Zapraszam 29-30.09.2018 na VII MMP

 
27-09-18 08:10  Odp: VII OTWARTE MISTRZOSTWA POZNANIA MODELI REDUKCYJNYCH POZNAŃ 2018
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Witajcie, mam pytanie techniczne; do której z klas artylerię holowaną (kartonowe oczywiście :) )? Chyba bardziej WI niż KW... ale wolę dopytać ;)


pozdrawiam

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
27-09-18 09:13  Odp: VII OTWARTE MISTRZOSTWA POZNANIA MODELI REDUKCYJNYCH POZNAŃ 2018
Jarek38   

Witaj, artyleria holowana nie za bardzo będzie pasowała do figurek, rakiet, bliżej jej jednak do pojazdów wojskowych.

Pozdrawiam
Jarek

--
Zapraszam 29-30.09.2018 na VII MMP

 
27-09-18 09:43  Odp: VII OTWARTE MISTRZOSTWA POZNANIA MODELI REDUKCYJNYCH POZNAŃ 2018
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Przyjąłem! Dziękuję za sprawną odpowiedź ;)

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
28-09-18 00:27  Odp: VII OTWARTE MISTRZOSTWA POZNANIA MODELI REDUKCYJNYCH POZNAŃ 2018
Jarek38   

Dzień 1. odliczanie końcowe praktycznie zakończone.

Jutro D-day, czyli czterokołowe barki desantowe zaleją nas masą sprzętu i ludzi, ludzi którzy będą nas dręczyć pytaniami, co, gdzie i jak postawić . My jednak z godnością wytrzymamy ten napór i rozparcelujemy wszystko tam, gdzie powinno się znaleźć. Przybywajcie więc i modele swe wykładajcie.

Ja jednak znów muszę wrócić do tego samego, czyli nagród ciąg dalszy.


Firma Revell zrobiła nam niespodziankę i dodatkowo przesłała kupony rabatowe na zakupy w salonach Toys Box w których oczywiście można też nabyć modele Revell . Bardzo dziękujemy.







Materializują się "Wybuchowe Granaty" Bartosza Falka, lecz fundator trzyma w tajemnicy w jakich kategoriach będzie wyszukiwał modeli do odstrzału.







Ważna informacja!

Z uwagi na ochronę danych osobowych prosimy modelarzy wypełniających ręcznie karty startowe o zamieszczenie na odwrocie zgody na przetwarzanie danych przez SSM Hercules III Poznań na potrzeby organizacji konkursu. Oczywiście proszę zgodę podpisać.

Rejestracja elektroniczna zakończona

--

Post zmieniony (28-09-18 00:38)

 
28-09-18 15:14  Odp: VII OTWARTE MISTRZOSTWA POZNANIA MODELI REDUKCYJNYCH POZNAŃ 2018
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czy poza Guciem i mną ktoś z naszego grona się wybiera?
Co prawda po zapowiedziach nagród i sponsorów widzę, że będzie to impreza raczej dla plastików ale nie przesądzajmy;) Pojedziemy, zobaczymy ;)
--

Post zmieniony (28-09-18 15:18)

 
28-09-18 17:12  Odp: VII OTWARTE MISTRZOSTWA POZNANIA MODELI REDUKCYJNYCH POZNAŃ 2018
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


My będziemy ;)
Plasterek do zderzaka przy klejone i z rana jedziemy.

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
28-09-18 20:02  Odp: VII OTWARTE MISTRZOSTWA POZNANIA MODELI REDUKCYJNYCH POZNAŃ 2018
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

O no to super, Przemki, mam nadzieję, że spotkamy się w niedzielę ;) Ja w sob. niestety na 2 zmianę na nadgodziny się wpisałem więc z sobotniej integracji lipa... No, chyba, że dotrwacie gdzieś do 22.30 po robocie chętnie do Was dobiję ;)
Zdrów!

--

Post zmieniony (29-09-18 12:40)

 
28-09-18 22:51  Odp: VII OTWARTE MISTRZOSTWA POZNANIA MODELI REDUKCYJNYCH POZNAŃ 2018
Jarek38   

Ostatni wpis przed D-day


Jerzy, Mateusz, Marek, Filip, koledzy z Herculesa, dzięki za wasz wysiłek. Sale gotowe, medale na miejscu, puchary jutro staną na wyznaczonym dla nich miejscu, nagrody są, chyba wszystko przygotowane. Panie i Panowie, zapraszamy jutro, start od 9 rano.




Ważna informacja!

Z uwagi na ochronę danych osobowych prosimy modelarzy wypełniających ręcznie karty startowe o zamieszczenie na odwrocie zgody na przetwarzanie danych przez SSM Hercules III Poznań na potrzeby organizacji konkursu. Oczywiście proszę zgodę podpisać.

Rejestracja elektroniczna zakończona

--
Zapraszam 29-30.09.2018 na VII MMP

 
29-09-18 07:21  Odp: VII OTWARTE MISTRZOSTWA POZNANIA MODELI REDUKCYJNYCH POZNAŃ 2018
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No to ja się już pakuję ;)

--
GG 6801515

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024