KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
23-05-16 11:30  Odp: VII Festiwal Modelarski - Olsztyńska Majówka Modelarska - 21-22.05.2016 r.
Lesio73 

 

Cieszy mnie Andrzeju Twoje zadowolenie a podziękowania organizatorom niechybnie przekażę (zabierając sobie przy okazji skromniutką cząstkę).

Tomku, to oczywiście wypust Cevy.

Dziękuję wszystkim za przybycie - jesteście zajefajni!!! I do zobaczenia w Olsztynie w przyszłym roku!

 
23-05-16 13:30  Odp: VII Festiwal Modelarski - Olsztyńska Majówka Modelarska - 21-22.05.2016 r.
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


"Ściana Wschodnia" - dziękuje bardzo za świetną imprezę modelarską. Do zobaczenia za rok

--
Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu.

 
23-05-16 15:17  Odp: VII Festiwal Modelarski - Olsztyńska Majówka Modelarska - 21-22.05.2016 r.
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

messer dzięki za odpowiedź. Praktycznie nie wchodzę na forum papermodels, nawet na konradusie jestem "z doskoku".
Lesio73 proszę, proszę to był model CEVY. Nie wiem czemu ale od razu wpadł mi w oko. Mam nadzieję, że następnym razem jak się spotkamy będę bardziej komunikatywny. Miałem pod opieką sporo grupę ludzi, którzy przyjechali na Kortowiadę i na konkursie byłem bardziej ciałem niż duchem... to tak słowem usprawiedliwienia.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
23-05-16 19:24  Odp: VII Festiwal Modelarski - Olsztyńska Majówka Modelarska - 21-22.05.2016 r.
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Wielkie dzięki za imprezę. Tobie Leszku za to że poświęciłeś czas, przeznaczony dla rodziny, da nas. Byłeś cały czas z nami. Piotrowi za niespodziankę i nie tylko, która mnie spotkała. Uroczej pani z rejestracji i prowadzącej ceremonię wręczenia nagród i tym wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tak świetnej imprezy.
Impreza wpisana do programu wyjazdów na przyszłe lata. Jeszcze raz wielkie dzięki i czołgiem

 
23-05-16 21:34  Odp: VII Festiwal Modelarski - Olsztyńska Majówka Modelarska - 21-22.05.2016 r.
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Trochę zdjęć ode mnie:

http://smg.photobucket.com/user/meserek/library/Olsztyn%202016


Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować organizatorom za przygotowanie konkursu oraz miejsca siedzące podczas odczytywania wyników (dla mnie miła nowość na konkursach).
Kolegom zaś dziękuje świetnie spędzony weekend w doborowym towarzystwie.

--
http://messer.cba.pl

 
23-05-16 22:12  Odp: VII Festiwal Modelarski - Olsztyńska Majówka Modelarska - 21-22.05.2016 r.
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Jeszcze raz dziękuję Wszystkim za wspaniałą atmosferę na Festiwalu.
Gratuluję zdobytych wyróżnień i życzę kolejnych.
Do zobaczenia za rok.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
23-05-16 23:10  Odp: VII Festiwal Modelarski - Olsztyńska Majówka Modelarska - 21-22.05.2016 r.
Piotreq 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

To teraz ja.
Niewiele mnie było widać w tym roku (więc impreza zyskała).
Przede wszystkim dziękuję Wam wszystkim za przybycie, bo to dzięki Wam konkurs jest z każdym rokiem coraz ciekawszy.
Dziękuję za wszystkie wyrażone ciepłe słowa. Zdajemy sobie sprawę, że z pewnością były też pewne "plusy ujemne", które starannie przeanalizujemy i wyciągniemy odpowiednie wnioski na przyszłość.
Mam nadzieję, że za rok zobaczymy się w jeszcze liczniejszym gronie.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024