KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
07-05-18 14:49  Odp: 12 Inowrocławski Konkurs Modelarski 19-20.05.2018
24Hobby 

 

http://www.poradnik-domowy.edu.pl/wp-content/uploads/2012/11/zurek-wigilijny.jpg

Tradycją naszych Inowrocławskich Konkursów Modelarskich jest poczęstunek, jaki przygotowujemy dla wszystkich startujących w naszej imprezie. Poczęstunek ten od lat jest taki sam, żurek kujawski i biała kiełbasa. Nieskromnie powiem, że nasz żurek to żurek nad żurki i wszystkie inne żurki ma pod sobą, o czym zaświadczają od lat konsumenci tego żurku.
W tym roku żurek przygotuje jedna z najlepszych kuchni w Inowrocławiu, która można na codziennie smakować w Inna Cafe oraz w Willa Józefina
Wszyscy startujący zaproszeni są na degustację tej poezji smaku w trakcie wieczorku integracyjnego.



--

Post zmieniony (07-05-18 14:53)

 
08-05-18 21:14  Odp: 12 Inowrocławski Konkurs Modelarski 19-20.05.2018
24Hobby 

 







Jak zwykle niezawodnym naszym sponsorem jest COBI SA



Wyłączny importer firmy REVELL w Polsce. Firma znana jest przede wszystkim z produkcji plastikowych klocków składanych razem za pomocą systemu wypustek i odpowiadającym im gniazd, pozwalających na uzyskiwanie wielu możliwych kombinacji połączeń. Firma Cobi jest drugim w Europie, a trzecim na świecie wytwórcą tego typu zabawek.



--

Post zmieniony (08-05-18 21:22)

 
09-05-18 12:48  Odp: 12 Inowrocławski Konkurs Modelarski 19-20.05.2018
24Hobby 

 



Osoby, które będą wypisywać na miejscu karty zgłoszeń spieszę poinformować, że (z pełnym naciskiem) uczuliłem tych którzy będą od was przyjmować zgłoszenia, aby kategorycznie wymagały aby zgłoszenia były czytelne. (nie wiem czy mnie posłuchają)
Jest to ważne, bo w biurze zawodów zgadywanie co autor miał na myśli stawiając znaczki nie podobne do liter znacznie spowalniają pracę.

UPRASZA SIĘ wszystkie osoby aby wypisując zgłoszenia używały powszechnie obowiązującego alfabetu łacińskiego z polskimi znakami.

Wiem, że wasz alfabet jest dla was w pełni czytelny, ładniejszy, niepowtarzalny, my jednak będziemy wymagać ww. alfabetu. Każdy inny alfabet będzie skutkował prośbą o wypisanie jeszcze raz karty zgłoszenia.

Poniżej przykład obowiązującego alfabetu.


CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=55923

Osoby zgłaszające internetowo również uczulamy aby starały się zachować zasady poprawnej pisowni, bo to co wpiszecie staje się danymi w bazie zawodów i dokładnie to samo pojawi się na dyplomach.

--
Niech cię nie zraża myśl moja prosta smutny efekt reform szkolnictwa
Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

 
12-05-18 09:05  Odp: 12 Inowrocławski Konkurs Modelarski 19-20.05.2018
24Hobby 

 

Puchar im. Piotra Stempowskiego - Za najlepszy model okrętu od metra w górę.


Piotrek (Barti) był jednym z członków założycieli ISMR, do kiedy mu zdrowie na to pozwalało piastował funkcje w zarządzie, a od maja 2015 był członkiem honorowym ISMR. Piotr przede wszystkim był wspaniałym kolegą, zawsze pomocny, bezpośredni i szczery.

Jego modele zawsze wzbudzały podziw z uwagi na precyzję i czystość klejenia jak i dbałość o szczegóły. W ostatnich latach wyspecjalizował się w dużych (ponad metrowych) okrętach. Budował je wszędzie gdzie mógł, jeżeli mu tylko siły na to pozwalały, nawet w szpitalach.

Choć Piotr na zawsze pozostanie pośród nas to i tak będzie nam go brakowało.
Nasze Stowarzyszenie postanowiło ufundować puchar i wręczyć go za model dużego okrętu, oceniając modele będziemy się starali patrzeć okiem Bartiego.



--
Niech cię nie zraża myśl moja prosta smutny efekt reform szkolnictwa
Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

 
15-05-18 10:23  Odp: 12 Inowrocławski Konkurs Modelarski 19-20.05.2018
24Hobby 

 





Puchary dla zwycięzców punktowego konkursu już się do Was uśmiechają, a z przodu pucharki dla milusińskich.



--
Niech cię nie zraża myśl moja prosta smutny efekt reform szkolnictwa
Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

 
15-05-18 15:09  Odp: 12 Inowrocławski Konkurs Modelarski 19-20.05.2018
24Hobby 

 



Kolejną Nagrodą Specjalną jest Puchar od Włocławskiego Koła Modelarskiego za najlepszy model w/g WKM ISKRA



To już kolejny rok od kiedy trafiają do nas nagrody od MUZEUM MARYNARKI WOJENNEJ



MUZEUM MARYNARKI WOJENNEJ na stałe już wrosło w gdyński pejzaż. Dziś trudno wyobrazić sobie Skwer Kościuszki bez wspaniałej sylwetki "Błyskawicy", czy też Bulwar Nadmorski pozbawiony Ekspozycji Plenerowej Broni i Uzbrojenia Morskiego. Upowszechnianie i popularyzacja historii Marynarki Wojennej RP to jeden z głównych filarów naszej działalności. Oferta ekspozycyjna, prezentująca bogate i piękne dzieje oręża polskiego na morzu, skierowana jest do wszystkich, chcących poznać ten rozdział historii naszego kraju.



--
Niech cię nie zraża myśl moja prosta smutny efekt reform szkolnictwa
Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

 
19-05-18 05:29  Odp: 12 Inowrocławski Konkurs Modelarski 19-20.05.2018
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Ruszamy

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
21-05-18 09:33  Odp: 12 Inowrocławski Konkurs Modelarski 19-20.05.2018
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

https://drive.google.com/drive/folders/1CJlQuKgQY0gRw5oG5rn3G_2ZRKZQpSJi?usp=sharing Zdjęcia na gorąco.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
21-05-18 14:30  Odp: 12 Inowrocławski Konkurs Modelarski 19-20.05.2018
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Ode mnie tradycyjnie filmik

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
21-05-18 19:29  Odp: 12 Inowrocławski Konkurs Modelarski 19-20.05.2018
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Panorama


--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024