KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
16-11-17 18:05  [Propozycja] GEKO nr 142 - 24.11.2017r.
Ziga 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Rozmawiałem ostatnio z Kazikiem R., który zaproponował GEKO wyjazdowe w Mikołowie. Już tłumaczę o co chodzi (szczegóły z postu na FB):

Miejska Placówka Muzealna zaprasza na spotkanie z Markiem Roguszem zatytułowane "Archeologia polskiego lotnictwa przed 1939 r." Czego możemy się dowiedzieć o polskich przedwojennych samolotach poszukując wraków, części i prowadząc badania archeologiczne. Poznamy historie, których dalszy ciąg pozwoliła dopisać archeologia.
Spotkanie towarzyszy wystawie "Przerwany lot"

Marek Rogusz (ur. 1967) z wykształcenia inżynier o specjalności automatyka i osprzęt lotniczy, obecnie pracuje w innym zawodzie, swoją pasję do lotnictwa realizuje działając w Fundacji Historycznej Lotnictwa Polskiego, współpracując z red. Adamem Sikorskim w ramach programu „Było… nie minęło” oraz Stowarzyszeniem „Wizna 1939”. Autor książek, artykułów o historii polskiego lotnictwa. Przede wszystkim swoje zainteresowania koncentruje na samolotach i ludziach polskiego lotnictwa okresu 1927-1939.
Spotkanie odbędzie się 24 listopada o godzinie 18.00 w Miejskiej Placówce Muzealnej w Mikołowie przy ul Karola Miarki 15
WSTĘP WOLNY

Zakładam, że po spotkaniu znajdziemy w Mikołowie miejsce, gdzie pozwolą nam na ugaszenie pragnienia i rozmowy o... modelarstwie ;-)
Co Wy na to? Ja jestem za.

--
Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan

 
17-11-17 08:17  Odp: [Propozycja] GEKO nr 142 - 24.11.2017r.
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

O 24tym się nie wypowiem bo mnie nie będzie. Ale, jeżeli będzie GEKO wyjazdowe to proponuję GEKO bis tydzień później, 1go grudnia, tradycyjnie w Casie.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
17-11-17 23:28  Odp: [Propozycja] GEKO nr 142 - 24.11.2017r.
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Jestem za pierwszą propozycja i druga

--
IN-NY Dom Kultury Ruda Ślaska

 
18-11-17 13:15  Odp: [Propozycja] GEKO nr 142 - 24.11.2017r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Pomysł bardzo fajny:-)
Tak jak rozmawialiśmy przez telefon, proponowałbym po mikołowskiej prelekcji pojechać do naszej mordowni i dokończyć biesiadę na starych śmieciach:-) W innym mieście możemy nie znaleźć zrozumienia dla naszego braku idei:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
19-11-17 10:15  Odp: [Propozycja] GEKO nr 142 - 24.11.2017r.
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16


 - 7

Jak wysztko poukładacie to proszę mnie poiformować . Jestem za większością .

HEYKA !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024