KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
30-09-17 20:11  Odp: VII Szczeciński Festiwal Modelarski "Paprykarz 2017" 7-8.X.2017 Szczecin
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Poznań nie zawiedzie, przybędzie doborową ekipą.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
01-10-17 22:16  Odp: VII Szczeciński Festiwal Modelarski "Paprykarz 2017" 7-8.X.2017 Szczecin
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

SZKUTNIK w okrojonym składzie też będzie :-)

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
02-10-17 14:48  Odp: VII Szczeciński Festiwal Modelarski "Paprykarz 2017" 7-8.X.2017 Szczecin
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

Nowy Tomyśl też będzie.
Podobnie jak SZKUTNIK w okrojonym składzie. Bo bez PiroMarioliNT.

--

 
05-10-17 07:43  Odp: VII Szczeciński Festiwal Modelarski "Paprykarz 2017" 7-8.X.2017 Szczecin
Lesio73 

 

Olsztyńskie Stowarzyszenie Modelarzy "WARMIA" również będzie ... może w nieco skromnej reprezentacji (tylko ja) ale z pełnym bagażnikiem modeli (Piotrka, moje i kolegów "plastikowców")

 
08-10-17 20:47  Odp: VII Szczeciński Festiwal Modelarski
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Kilka zdjęć dla tych, którzy nie byli.
















































Przy okazji chciałem jeszcze raz podziękować kolegom z Trójmiejskiego Pikniku Modelarskiego za wyróżnienie mojego Speedy'ego :-) Dziękuję!
--

Post zmieniony (08-10-17 20:48)

 
08-10-17 20:48  Odp: VII Szczeciński Festiwal Modelarski "Paprykarz 2017" 7-8.X.2017 Szczecin
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Konkurs, konkurs i po konkursie...
W imieniu sekcji kartonowej Szczecińskiego Paprykarza wszystkim przybyłym dziękujemy, wyróżnionym gratulujemy a wystawiającym dziękujemy za zrobienie frekwencji i integrację ;)
Mamy nadzieję, że szczęśliwie wróciliście do domów i po chwili odpoczynku bierzecie się za sklejanie kolejnych modeli. Za rok zapraszamy na front zachodni :)

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
08-10-17 21:06  Odp: VII Szczeciński Festiwal Modelarski "Paprykarz 2017" 7-8.X.2017 Szczecin
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Żałuję że nie byłem.

 
08-10-17 21:57  Odp: VII Szczeciński Festiwal Modelarski "Paprykarz 2017" 7-8.X.2017 Szczecin
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Nasza ekipa dotarła do domu z głowami pełnymi wrażeń.
Dziękujemy Organizatorom i Kolegom za niezapomniany weekend i zapraszamy za miesiąc do Gdańska.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
09-10-17 08:06  Odp: VII Szczeciński Festiwal Modelarski "Paprykarz 2017" 7-8.X.2017 Szczecin
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Poznań dotarł na 18 tą i jeszcze pokibicowaliśmy naszym piłkarzom.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, dużo się działo, wiele pozytywnej energii na
kolejne miesiące modelarskiej pracy. Dziękujemy Organizatorom, nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy.
Aby jeszcze zachować co nieco w pamięci z tego wydażenia zapraszam do ogladania filmu

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
09-10-17 13:31  Odp: VII Szczeciński Festiwal Modelarski "Paprykarz 2017" 7-8.X.2017 Szczecin
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Czy na wystawie można było zobaczyć 3 zapowiadane nowości z wydawnictwa Model Hobby? Jakieś zdjęcia?

Pozdrawiam

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024