KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
24-11-04 14:35  WAK 27.11.2004
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Pora rozsyłać wici ;-)
Ostatnia sobota miesiąca za pasem. Myślę, że tradycyjnie spotkamy sie ok. godz. 17 w Pracoffni lub, jeżeli rekonesans Hooka wypadnie pomyślnie, w pubie " U Misia" przy ulicy Bogusławskiego ( lokal w nasypie kolejowym) pomiędzy ul.Komandorską a Świdnicką/Powstańców Śl.
Ostateczne adres miejsca spotkania podamy po rozmowie z Hookiem.
Mam jeszcze pytanie - co z Wami się dzieje - Hybryd, Saburo, Robal, Kyofu,Marco, Baronek, Browar i inni ? Gdzie sie podziewacie?

Pozdrawiam, Rajkub

 
24-11-04 17:14  Re: WAK 27.11.2004
Hook6   

 

Wróciłem.
Pub (z funkcją baru) "U misia" ul. Bogusławskiego 95 - 20 m od Komandorskiej w kierunku Świdnickiej. Łatwe parkowanie i blisko na dworzec (dla kolegów dojeżdżających). Żony bym tam raczej nie zabrał - tym bardziej dziewczyny, którą aktualnie podrywam - ale na męskie spotkania to całkiem przyzwoite i wystarczające miejsce. Wystrój może nie rewelacyjny, ale dość czysto i schludnie. Salka mała - 6 okrągłych stolików i dwie średniej wielkości kanapy naróżne. Plastikowe, ale wygodne krzesełka. 15 osób zajmie dokładnie połowę knajpy. Duży wybór piwa i innych trunków. Piwo od 3,50 do 5,50 - jest z czego wybierać. Kawa (3,50) może nie najwyższych lotów ale i tak lepsza niż w Pracoffni (no i tańsza). Na miejscu można zjeść - nawet cały obiad (jakby ktoś na spotkanie prosto z drogi), ale bardziej to pub niż bar. Muzyka głośna, ale nie przeszkadza (pop i te okolice). Oświetlenie pośrednie, raczej jasne. Można palić. Obsługa uprzejma. Kiedy tam dziś wpadłem były tylko trzy osoby. W sobotę od 17.00 mamy zarezerwowane pół sali (gratis). Jakby ktoś przyszedł wcześniej to wystarczy powiedzieć że jesteście z modelarzy. Myślę, że tam będzie nam dobrze a jeśli i wasze opinie po tym spotkaniu będa podobne to może tam zagościmy na dłużej. Acha - pociągi jadące nad głową nie przeszkadzają - sądziłem, że jest z tym gorzej...

No coż - do zobaczenia w sobotę.

 
24-11-04 20:50  Re: WAK 27.11.2004
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

A mnie nie będzie.........chlip chlip chlip błuaaaaaaaaaaaaaa chlip chlip chlip

..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
24-11-04 21:46  Re: WAK 27.11.2004
Hook6   

 

I to jest właściwa reakcja!
Brawo Marcinek! Łez nie trzeba się wstydzić w takich okolicznościach...

 
24-11-04 22:42  Re: WAK 27.11.2004
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No to jestem juz na miejscu tylko tylek musze dowiezdz.... ! : )

Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
24-11-04 23:03  Re: WAK 27.11.2004
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

MarcinekZ...powiem jedno...jak bym miał możliwości TAM być to bym stanął na głowie,cofnął albo zatrzymał czas, wysłał kogoś w zastępstwie nawet w darmową podróż na księżyc:))))...ale bym WAKowi nie przepuścił :)
...ale coś mi się wydaje,że Twoje łzy nie są ze smutku...ale ze wstydu!!!...tak powinno być!;)

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
25-11-04 07:30  Re: WAK 27.11.2004
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

A mnie wstyd, że będę miał tylko z 4 modele do pokazania skończone, chciałem mieć z 6 conajmniej ;-( Znowu sie obijam ...

-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
27-11-04 01:30  Re: WAK 27.11.2004
Hook6   

 

Rajkub, czy będziesz jechał stałą trasą około 16.40-45?

 
27-11-04 08:28  Re: WAK 27.11.2004
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Oczywiście ;-)

R

 
27-11-04 08:34  Re: WAK 27.11.2004
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Sys JA MUSZĘ DZISIAJ PRACOWAĆ - nie mam na tyle odwagi, żeby porzucić jedyne źródło funduszy na spotkania WAK

..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024