KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  -> 
17-09-17 22:23  Odp: XVII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 15-17.09.2017
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Mariusz, Piterpanzer ... w naszą stronę też lało jak cholera, dopiero za Tarnowem można było jechać w miarę normalnie.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
17-09-17 23:36  Odp: XVII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 15-17.09.2017
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Rafael, Emes i Draccus tez sie odliczaja, w domu bylismy kolo 20:00. Droga powrotna to byl koszmar, w ulewnym deszczu i korku za Czestochowa... Ale wspomnienia skutecznie przeganialy chmury. Tylko Sprudin nas denerwowal, wysylajac jakies piekne zachodzace sloneczka ;)

Dziekuje Wam za ten wspanialy weekend, ktory minal w tak ekspresowym tempie, ze zaluje, iz nie mialem okazji pogadac ze wszystkimi, ktorych spotkalem, a z niektorymi sie minalem i nie wiem nawet kiedy... Gratuluje serdecznie wszystkim wyroznionym - Wasza wspaniala praca po prostu nie mogla przejsc niezauwazona.

Lukasz - impreza jak zwykle na 300% normy ;) Moc modeli, moc ludzi, moc niesamowitej energii. I byle tak dalej. Bo my na pewno dopiszemy nastepnym razem ;) Specjalne podziekowania dla Renaty za pokaz programu do organizacji konkursow - wiedza wyniesiona z tego spotkania na pewno zaowocuje w przyszlosci, byc moze rowniez uciazliwymi telefonami o kazdej porze dnia i nocy ;)

Baterie naladowane chyba nawet ponad limit, pierwsze plany na temat tego, co dokonczyc, a co zaczac ciac juz poczynione... Do zobaczenia za rok :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
18-09-17 00:20  Odp: XVII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 15-17.09.2017
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

Droga powrotna to był istny hardcore. 6 godzin. Nie dość że roboty drogowe za Częstochową to jeszcze przed samą Warszawą. Nie cierpię robotów drogowych. Kto to wymyślił? I ten nieustający deszcz. Leje u nas w dalszym ciągu.
Miło było jednakowoż. Dzięki wszystkim za spotkanie. PIWKOwcom dzięki za wyróżnienie. Bardzo mi miło. Kufelek to mój ulubiony przedmiot ;) Do następnego!
!

--
https://www.facebook.com/Card-Models-By-Maciej-Lach-848667298662956/

 
18-09-17 06:56  Odp: XVII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 15-17.09.2017
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

Dziękujemy Łukaszu za wspaniała imprezę. Super było spotkać starych znajomych i poznać nowych "wariatów". Ten weekend spędzony na sali ładuje akumulatory jak diabli. Jeszcze raz Łukasz wielki szacun i niech moc będzie z Tobą.

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
18-09-17 10:21  Odp: XVII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 15-17.09.2017
Roli 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Byłem w niedzielę na wystawie , pooglądałem . Modele na żywo robią wspaniałe wrażenie . Przez ekran monitora oglądanie to tylko namiastka . Wstyd się przyznać , do Przeciszowa mam 25 km i byłem pierwszy raz :-)

 
18-09-17 10:31  Odp: XVII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 15-17.09.2017
darekb 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 5

Dzięki Łukasz za wspaniałą imprezę. Mimo ciągłej wody z nieba - klimat spotkań niesamowity. No i te modele ... oczy bolą do tej pory. Pozdrowienia dla Wszystkich.

--
Pozdrawiam, darekb
https://darek.net

 
18-09-17 11:11  Odp: XVII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 15-17.09.2017
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Kolejna fantastyczna impreza z niepowtarzalnym klimatem, na który składają się nie tylko znakomite prace modelarzy, ale i znajomy smrodek sali gimnastycznej w LKS Przeciszovia, smaczne obiady, pola kukurydzy, w których zawsze ktoś zabłądzi i wiele wiele innych:-)

Przede wszystkim jednak Przeciszów to ludzie. O Łukaszu nie ma co nawet wspominać, bo czasem słów nie starcza, by kogoś pochwalić i podziękować. Wydaje się, że już dawno wszystko zostało na jego temat powiedziane. Ale nie oznacza to, że mamy dosyć:-)
Jedno słowo przyjacielu - DZIĘKUJEMY.

Modelarze kartonowi to modelarze koleżeńscy i mający permanentny nieżyt górnych dróg oddechowych:-) Kto nie obudził się w środku nocy wśród różnej maści borsuków, nosorożców i drwali z piłą łańcuchową na jednej sali, nie zna życia:-) To też element folkloru przeciszowskiego:-)

Dzięki również wszystkim, z którymi mogłem się znowu zobaczyć i pobalować na spotkaniach integracyjnych w piątek i sobotę - mimo wisielczej pogody nie miało to wpływu na znakomitą atmosferę:-) Szkoda tylko, że rozczłonkowanie ludzi po różnych miejscach noclegowych utrudnia zebranie wszystkich w jednym miejscu. Ostatni lokal gastronomiczny został zlikwidowany i nawet nie ma gdzie zacząć:-) Na szczęście nas to nie przeraża:-)

Wszystkim jeszcze raz wielkie dzięki i do zobaczenia za rok:-)

Akumulatory naładowałem i już wczoraj wieczorem ostro wziąłem się do pracy nad modelem:-) Bo bez skończonego modelu do Przeciszowa wstyd przyjeżdżać:-) Postaram się zmazać tę plamę:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
18-09-17 11:59  Odp: XVII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 15-17.09.2017
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Garsc fotek ode mnie...

Przeciszow 2017

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
18-09-17 15:29  Odp: XVII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 15-17.09.2017
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Poznań po ciężkiej walce z siłami natury zjechał na leże dopiero po 23.
No cóż wczesniejsze posty w zasadzie wyczerpuja temat podziękowań, ale mimo wszystko
dziękujemy Ci Łukasz za kolejną edycję konkursu.
Za pogaduchy, śmiechy, spotkania, za niespotykaną nigdzie atmosferę.
Jedno tylko martwi, że ten na górze nas nie pobłogosławił i skazał na katusze podczas powrotów.
Niemiej aby takowa sytuacja się nie powtórzyła, poznaniacy na kolejną edycję, za rok udadzą się
pielgrzymką pieszą, na bosaka do Przeciszowa, targając na plecach swoje modele.
Może to pomoże,
Dziękuję wszystkim że mogliśmy być z Wami i celebrować to swoiste święto papierowego, szaleństwa.
Do zobaczenia za rok, a póki co powspominajmy jeszcze co tam się działo, oglądając film

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
18-09-17 21:17  Odp: XVII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 15-17.09.2017
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

To był mój siódmy Przeciszów :) Dla mnie najważniejsza impreza w roku. Miejsce nie tylko z największym skupiskiem kartonu, ale osób przywożących go z całego kraju, i zza granicy. I jak co roku deszczowy niedzielny poranek, kawa w Przeciszovi... i co roku chce się to przeżywać ;) Dzięki Łukaszu, dzięki wszystkim organizatorom i uczestnikom !

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024