KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
04-10-16 19:58  Odp: VI Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2016'' 1-2.X.2016 Szczecin
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Coś słyszałem o tym kalendarzu, podczas sprzątania ktoś o niego pytał. Dam znać jak czegoś się dowiem.

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
04-10-16 22:40  Odp: VI Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2016'' 1-2.X.2016 Szczecin
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Konradoo masz ode mnie dobre piwo i wdzięczność dozgonną !! Tam mam materiały
bardzo potrzebne mi w pracy :-)))))) Theo

 
05-10-16 10:42  Odp: VI Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2016'' 1-2.X.2016 Szczecin
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Ja też pragnę podziękować organizatorom za wspaniałą modelarską imprezę. Wszystko jest perfekt i tu duże brawa i podziękowania dla organizatorów za ich trud i pracę.
Dziękuję i pozdrawiam też wszystkich, z którymi choć przez chwilę mogłem porozmawiać.
Pragnę też złożyć podziękowania dla Poznańskiej Kartonowej Pyry za to, iż doceniła mój model, chociaż według mnie przynajmniej 2 pozostałe modele bardziej zasługiwały na wyróżnienie:-)

--
"Si vis pacem para bellum"

 
06-10-16 17:12  Odp: VI Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2016'' 1-2.X.2016 Szczecin
radett 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Galerie - 1
 

Kalendarz jest znaleziony i zabezpieczony.

--
Prawdziwy krytyk cnoty się nie boi... :D
http://paprykarzmodelarski.szczecin.pl/
forum modelarskie II RP : http://forum.asg.koszalin.pl/viewforum.php?f=168&sid=bde8111b43a1f0b898b514234de2056e

 
06-10-16 19:47  Odp: VI Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2016'' 1-2.X.2016 Szczecin
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Theo - na cuda trzeba poczekać a rzeczy niemożliwe masz osd ręki. Znaleźliśmy też rotor od UH-1 i to w trakcie pracy ;)

Konradoo - oj tam, oj tam :)

--

Post zmieniony (06-10-16 19:52)

 
06-10-16 22:20  Odp: VI Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2016'' 1-2.X.2016 Szczecin
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

To serdeczne dzięki, kiedy i gdzie mam się zgłosić osobiście ? Ojciec Dyrektor Janusz
L. wspominał mi o spotkaniu jutro wieczorem naszych " Paprykarzy" , będziecie ?

 
07-10-16 00:15  Odp: VI Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2016'' 1-2.X.2016 Szczecin
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Powiem Radkowi żeby zabrał twój kalendarz jutro na spotkanie, bo on go w tej chwili ma. Jeżeli nie dasz rady to przekażemy go do Janusza, i u niego będzie do odebrania.

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
07-10-16 10:18  Odp: VI Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2016'' 1-2.X.2016 Szczecin
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dzięki, już teraz, zajrzę na spotkanie, najpierw odwiedzę Janusza, pozdrawiam,
THEO

 
07-10-16 12:42  Odp: VI Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2016'' 1-2.X.2016 Szczecin
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Przedstawiam pierwszą część relacji zdjęciowej wykonaną przez Michała Sprudina, z tej strony duże dziękuje za tak obszerny materiał. Kolejne relacje zamieszcze w najbliższym czasie

Modele kartonowe

MODEL KARTONOWE FESTIWAL

Modele kartonowe Afryka

MODEL KARTONOWE "AFRYKA"

Pokazy sprzętu

POKAZY SPRZĘTU

Warsztaty dla najmłodszych

WARSZTATY

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
08-10-16 08:29  Odp: VI Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2016'' 1-2.X.2016 Szczecin
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Pozostałe galerie:

Rozdanie nagród

ROZDANIE NAGRÓD

Migawki z festiwalu

MIGAWKI

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024