KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
20-11-16 14:11  Odp: Konkurs Modeli Kartonowych, Plastik. Mały Modelarz i NAVIGA - Krasnystaw 2016
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Witamy. Potwierdzamy przyjazd. Nocleg w hotelu. Paweł i Marek z K.M.H. Sokół z Radomia.

--

Post zmieniony (23-11-16 17:19)

 
20-11-16 20:49  Odp: Konkurs Modeli Kartonowych, Plastik. Mały Modelarz i NAVIGA - Krasnystaw 2016
caped 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 2

Witam, mam takie pytanie do osób, które pojawią się na konkursie. Czy ma ktoś do sprzedania model Macchi 202 z KEL 1:50? Może być zaczęty, potrzebuję tylko centropłatu.
A na konkursie widzimy się już w piątek :)

--
pozdrawiam!

 
22-11-16 17:14  Odp: Konkurs Modeli Kartonowych, Plastik. Mały Modelarz i NAVIGA - Krasnystaw 2016
Extra Model   

Przypominam o zgłaszaniu modeli przez internet, najlepiej do piątku.

--
www.extramodel.pl

 
25-11-16 22:14  Odp: Konkurs Modeli Kartonowych, Plastik. Mały Modelarz i NAVIGA - Krasnystaw 2016
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Modele spakowane. Wyruszamy w sobotę o 8. Do zobaczyska.

 
27-11-16 20:15  Odp: Konkurs Modeli Kartonowych, Plastik. Mały Modelarz i NAVIGA - Krasnystaw 2016
radomir 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

:)

Post zmieniony (27-11-16 22:03)

 
27-11-16 20:23  Odp: Konkurs Modeli Kartonowych, Plastik. Mały Modelarz i NAVIGA - Krasnystaw 2016
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

^^ a te zdjęcia to na pewno z tej samej imprezy? ;)

No to kilka fotek z Krasnego:

http://kroolo.fotosik.pl/albumy/2388273.html

--

Post zmieniony (27-11-16 20:48)

 
27-11-16 21:06  Odp: Konkurs Modeli Kartonowych, Plastik. Mały Modelarz i NAVIGA - Krasnystaw 2016
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Wróciłem z konkursu z niesmakiem. Organizacja przerosła gospodarzy. Dlaczego do
sędziowania zabrały się osoby szczególnie te młode chyba z przypadku , które niewiele wiedziały jak
się to robi.Jako sędzia z kilkunastoletnim doświadczeniem obserwowałem w jaki sposób Ci młodzi
sędziowali , pojęcia brak co to waloryzacja itd. Gdzie byli Ci doświadczeni? Komunikat sędziowski
zmieniany dwa razy.Raz model był na 4 miejscu potem na 3 miejscu , a przy rozdawaniu dyplomów
pomnięty. Sędzia główny nadmienił, że niespodziewano się takiej ilości modeli , ale to
niczego nie tłumaczy.Szkoda że za całość jak co roku od pewnego czasu odpowiada jeden
człowiek. Uczestniczyłem w tych konkursach od ich początku czyli 16 lat ,zamieszczałem fotoreportarz
w Kartonowym Fanie ,szkoda że coś się moim zdaniem w Krasnymstawie popsuło.

--

Post zmieniony (27-11-16 21:58)

 
28-11-16 01:50  Odp: Konkurs Modeli Kartonowych, Plastik. Mały Modelarz i NAVIGA - Krasnystaw 2016
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Najlepsza jak dotychczas edycja krasnostawskiego konkursu, piękne modele, duża ilość, międzynarodowa reprezentacja! I oczywiście najlepszy modelarski klimat! Do zobaczenia za rok! Z równie imponująco sklejonymi modelami!

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
28-11-16 10:39  Odp: Konkurs Modeli Kartonowych, Plastik. Mały Modelarz i NAVIGA - Krasnystaw 2016
kopajt 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

Pawle,
czy pisząc o osobach sędziujących brałeś pod uwagę swoje sędziowanie? Bo jakoś widzę że do swojego sędziowania nie masz zastrzeżeń, chociaż sam przychodziłeś do sędziego sekretarza że nie ma kilku modeli, po czym po jakimś czasie wracałeś mówiąc, że modele "się znalazły" bo stały na stoliku obok...

Nie twierdzę że organizacja tak licznego konkursu przebiegała bez zakłóceń... ale kurde - żeby zwracać uwagę komuś trzeba też krytycznie spojrzeć na swoją pracę... która do dobrze wykonanych nie należała...

--
Pozdrowionka - najlepsze modele dopiero przed nami
w produkcji: TITANIC 1:50, NAGATO 1:100, CHINOOK 1:16 i co sobie jeszcze wymyślę ;)
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
28-11-16 11:39  Odp: Konkurs Modeli Kartonowych, Plastik. Mały Modelarz i NAVIGA - Krasnystaw 2016
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Paweł , sędziowałeś? Właśnie przez ten bałagan modeli na stołach z tego to wynikało ,że nie można było
wszystkiego ogarniać. To ,że sędziowałem i to sam to tego nie widziałeś.Mam prawo do wyrażania swego zdania i uwag na tym forum
.

--
Pt-47

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024