KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
17-05-16 20:36  [Z]WLKP#72, Poznań 27.05.2016
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Zapraszam wszystkich Kolegów i sympatyków modelarstwa kartonowego na kolejne piatkowe spotkanie. Miejsce i czas bez zmian.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
23-05-16 20:09  Odp: [Z]WLKP#72, Poznań 27.05.2016
MAREK 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17


 - 11

Witam szanowne grono , kto na spotkanie ? . Miejsca zarezerwować , MAREK .

 
25-05-16 17:31  Odp: [Z]WLKP#72, Poznań 27.05.2016
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Marku zero zainteresowania ja nie przyjadę.

Wszystkich Kolegów z WLKP którzy przez przypadek tutaj zaglądną zapraszam na forum WLKP bo ważne rzeczy sie dzieją.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
26-05-16 10:04  Odp: [Z]WLKP#72, Poznań 27.05.2016
Matti 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Nie mogłem się wcześniej odezwać ale miałem zamiar się pokazać ale skoro nikogo nie będzie to trudno.

--
"To że nic nie mówię, nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia"

 
26-05-16 20:40  Odp: [Z]WLKP#72, Poznań 27.05.2016
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Spotkanie jednak odbędzie się , stare wiarusy muszą dawać innym przykład. Godzina 17.00 Umberto.
Matti jak możesz przywiez piach.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
26-05-16 21:20  Odp: [Z]WLKP#72, Poznań 27.05.2016
kezat 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Też się pojawię :)

pozdrawiam,

 
27-05-16 23:38  Odp: [Z]WLKP#72, Poznań 27.05.2016
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

A jednak gdy pogoda dopisuje to i w duszy człowieka coś drgnie.
Spotkaliśmy się i było naprawdę fajnie.
Oprócz piszącego te słowa obecność swą zaznaczyli : Mirek z małżonką, Karol z małżonką i synkiem, Piotrek, Mateusz, Marek.
Było nam bardzo miło bo w Naszym spotkaniu uczestniczył przebywający w Poznaniu kolega Halogen z Łódzkiej Sjesty Modelarskiej, wraz z małżonką.
Z modeli Marek pochwalił się budowlą z czeskiej wycinanki który juz jest na ukończeniu. Ja tam coś przyniosłem do poczytania w postaci najnowszego MO.
Mati też coś przynióśł ale to Top Secret i wyjdzie w swoim czasie.
Była jeszcze jedna rzecz w woreczku. Wiadomym bowiem jes,t iż Jorzik buduje modele na Szczecin-Afryka... no i zabrakło paiachu na Saharze, ale rzyczliwi ludzie
poratowali, albowiem nie jest to piasek z piaskownicy jeno z waściwościami magicznymi.
Wiele tematów poruszono, nie tylko modelarskich, w przemiłej atmosferze. To cieszy.
.


Dziękuję Wam za przybycie i do nastepnego spotkania

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
28-05-16 00:56  Odp: [Z]WLKP#72, Poznań 27.05.2016
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Szczerze żałuję, że nie mogłem się dziś pojawić tym bardziej, że stary dobry kolega nawiedził nasze miasteczko. Niestety jestem chwilowo poza miejscem stałego zakwaterowania :( Jurku, przypomnij mi proszę ile tej tektury byś potrzebował, Marku, kiedy i czy w ogóle się odezwiesz w sprawie zielska do dioramki bo mam dla Ciebie wszystko uszykowane i tylko czekam od ostatniego spotkania na info od Ciebie.

--
GG 6801515

 
28-05-16 08:18  Odp: [Z]WLKP#72, Poznań 27.05.2016
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Jarku ne wiem jakiej grubości ta tektura, mnie interesuje 1 i 1,5 mm. wezme ile się da.
Mogę po to podjechać jesli mieszkasz w okolicach Miksera. Mogę też zabrać to co masz dla Marka.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024