KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
21-03-16 20:41  X Inowrocławski Konkurs Modelarski - 23-24 kwietnia 2016
24Hobby 

 



W imieniu Inowrocławskiego Stowarzyszenia Modelarzy Redukcyjnych zapraszam na naszą imprezę.

Główny cel imprezy to integracja środowiska modelarskiego, co oznacza, że oprócz tradycyjnego festiwalu i części konkursowej duży nacisk kładziemy na wydarzenia integracyjne, prezentacje klubów i giełdę modelarską.



--
Niech cię nie zraża myśl moja prosta smutny efekt reform szkolnictwa
Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

 
24-03-16 20:01  Odp: X Inowrocławski Konkurs Modelarski - 23-24 kwietnia 2016
24Hobby 

 

Chciałbym zwrócić uwagę na formularz który pozwoli zapanować organizatorom nad tą szlachetną częścią imprezy.

Na forum odpowiada za to ten kwadracik.


Który przenosi od razu na podstronę z opisem Nagród Specjalnych.

Można też tam dostać się wybierając z menu zakładkę "Nagrody Specjalne"



Otworzy się podstrona na której powiększa się lista a na górze mamy link do FORMULARZA który zapewni bezbłędne zgłoszenie.



Otwarty formularz należy tylko wypełnić.



Na koniec proszę nie zapomnieć nacisnąć przycisk PRZEŚLIJ



I co dalej ?
Jakiś pisarczyk z ISMR kiedy to zauważy i nacieszy się już to dopisze to do listy i świat się o tym dowie i nikt o tym nie zapomni.

--
Niech cię nie zraża myśl moja prosta smutny efekt reform szkolnictwa
Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

 
01-04-16 12:45  Odp: X Inowrocławski Konkurs Modelarski - 23-24 kwietnia 2016
24Hobby 

 



Chciałbym zwrócić uwagę na formularz który pozwoli zapanować organizatorom nad jedną z trzech głównych części imprezy.

Giełda Modelarska
To miejsce zarówno dla Firm, dla Klubów i Stowarzyszeń, Modelarni jak i indywidualnych wystawców.
Nie pobieramy żadnych opłat za udostępnienie miejsca. Nie zobowiązujemy wystawców do niczego poza zachowaniem czystości, estetyki i uprzejmości wobec wszystkich uczestników imprezy.

Na forum odpowiada za to ten kwadracik.


który przenosi od razu na podstronę z opisem Giełdy Modelarskiej.

Można też tam dostać się wybierając z menu zakładkę "Giełda Modelarska"



Otworzy się podstrona na której powiększa się lista, a na górze mamy link do FORMULARZA który zapewni bezbłędne zgłoszenie.



Otwarty formularz należy tylko wypełnić.



Każdy wystawca standardowo dostaje do dyspozycji stół o powierzchni 125 cm x 250 cm [nazywamy to określeniem 1 MODUŁ. Dla drobnych wystawców lub modelarzy chcący pozbyć się wymienić lub zaprezentować tylko cząstkę swojej kolekcji przewidujemy pojęcie 1/2 (pół) MODUŁU. Dla wystawców posiadających własne regały lub pionowe panele ekspozycyjne przewidujemy zaimprowizowane BOXy (będą wirtualne to znaczy, że nie będą miały ścian) będą to przestrzenie ograniczone ławkami szkolnymi ustawionymi w kształcie podkowy, na których będzie można postawić swoją ekspozycję.

Abyśmy łatwiej mogli pogrupować stoiska prosimy zaznaczyć odpowiednią opcję RODZAJ STOISKA i...



Na koniec proszę nie zapomnieć nacisnąć przycisk PRZEŚLIJ

I co dalej ?
Jakiś pisarczyk z ISMR kiedy to zauważy i nacieszy się już to dopisze to do listy i świat się o tym dowie i nikt o tym nie zapomni.

--
Niech cię nie zraża myśl moja prosta smutny efekt reform szkolnictwa
Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

 
01-04-16 12:52  Odp: X Inowrocławski Konkurs Modelarski - 23-24 kwietnia 2016
24Hobby 

 

Właśnie wróciłem z negocjacji i mam bardzo dobra wiadomość, tym razem nie będzie wycieczki na lotnisko. W końcu od 5 lat tam jesteśmy i stało się to nudne.

Za to śmigłowiec Mi-24 przyleci do nas :)

W niedzielę 24 kwietnia o godzinie 9:30 na boisku szkolnym obok hali wyląduje Mi-24 W
Będzie stał do godziny 14:00 i każdy będzie mógł wejść, zrobić fotki.
Dodatkowo będą trzy starty śmigłowca i króciutkie loty nad miejscem zawodów z wybrańcami.
Chciało by się aby to była nagroda specjalna ale loty będą przed ogłoszeniem wyników dla tego szczęśliwca będzie wyłoniony z listy zgłaszających modele.

Te osoby które pierwsze w kolejności zgłoszą modele dzisiaj po godzinie 16:00 zostaną ustawione w kolejce do lotu.
Mamy 3 x 8 miejsc w kabinie transportowej, oraz 3 x 1 miejsce w kabinie operatora uzbrojenia (warunek osoba tam zasiadająca będzie w kaftanie bezpieczeństwa). Zgłoszenia modeli do imprezy napływające (w bazie, a nie widoczne na stronie) są oznaczone sygnaturą czasową podana z dokładnością do jednej sekundy nie będzie więc problemu z wyłonieniem szczęśliwców.

Ogłoszenie listy wybrańców będzie dzisiaj o 21:00


ten obrazek jest przykładowy ponieważ nie potrafimy robić zdjęć przyszłości

--

Post zmieniony (01-04-16 20:18)

 
01-04-16 21:13  Odp: X Inowrocławski Konkurs Modelarski - 23-24 kwietnia 2016
24Hobby 

 

Mamy na tą chwilę : (z uwagi na ochronę danych osobowych tylko inicjały)
1 skład:
M.J. Nowy Tomyśl
M.P. Nowy Tomyśl
A.J. Przeciszów
D.B. Kutno
D.L. Inowrocław
K.K. Inowrocław
J.Ł. Gniezno
M.S. Elbląg
W.J. Kalisz

2 skład:
G.Z. Lublin
M.W. Toruń
W.R.Bydgoszcz

Następne dwa zespoły jeszcze są do skompletowania, zapraszamy

--
Niech cię nie zraża myśl moja prosta smutny efekt reform szkolnictwa
Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

 
02-04-16 06:06  Odp: X Inowrocławski Konkurs Modelarski - 23-24 kwietnia 2016
24Hobby 

 

Prima aprilis

Informacja o Mi-24 na boisku szkolnym w czasie konkursu była żartem, ale była by pięknie jak by się ziściło.

--
Niech cię nie zraża myśl moja prosta smutny efekt reform szkolnictwa
Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

 
03-04-16 00:05  Odp: X Inowrocławski Konkurs Modelarski - 23-24 kwietnia 2016
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Dobry żart 😉aż zacząłem żałować że zgloszenie wysłałem wcześniej i rozważałem już zgłoszenie czegoś jeszcze 😊 a może w przyszłości uda się rzeczywiście załatwić że to nie będzie żart 😉

--
54323031

 
07-04-16 18:32  Odp: X Inowrocławski Konkurs Modelarski - 23-24 kwietnia 2016
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

https://www.youtube.com/watch?v=H71pVjDk1Mw

Ot, taka reklamóweczka.

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
13-04-16 09:56  Odp: X Inowrocławski Konkurs Modelarski - 23-24 kwietnia 2016
24Hobby 

 

To nie jest tak, że nic się nie dzieje specjalnie na Wasze powitanie na rynku w Inowrocławiu stawiane są już ogródki piwne. :)



Słońce ... na razie w kapeluszu, ale obiecało że będzie.

--
Niech cię nie zraża myśl moja prosta smutny efekt reform szkolnictwa
Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

 
18-04-16 08:23  Odp: X Inowrocławski Konkurs Modelarski - 23-24 kwietnia 2016
24Hobby 

 





Wszystkie osoby rejestrujące modele on-line chciałbym wtajemniczyć, że dokładnie tak jak napiszecie w wysłanym formularzu, może znaleźć się na kartach zgłoszeniowych i na dyplomach.

Nic nie narzucam, w końcu macie prawo pisać swoje imię, nazwisko czy miasto z małej litery, macie też prawo napisać nazwę modelu jak tylko chcecie, to jest Wasz wybór. Jednak prosimy nie śmiać się potem z organizatorów, że tak napisali na zgłoszeniu, komunikacie, czy dyplomie, "z kogo się śmiejecie ? z siebie się śmiejecie." (że pozwolę sobie użyć cytatu)

Dane z bazy zostaną przekopiowane do naszego systemu ewidencji i obróbki i takie już zostają.

--
Niech cię nie zraża myśl moja prosta smutny efekt reform szkolnictwa
Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024