KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
21-08-18 19:55  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
kopajt 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

KMH Sokół z Radomia w osobach: mojej i pulpetto też się zjawi.

--

Post zmieniony (21-08-18 19:55)

 
25-08-18 14:55  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Łukasz, w tym roku nie wysłałeś mi bannera. Przecież zawsze upierdliwie ;> nalegałeś na zawieszenie go na forum... A może ja coś przegapiłem?

pozdr,
k.

 
25-08-18 19:43  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Bart 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Do której godziny w sobotę można zwiedzać wystawę ?

 
26-08-18 10:32  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Pierwszy raz w tym roku będę :).

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
28-08-18 12:54  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Moje szanse na przyjazd i ponowne spotkanie się z Wami wzrosło z 0% do 50% :-)

Pozdrawiam
Tommy

 
30-08-18 13:57  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wszystko wskazuje na to, że po rocznej przerwie będę mógł spotkać się z Wami już za 14 dni :-)

--
MacGregor

 
30-08-18 20:27  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Także planuję lot do Przeciszowa, a co życie przyniesie zobaczymy.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
03-09-18 15:11  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Fantom Model   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Wybiera się ktoś z okolicy Trójmiasta? Zamierzam jechać samochodem, chociaż jeżeli samemu to może jednak i PKP...

--
wydawca przez małe "w"

 
05-09-18 12:05  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Zdzisław 



Na Forum:
Galerie - 27


 - 9

Chciałbym zapytać organizatorów o szczegóły regulaminowej klasyfikacji "Standard" czy "Open".
Czy "lekkie" pomalowanie modelu czarnego parowozu czarną farbą to będzie jeszcze klasa standard ?
Model zachowuje nadal oryginalną kolorystyke wycinanki - czego wymaga standard, a ponadto w standardzie przeciaż można malowac elementy laserowe i fototrawione. Zaznaczę, że model był malowany nie dla ukrycia szpachli, lecz w celu pozbycia się paskudnej "mory" papierowej starszego wydawnictwa.
Ponadto podobny efekt byłby do osiągnięcia również poprzez wielokrotne lakierowanie, co też dopuszczalne jest w standardzie.

Pozdrawiam, Zdzisław

--

Post zmieniony (05-09-18 12:08)

 
06-09-18 06:16  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Zdzisław,

zarejestruj model w "standard".

pozdrawiam,
Łukasz

 
10-09-18 22:15  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Witam, Czy ktoś podrzuci jakiś namiar na noclegi w Przeciszowie ?

 
10-09-18 23:13  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Jakubie, namiary na noclegi sa w pierwszym poscie Lukasza, na poczatku watku. Podejrzewam, ze poza sala gimnastyczna, to cala reszta juz dawno pozajmowana...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
10-09-18 23:37  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Zwolniły się dwa łóżka w pokojach gościnnych tuż przy domu kultury nad apteką . W piątek i w Sobotę . Ja już będę tam od południa w piątek więc będę się kręcił to tu to tam:). Pytajcie o Partyzanta
Pozdrawiam

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
11-09-18 11:44  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Witajcie, miło mi poinformować, że została ufundowana nagroda specjalna przez Kazimierza Rauchfleischa. Nagroda powędruje do modelarza z grupy wiekowej junior za najlepiej wykonany model samolotu w polskim malowaniu!

pozdrawiam,
Łukasz

 
12-09-18 16:09  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
ANDSZY   

Witam , Kolejkowy będzie w sobotę i niedzielę?

 
13-09-18 19:55  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Uff... Zgłosiłem swoje modele.
Mała uwaga: przy zgłaszaniu online - może tak musi być, ale wypełnianie przy każdym modelu od początku stałych danych ( imię,nazwisko,wiek,klub etc...), jest trochę mozolne.
Ciekawe , ile już modeli zarejestrowano?

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
13-09-18 22:09  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

@Mariusz - my w tym roku skorzystaliśmy z oferty systemy scale-modelling. Zapowiada się bardzo fajnie, a jak się sprawdzi, to zostaniemy przy nim na stałe. Jako modelarz raz zakładasz konto, wpisujesz swoje modele raz a potem tylko wystawiasz je do konkursów, które korzystają z systemu (na tę chwilę chyba 5 w Polsce i 1 na Litwie).

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
14-09-18 13:03  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Mariuszu, na razie jest zgłoszonych tylko 401 modeli...

pozdrawiam,
Łukasz

 
14-09-18 19:26  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Primo 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Widzę że rejestracja elektroniczna została zamknięta.
Więc jutro na miejscu muszę.

--
Kleić każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej

pod młotkiem :KOF II
na bocznicy ; P3.1, Pruski wagon bagażowy , ADLER , Tx4 , OL 49 , Tkt48 , Cn2t Las


 
14-09-18 20:55  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Skrzynia biegów na ślinę, sznurek i plasterek z misiem, ale chyba dojedziemy jutro rano.

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
16-09-18 11:55  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Wszystkim uczestnikom przeciszowskiego show najserdeczniejsze życzenia pomyślności.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
16-09-18 15:45  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

a będzie jakaś foto/video relacja?

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
16-09-18 20:24  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Pora powrotow. Rafael z Emesem juz w domach... Juz rezerwuje sobie 13-15. wrzesnia w przyszlym roku :) Jak zwykle, bylo duzo modelarzy, jeszcze wiecej modeli, ale przede wszystkim ta atmosfera, ktora wszyscy wspolnie tworzymy. Ciesze sie, ze moglem brac udzial w tegorocznej edycji, spotkac wszystkich starych znajomych, poznac nowych i przepraszam, jak kogos w pierwszym momencie nie poznawalem, ale to chyba juz kwestia wieku ;) A klejenie na przyszly rok to musze zaczac juz teraz ;)
Lukasz - Ty i cala ekipa ktora brala udzial w przygotowaniach i obsludze konkursu - jestescie wielcy. Bardzo dziekuje Wam za wlozony trud, za to wasze zmeczenie, abysmy my - Ci co przyjechali, mogli dobrze sie bawic.

P.S. Kilka fotek ode mnie https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2424566940901761&type=1&l=1299f7823a ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
16-09-18 21:04  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Piotrkowska gałąź ŁSM także w domu i z nagrodą ;-)
Serdeczne podziękowania dla Łukasza i Jego Ekipy za sprawną organizację kolejnego meetingu uzależnionych od kartonu ;-)
Było jak zwykle świetnie!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
16-09-18 21:53  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Dziękuję Wszystkim za spotkanie, ja takze już od godziny w domu walczę ze złośliwym starym PC.
Gratuluję Organizatorom, gratuluję Zwycięzcom, a jedyne co mnie martwi to tematy porannych rozmów Kolegów o lekach jakie muszą zażyć.
Jak tak dalej będzie to za rok zabieram nocnik, a co, może się przydać, w końcu czas nie ....chce stać w miejscu ;-)
Dzięki raz jeszcze!

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
16-09-18 23:11  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Primo 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Ja w domu od paru godzin. Byłem po raz pierwszy w Przeciszowie. W sumie to mój drugi konkurs w życiu na którym byłem no i drugi na którym wystawiałem modele.
Nigdy nie myślałem że moje modele mogą wygrywać ,a największym zaskoczeniem było że model który skleiłem jako czwarty lub piąty po dwudziestu paru latach przerwy wygra w swojej kategorii

--
Kleić każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej

pod młotkiem :KOF II
na bocznicy ; P3.1, Pruski wagon bagażowy , ADLER , Tx4 , OL 49 , Tkt48 , Cn2t Las


 
17-09-18 07:04  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Ojjj było fajnie :) Na szczęści droga powrotna w rozsądnym czasie ( objechałem A4 z boku ) Chłopaki ,, dziękuję za miłe chwile. fajnie zobaczyć wasze mordy i sie z wami pośmiać :) Do następnego :)

--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
17-09-18 07:48  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

JA chciałbym podziekować organizatorom, pogratulować modelarzom i "znów za rok Przeciszów". Może w końcu odważę się wsytartować w konkursie.
Twórcy "Ursusa z Januszkiem" gratuluję nagrody specjalnej :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
17-09-18 08:50  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Radom dojechał wczoraj szczęśliwie. Dzięki za świetną imprezę :-)

--
KMH Sokół Radom

 
17-09-18 09:23  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

No to czekam na wyniki.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
17-09-18 10:07  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Również dziękuję Organizatorom i gratuluję wszystkim modelarzom :-)
Miło było znów się z Wami spotkać, pogadać o modelach i wypić browara :-)
Jedynie czego żałuję, to tego, że impreza tak szybko minęła...
Pozdrawiam i do zobaczenia przy najbliżej okazji :-)


P.s. My dotarliśmy na miejsce dopiero o 00:45 przez naszą ukochaną A4, która wymaga wybudowania obwodnicy, ale pocieszeniem jest to, że A2 nie zostaje w tyle:-D

 
17-09-18 12:37  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

GEKO member w postaci StuGa dotarł do domu oczywiście wcześniej, ale w przypływie konkursowo-wystawowych emocji musiałem jeszcze polakierować większość mojego karalucha i stąd opóźnienie:-)

Dzięki Łukasz za zorganizowanie kolejnej odsłony tej wspaniałej imprezy.
Niesamowity klimat, którzy tworzą przybywający tam modelarze i zwiedzający, jak również znajomy smrodek przepoconych, sportowych ciał na sali gimnastycznej robią robotę:-) O piłowaniu borsuka Jańcia, którego musieliśmy wywieźć w inny kąt sali razem z materacem, nie wspomnę:-)

Było wspaniale, chociaż pogoda do sobotniego południa nie rozpieszczała, a szerszenie próbowały nas skubać podczas spotkań integracyjnych w Przeciszovii:-) Nie wiedziały psie juhy, że my szerszenie żujemy w wolnym czasie:P

Impreza genialna, co nie znaczy, że może być jeszcze lepiej:-) Zależy to przede wszystkim od nas samych - bez modelu tak jakoś łyso przyjeżdżać - bije się w piersi i obiecuje poprawę:-)

Łukasz - jeszcze raz wielkie dzięki, jesteś wielki!

P.S. Ustawienie stołów w tym roku było nieco chybionym pomysłem. Powróć do systemu z czterema stołami na środku sali, bo dwa wielkie utrudniają nie tylko oglądanie modeli, ale przede wszystkim ocenę.

Dzięki Wam za wszystko - bawiłem się po raz kolejny znakomicie. Jesteście starsi i brzydsi, ale uwielbiam Wasze mordy:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
18-09-18 07:37  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Witajcie,

w imieniu Organizatorów XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów chciałbym serdecznie podziękować Wam za tak liczne przybycie!
Czy był to udany weekend modelarski - oceńcie sami. Dołożyliśmy wiele starań aby tak właśnie było. Teraz zmęczenie już opadło i czas na kolejne wyzwanie!
Serdeczne podziękowania dla sędziów oceny. Rzetelnie, profesjonalnie - dziękuję!
Gratuluję zwycięzcom oraz tym którzy nie stanęli na "pudle". Wspaniałe prace.
Patrząc na statystki uśmiecham się, ponieważ w tym roku odnotowaliśmy skok ilościowy najmłodszej grupy wiekowej czyli młodzików. Ponad 70 osób!!! To dobrze wróży na przyszłość.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Wam za udział i zapraszam do Przeciszowa na kolejny 19 konkurs. Już niebawem.... 13-15.09.2019!!! Rok na ciężką pracę! Do dzieła!

Wyniki konkursu (w tym Naviga i specjalne) dostępne są poniżej
http://www.km-orzel.pl/archiwum/archiwum.htm

Konrad, dziękuję za promocję konkursu na Tym wspaniały Forum!

pozdrawiam,
Łukasz

 
18-09-18 10:29  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Dziękuję Organizatorom i modelarzom za wspaniałą atmosferę, byłem pierwszy raz i za rok również zamierzam się wybrać, Fajnie było poznać ludzi, którzy skleili modele, które do tej pory podziwiałem na forum

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
23-09-18 13:47  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Rogal 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Już tydzień po konkursie, a fotorelacji dla niebędących brak. Wielka prośba dla osób posiadających zdjęcia, o podzielenie się nimi.

 
23-09-18 18:27  Odp: XVIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 14-16.09.2018
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Witam
Do podziękowań dołancza się Poznańska Pyra. Dużo się działo, wiele mówiło, spotkań odbyło. Konkurs jak zawsze
przygotowany, przeprowadzony i zakończony na wysokim poziomie. Łukasz jesteś wielki.
Zdjęć nie robiłem ale na filmie to wydarzenie utrwaliłem.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024