KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
13-10-16 21:43  Odp: 22-23 X 2016: Międzynarodowy Przegląd Modelarski Bielsko-Biała 2016
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

GPM - jak dotąd nie potwierdził swojej obecności. Rozmawialiśmy w Przeciszowie, ale powiedzieli, że pilniejszy jest dla nich Poznań.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
20-10-16 22:45  Nagrody specjalne!
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Nagrody specjalne puchary Prezydenta Miasta Bielska Białej - czekają na was





--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
23-10-16 20:56  Odp: 22-23 X 2016: Międzynarodowy Przegląd Modelarski Bielsko-Biała 2016
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Ktoś był ??

--
Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu.

 
23-10-16 20:58  Odp: 22-23 X 2016: Międzynarodowy Przegląd Modelarski Bielsko-Biała 2016
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Wielu było :) Za chwilę jakieś fotki wrzucę, o ile nie zasnę.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
23-10-16 21:52  Odp: 22-23 X 2016: Międzynarodowy Przegląd Modelarski Bielsko-Biała 2016
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Dla fejsbuczących - szybka relacja: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.906946302770272.1073741843.719656004832637&type=3

Na kilka słów więcej musicie poczekać, aż odeśpię.

Powiem tylko, że na stołach było ponad TYSIĄC modeli, z czego prawie 800 brało udział w konkursie!

--

Post zmieniony (23-10-16 21:54)

 
23-10-16 23:06  Odp: 22-23 X 2016: Międzynarodowy Przegląd Modelarski Bielsko-Biała 2016
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Tysiąc modeli - pięknie ! Szkoda, że inne obowiązki nie pozwoliły tego zobaczyć, ale za rok na pewno ? Gratulacje dla organizatorów !

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
24-10-16 07:20  Odp: 22-23 X 2016: Międzynarodowy Przegląd Modelarski Bielsko-Biała 2016
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Z kronikarskiego obowiązku należy zaznaczyć, że te 1000 modeli to było wszystkich - plasticzanych z kartonowymi, z przewagą tych pierwszych ;) Impreza fajna, dużo wystawiających, dużo zwiedzających, spora liczba sprzedających. Sama lokalizacja imprezy bardzo dobra - dużo, dobrze naświetlonego miejsca. Generalnie bardzo OK. Z modeli (kartonowych) moją szczególną uwagę zwróciły postacie Gundamów - fantastyczne.

--

Post zmieniony (24-10-16 07:20)

 
24-10-16 08:24  Odp: 22-23 X 2016: Międzynarodowy Przegląd Modelarski Bielsko-Biała 2016
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Demon ma rację – modele były plastikowe i kartonowe w stosunku ok 60% plastik do 40% karton. Ja dodam, że było też kilka modeli z zupełnie innych tworzyw. W przyszłym roku musimy zupełnie pozmieniać klasy startowe. Ale kto mógł przypuszczać…

Widziałem sporo modeli "opatrzanych" na forach i sporo zupełnie mi nie znanych. Bardzo ciężko było wybrać te do wyróżnień, a w niektórych kategoriach niemal skakaliśmy sobie do gardeł przy wyborze tych najfajniejszych. Od razu powiem, że nie zawsze "najbardziej wybajerowany" znaczyło "najfajniejszy", bo czysto i równo sklejonego "Małego Modelarza" z przełomu lat 80 i 90 oceniliśmy wyżej niż megazdetalizowanego "Halińskiego". Jednego możecie być pewni. Jeśli w kolejnych edycjach znów będę sędziował kartony, to wyróżnienia mogą być na prawdę zaskakujące.

Gratuluję wszystkim modelarzom, którzy wystawili swoje modele. Na prawdę było na co popatrzeć. Dziękuję (w imieniu całego zespołu) za słowa uznania, których nie szczędziliście w niedzielne popołudnie. Mam nadzieję, że za rok będzie jeszcze lepiej.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
25-10-16 08:38  Odp: 22-23 X 2016: Międzynarodowy Przegląd Modelarski Bielsko-Biała 2016
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Też byłem!
Ja jednak odniosłem wrażenie, że kartonówek było znacznie mniej niż pisze Viking i wyszedłem stamtąd jakiś taki niedooglądany. Liczyłem na więcej. Nawet nic nie kupiłem, bo nie było tego co chciałem (chociaż faktycznie było w czym wybierać).
To taki głoś starej stetryczałej pier ... ły.
Ale kilka modeli było fajnych:





Był jeszcze bardzo ładny model Panzer-Betriebwabena i Biesa, ale zdjęcia nie wyszły. Poza tym plastik, plastik, plastik ... Czułem się jak na randce z Natalią Siwiec; niby fajnie ale plastik.

--
serwusik

 
25-10-16 09:36  Odp: 22-23 X 2016: Międzynarodowy Przegląd Modelarski Bielsko-Biała 2016
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

hahahah :)

Lelum – fajnie, że przybyłeś. Ja to ujmę tak: "plastikowcy" byli zszokowani ilością i jakością kartonówek. Jak mi już przejdzie "excellowstręt" to pokuszę się o zestawienie dokładniejsze ilości modeli w kategoriach.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024