KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
15-02-17 17:46  Odp: VII Konkurs Modeli Historycznych i Wystawa Makiet w Rypinie 25.02.2017
puchacz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 12

Witam! Czy zostało coś zrobione w temacie czasu oceniania modeli bo w zeszłym roku zakończenie konkursu trochę się przedłużyło do ok 19.
Czy można będzie zgłaszać modele na miejscu. Pozdrawiam!

 
17-02-17 12:10  Odp: VII Konkurs Modeli Historycznych i Wystawa Makiet w Rypinie 25.02.2017
rypinmuzeum   

Witam.
Po każdym Konkursie jego przebieg jest analizowany i ewentualne niedociągnięcia staramy się w kolejnych latach poprawiać. Tak również było w ostatnim roku kiedy to konkurs znacznie się przedłużył. W tym roku taka sytuacja już się nie powtórzy i Konkurs zakończy się o wyznaczonej godzinie.
Jeżeli chodzi o zgłaszanie modeli to w regulaminie jest zapis, że można zgłaszać do 20 lutego. Jest to dla nas bardzo praktyczne ponieważ jeszcze przed Konkursem możemy przygotować część dokumentacji. Jeżeli ktoś nie ma jednak możliwość wcześniejszego zgłoszenia modeli to oczywiście można to zrobić na miejscu w dniu Konkursu w godz od 9:00 - 12:00
Pozdrawiam.

 
17-02-17 12:17  Odp: VII Konkurs Modeli Historycznych i Wystawa Makiet w Rypinie 25.02.2017
rypinmuzeum   

Muzeum Ziemi Dobrzyńskiej w Rypinie informuje, że do kategorii modeli wystawianych w ramach VII Konkursu Modeli Historycznych i Wystawy Makiet dodano kolejną kategorie: Ł - łodzie podwodne w której można zgłaszać modele zarówno w kategorii wiekowej junior jak i senior.

 
17-02-17 13:09  Odp: VII Konkurs Modeli Historycznych i Wystawa Makiet w Rypinie 25.02.2017
puchacz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 12

Witam! Serdeczne dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Jak zdążę dokończyć model do konkursu to się wybiorę .

 
22-02-17 10:33  Odp: VII Konkurs Modeli Historycznych i Wystawa Makiet w Rypinie 25.02.2017
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Przegapiłem termin. to zgłoszę na miejscu. Karty mogą być wydrukowane?

--
MiSza

 
22-02-17 18:02  Odp: VII Konkurs Modeli Historycznych i Wystawa Makiet w Rypinie 25.02.2017
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Możesz jeszcze zgłaszać. Dzisiaj sam wysłałem zgłoszenie kumpla.

 
22-02-17 18:42  Odp: VII Konkurs Modeli Historycznych i Wystawa Makiet w Rypinie 25.02.2017
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dzięki, zgłosiłem.

--
MiSza

 
25-02-17 20:12  Odp: VII Konkurs Modeli Historycznych i Wystawa Makiet w Rypinie 25.02.2017
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Inowrocław już w domu. Wielkie dzięki dla organizatorów za fajną imprezę. Do zobaczenia za rok.

--
MiSza

 
26-02-17 07:55  Odp: VII Konkurs Modeli Historycznych i Wystawa Makiet w Rypinie 25.02.2017
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Poprosimy zdjęcia , z powodu chorubska niestety nie mogłem zawitać :(

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
27-02-17 22:25  Odp: VII Konkurs Modeli Historycznych i Wystawa Makiet w Rypinie 25.02.2017
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Z powodu zabrania przez mendy dowodu rejestracyjnego również plany wyjazdu spełzły na niczym, faktem to którym niezmiernie się zdenerwowałem... Podpisuję się pod prośbą o zdjęcia...

--
54323031

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024