KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
04-04-16 23:22  [Relacja] GEKO nr 121 - 1.04.2016r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Witam:-)

Ponieważ społeczeństwo zasypuje mnie lawiną listów (wszystkie dwa listy mam tutaj ze sobą:-)), postanowiłem wznowić relacje ze spotkań modelarzy inteligentnych inaczej, zwanych zwyczajowo GEKOnami, jaszczurowatymi lub po prostu podejrzaną bandą tęczowych gamoni:-)

Pewnie i tak już nikogo to nie zainteresuje, ale jeśli kiedyś w przyszłości, zostanie tutaj zbudowane przedszkole w przyszłości, i do tego przedszkola dotrą przybysze-penetratorzy z innych planet, niech wiedzą, jakie jaja były na Ziemi kiedyś:-)

Bez zwłoki podaję listę obecności:-)

1. Czarna zwana również Monią lub lokatą, chociaż te ostatnie przezwisko już zdziebko nieaktualne:-)
2. Stach
3. Jańcio
4. Renata
5. Ziga
6. Kwiatek
7. Nyfu
8. Tofiki
9. StuG

Innymi słowy cała ekipa składała się z 2 Niemców, 2 staruchów, transwestyty, bokserskiego sparingpartnera Tysona, chopa z Rudy i 2 niedostępnych lowelasów:-)


Do tego zdjęcia najlepszym komentarzem jest fragment kultowego filmu "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz":> Iloraz inteligencji bohaterów podobny:-)



Iloraz inteligencji bohaterów podobny:-)



Tak się u nas zamawia jadło i napoje - głęboki ukłon, łzy w oczach, złożone ręce - zgodnie z rytuałem naszych czasów piwo trzeba wymodlić, szczególnie jeśli się nie dysponuje żadnymi argumentami - bo o aparycji, kulturze czy choćby ciekawym zapachu nie ma co mówić;>


Dla niewtajemniczonych tak wygląda trójkącik z przodu i z tyłu a'la GEKO:-) Trwają dyskusje, kto będzie strona bierną, a kto czynną:>


Po dłuższej nieobecności zawitała do nas nasza kochana patologia:-) W czasie nieobecności Stasiu zaliczył zapalenie płuc, zapalenie stawów, zapalenie papierosów i fryzjera:-)


Unikatowe zdjęcie ukazujące Jańcia w postawie zasadniczej, bez głupiej mordy, bez promili, bez tęsknoty za rozumem:-) Ale przyznacie, że ta wersja jest mocno naciągana:-) Chociaż z drugiej strony ostatnio Jańcio udziela wywiadów telewizji na wszystkich konkursach modelarskich w regionie, nawet jak nie ma nic do powiedzenia:-) Być może stąd wzięła się jego powaga - wszak osobie publicznej nie przystoi:-)


Za to w przypadku Zigi zgąbczenie mózgu postępuje w zastraszającym tempie:-) Co ciekawe kiedyś Kazik pił tylko herbatki na GEKO, teraz przesiadł się na piwo:-) Za rok pewnie będzie słepał autowidol, a za dziesięć lat?:>


Piękni i bestia:-)


Z kolei powyższe zdjęcie wiele mnie kosztowało:-) Po takim zbliżeniu z kobietą płci odmiennej zapisałem się na odszczurzanie i czeka mnie seria bolesnych zastrzyków w lędźwie:-) Nie chciałem, prosiłem, pokazywałem zaświadczenia od proktologa, ale nic to nie dało:> Uparła się na zbliżenie w dodatku z języczkiem:> Zrobiłem co mogłem:-)


Czarna i Kwiatek swego czasu zupełnie przypadkowo, w dodatku bez świadków hajtnęli się i żyją w grzechu do dziś:-) W celu odkupienia win przynieśli chyzop w postaci weselnego napoju, którym zostaliśmy skropieni:-)
Mała zagadka przy okazji - znajdź nos Nyfu:-)


O ile Monia zmieniła nieco swoje gabaryty, to ta ociosana morda jest nie do podrobienia:-) Swego czasu morda roku, teraz dodatkowo z niemieckim zaczesem niemieckich bramkarzy:-)


Gdybyśmy nie mieli pod kopułą sporej ilości zjełczałego kisielu, fotki z naszych imprez wyglądałyby właśnie w ten sposób:-) Na stołach oczywiście piętrzyłyby się stosy modeli:-)

Na szczęście to już koniec relacji:-)
Dobiliśmy do intelektualnego dna, czas zatem się odbić:-) Zapewne kolejne relacje, o ile społeczeństwo znowu będzie się tego domagać, będą coraz lepsze:-) Długa przerwa niestety nie działa dobrze na członki... jakiekolwiek:>

Czuwaj i naschledanou:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
05-04-16 09:40  Odp: [Relacja] GEKO nr 121 - 1.04.2016r.
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Podaję hasło - okoń

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
05-04-16 18:46  Odp: [Relacja] GEKO nr 121 - 1.04.2016r.
And 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Lepsze słoń
Grzesiu o WIELKI nareszcie błagania ludu wysłuchałeś
Brawo

--
Na morzach i oceanach NAGATO 1:200 | KING GEORGE 1:200 | ZARA 1:200 | TAKAO 1:200 | HOOD 1:200 | KAGA 1:200 | LONDON 1:200 | VICTORY 1:96 | WARSZAWA 1:200

 
05-04-16 19:07  Odp: [Relacja] GEKO nr 121 - 1.04.2016r.
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Jak zwykle świetna relacja. Cieszę się że po nocy sucharów teatrowo-wołomińskich wena wróciła :)

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
05-04-16 21:37  Odp: [Relacja] GEKO nr 121 - 1.04.2016r.
Pablos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 6
Galerie - 4
 

Ja się tylko zastanawiam co to takiego "Kobieta płci odmiennej". To chyba nie definicja dot. Moniki. a raczej osoby Grzegorza i jego podbródka przypominającego... Ty Stugu wiesz co ;-) Ale że na NFZ to wyszło nie w tym miejscu... :-D

P.S. przyznaję że też go męczyłem w emailach o relacje, ale nie odpisywał. W końcu po zapchaniu przeze mnie jego skrzynki i braku możliwości odbioru emaili od dziewczyn biedak się poddał :-D

Post zmieniony (05-04-16 22:00)

 
18-04-16 12:41  Odp: [Relacja] GEKO nr 121 - 1.04.2016r.
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Bylo milo, jak zawsze :) Bo gdzie indziej mozna odnalezc ten niepowtarzalny klimat? Bez szans! :)

Grzesiu, Piekny Ty :P, cudowny jak zawsze. Ale cwicz, cwicz, zeby nastepne spotkanie rowniez zaowocowalo czyms konkretnym :)

NyFu, to terminologia przyjeta od lat. Znaczenia pewnie nie zna nikt :P

Bestia :)

--

Post zmieniony (18-04-16 12:42)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024