KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
26-10-04 14:25  Spotkanie KKL niekoniecznie koło Matecznego
Kolniak 

 - 3

Jako, że Klub Kartonowego Lajkonika wykazuje wybitnie słabe zainteresowanie rozwojem, a może nawet własnym istnieniem, zakładam nowy wątek. Drodzy Krakusi - co powiecie na spotkanie w stylu niezobowiązującym? W tym tygodniu możnaby zajrzeć do Podgórskiego Domu Kultury - aktualnie jest tu wystawa modeli kartonowych, chyba produkcji tutejszych dzieciaków. Ale jeśli miejsce jest nieodpowiednie, to ten wątek jest najlepszy do poruszenia tej kwestii.

Ja nie ukrywam, że skoro po długim czasie powróciłem na Podgórze, obecne miejsce mi odpowiada. Natomiast wieści na stronie KKL rażą nieaktualnością. Czas przejąć inicjatywę.

Dworujesz z forum? Fora ze dwora!

 
26-10-04 14:50  Re: Spotkanie KKL niekoniecznie koło Matecznego
MobyDick   

????????

Na warsztacie Cleopatra ( od roku ):)

 
26-10-04 14:55  Re: Spotkanie KKL niekoniecznie koło Matecznego
Kolniak 

 - 3

Jak masz pytanie, to je zadaj. Aż taki inteligentny, by odgadywać czyjeś mysli nie jestem.

Dworujesz z forum? Fora ze dwora!

 
26-10-04 17:48  Re: Spotkanie KKL niekoniecznie koło Matecznego
MobyDick   

Ja też nie jestem aż tak inteligentny żeby wiedzieć o co chodzi w Twoim poście. Stąd te znaki zapytania, liczę że wyjaśnisz wszystkim o co chodzi.

Mógłbym złośliwościami odpowiedzieć na złośliwości,ale odpowiem niekonwencjonalnie:

Na stronie www.modelarstwo.pl/kkl jest zawsze aktualna informacja o naszych spotkaniach, które odbywają się regularnie co dwa tygodnie w środy.
Najbliższe spotkanie na które bardzo serdecznie w imieniu KKL zapraszam wszystkich modelarzy z Krakowa i okolic odbędzie się właśnie jutro. Ciebie oczywiście również zapraszam.

P.S.
Przy okazji rzeczywiście można obejrzeć wystawę dzieciaków. Dzieciaki na pewno się ucieszą.

Na warsztacie Cleopatra ( od roku ):)

 
26-10-04 21:29  Re: Spotkanie KKL niekoniecznie koło Matecznego
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Kolniak !
Od ponad roku REGULARNIE uczęszczam na spotkania KKL i jakoś nie miałem dotąd przyjemności poznać Cię osobiście... Więc może przyjdź na najbliższe spotkanie i wtedy zacznijmy rozmowę o rozwoju ...

Zapraszam i pozdrawiam
Leon

 
26-10-04 22:13  Re: Spotkanie KKL niekoniecznie koło Matecznego
Kolniak 

 - 3

Ano widzicie - ja nie miałem szans regularnie uczęszczać na spotkania, bo przez ostatnie półtora roku nie było mnie w Krakowie. Pojawiałem się raz na jakiś czas i... ze strony dowiadywałem się, że spotkanie właśnie się odbyło. Podobnie i teraz - wczoraj zaglądam na stronę a na niej jak wół napisane "Najbliższe spotkanie odbędzie się 13 października". Bogiem nie jestem i nie domyślę się, że to oznacza 27 X.

Zresztą sądząc po dyskusji w wątku http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=58608&t=58608 nie jestem odosobniony.

I mała dygresja - mogę Wam przynieść tego Hetzerka, o którym jest mowa na Waszej stronie przy okazji zawiązania KKL. W końcu w Jamie Michalika było nas tylko trzech...

Dworujesz z forum? Fora ze dwora!

 
27-10-04 10:29  Re: Spotkanie KKL niekoniecznie koło Matecznego
Jawka - Adler 



Na Forum:
Relacje w toku - 3


 - 1

Panowie, dziękuję za informacje. Jeśli czas i obowiązki mi pozwolą może spróbuje sie przyłączyć. Może również powołam do życia nowy wątek na forum "Jak pogodzić życie rodzinne z własnym hobby" - (tudzież kobieta kontra karton). To jest jedno z tych pytań na które każdy z nas musi odpowiedzieć sobie sam. Na dzisiejsze spotkanie jest dla mnie już za późno, ale może wkrótce mi się uda. Miło będzie panów poznać
osobiście :-)).

Skype: jawka-adler
8856744
Dalej ŁA-7, Bartolomeo Colleoni

 
27-10-04 10:49  Re: Spotkanie KKL niekoniecznie koło Matecznego
MobyDick   

Będziemy na ciebie Kolniak i na Hetzerka czekać. Poza tym jest dzisiaj parę naprawdę ważnych spraw do obgadania. Ale o tym to już w KKL'u.
Pozdrawiam.

 
30-10-04 01:40  Re: Spotkanie KKL niekoniecznie koło Matecznego
Kolniak 

 - 3

Żeby nie było, że spotkanie było tajne ;) zamieszczam króciutkie sprawozdanie.

Spotkanie odbyło się - następne w środę 10 listopada, tuż po godz. 17.00. Spotykamy się w Podgórskim Domu Kultury, na parterze, pokoik nr 6. Wystawa modeli jeszcze jest przez najbliższe dni (mniej więcej do wtorku) o piętro wyżej. Przyniosłem owego Hetzerka i... stałem się jednym z "dzieciaków" wystawiających. Fotki zostały porobione - jak koledzy je wstawią, to bardzo proszę o umieszczenie tutaj linka do nich, ok?
Było nas sześciu, czyli frekwencja przedstawiała się dobrze. Bardzo żałuję, że nie spotkałem już Ergie'go, z którego inicjatywy właściwie wszystko się zaczęło.
A że sprawozdanko miało być krótkie kończę już - do zobaczenia w wigilię święta niepodległości!

Dworujesz z forum? Fora ze dwora!

 
12-11-04 02:21  Re: Spotkanie KKL niekoniecznie koło Matecznego
Kolniak 

 - 3

Spotkanie 10.11.2004 odbyło się pod znakiem siatki drucianej i Małych Modelarzy 2D.

Następne odbędzie się 25.11 w tym samym miejscu, tak samo kilka minut po 17:00.

Dworujesz z forum? Fora ze dwora!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024