KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
22-08-16 11:11  Odp: KONKURS MODELARSKI W STALOWEJ WOLI 20.08.2016
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

To jeszcze ode mnie rzut na całość:


Oraz zdjęcia z integracji:


Duże podziękowania dla organizatorów za bardzo sympatyczną imprezę! Już czekam na przyszłoroczną edycję :)

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
24-08-16 09:33  Odp: KONKURS MODELARSKI W STALOWEJ WOLI 20.08.2016
4lepy   

bardzo fajna impreza.
Można gdzieś zobaczyć zwycięskie prace?
mam pytanie wie ktoś może co to za model, jaka to firma, gdzie takie cus mona nabyć.

post images

Post zmieniony (24-08-16 13:14)

 
31-08-16 03:12  Odp: KONKURS MODELARSKI W STALOWEJ WOLI 20.08.2016
Bonk 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Od konkursu minął już ponad tydzień czasu, emocje opadły (no i ja znalazłem w końcu trochę czasu), więc pora na małe podsumowanie i trochę fotek z imprezy.

Najpierw dziękujemy wszystkim Modelarzom i Modelarkom, którzy nas odwiedzili i pokazali woje prace.

142-óch modelarzy zaprezentowało 411 modeli, z czego się oczywiście ogromnie cieszymy (nie spełniły się mroczne sny o pustych stołach:) i mamy nadzieję, że za rok będzie jeszcze więcej
Udało się rozegrać 38 klas. Żaden model ani modelarz nie ucierpieli (bardzo:)podczas konkursu. (Co prawda pewien bardzo "zmęczony" kolega ze Świdnicy chciał utopić w basenie przed wejściem naszą Panią fotograf, ale śmiercią tragiczną zginęła tylko lustrzanka).

Jak ktoś lubi tabelki, to zamieszczam linki do szczegółowego podsumowania konkursu i wyników:

podsumowanie
wyniki

Dziękujemy współorganizatorom i sponsorom (Cobi S.A. polski dystrybutor modeli Revell, GPM, Hobby Model IBG Models, Kartonowa Kolekcja, Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli, WAK) za pomoc w przygotowaniu imprezy oraz przekazane fundusze, materiały i nagrody.

Panom Krzysztofowi Mroczkowskiemu, Przemkowi Mrożkowi, Waldemarowi Góralskiemu za uatrakcyjnienie imprezy swoimi wykładami pokazami i pracami.

Szczególne podziękowania należą się jeszcze Pawłowi Opali za udostępnienie programu "REJESTRATOR OSZOŁOMÓW" do obsługi informatycznej konkursu. (normalnie beczka bimbru się należy za świetną robotę).


Poniżej zamieszczam link do galerii zdjęć. Kto był może sobie przypomnieć co się działo, a reszta niech ogląda i żałuje, że się nie chciało przyjechać ;P

galeria

No i jeszcze sprawa najważniejsza. Za rok zapraszamy na drugą edycję naszego konkursu!.
Impreza odbędzie się w tym samym miejscu w terminie wakacyjnym. Dokładną datę podamy w najbliższej, albo i dalszej przyszłości (negocjacje trwają).

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024