KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
02-10-16 21:57  Odp: VI Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2016'' 1-2.X.2016 Szczecin
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Byłem widziałem filmik nakręciłem (kartony).
Wielkie podziekowania za organizację, za nocne spotkanie i rozmowy. Miło było u Was znów gościć.
Gratuluję wszystkim wyróżnionym.
Pozdrawiam wszystkich i do następnego...

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
02-10-16 22:35  Odp: VI Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2016'' 1-2.X.2016 Szczecin
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Hej... Model-KOM w domu od 3 godzin Po drodze minąłem ekipę z Poznania :) ,
odwiedziłem MarkaB i jego bobo::)
Poza tym należy tam moi drodzy przyjeżdżać . Miejsce idealne na taką imprezę.
Doskonale zorganizowane stoiska dla wydawców (mogą się niektórzy uczyć od kolegów ze Szczecina )
Polecam i dziękuję oraz do zobaczenia za rok

--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
03-10-16 07:08  Odp: VI Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2016'' 1-2.X.2016 Szczecin
Fotogrimes   

Chełmżynska wataha dojechała cała i zdrowa. Wielkie dzięki dla Cevy za miejsca w "radiowozie".
Co tu duzo pisać. Wspaniała impreza. Mnóstwo atrakcji na miejscu, ciekawa wycieczka, bardzo dobrze działający sekretariat i mnóstwo innych zalet. Szkoda tylko że tak trudno było o Taxi przez co nie trafiliśmy na integrację, ale i tak było miło.
Pokaz tresury pieska- wspaniały i zapada na długo w pamięci.
Kawał dobrej roboty panowie!

Post zmieniony (03-10-16 13:26)

 
03-10-16 08:17  Odp: VI Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2016'' 1-2.X.2016 Szczecin
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Już drugi raz byłem w Szczecinie i jak będzie możliwość pojawię się i raz kolejny.
Miejsce na konkurs jest wyśmienite. Sprawna rejestracja, miejsce eksponowanych modeli doskonale oświetlone, część handlowa przestronna i bez ścisku. Najważniejsze jest to co za ścianą, zabytkowe już Fiaty, Polonezy, WSK-i, autobusy, tramwaje to tworzy niesamowity klimat.
Miejsce i klimat były miłym dodatkiem do doskonałej organizacji. Wycieczka do fabryki w Policach, imprezy towarzyszące, zorganizowana integracja (co prawda z racji niemożności dojazdu nie skonsumowana), to wszystko nie było by możliwe gdyby nie zgrana ekipa szczecińskiego Paprykarza. Jest tylko jedno co nie dopisało, pogoda w czasie wycieczki, jest to jednak czynnik niezależny od organizatorów...
Może są i lepsze, bardziej oblegane, bardziej "prestiżowe" konkursy modelarskie w Polsce mnie Szczecin bardzo odpowiada i będę go miło wspominał.
Panowie organizatorzy dziękuję serdecznie za Waszą pracę i poświęcenie dla zorganizowania tego spotkania.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
03-10-16 21:20  Odp: VI Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2016'' 1-2.X.2016 Szczecin
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Witam Kolegów
Dziękuję Wam za możliwość udziału we wspaniałej imprezie, dobrze zorganizowanej, w miłej atmosferze, wśród fantastycznych ludzi.

Przesyłam link do udostępnionego folderu - ZDJĘCIA Z PAPRYKARZA 2016
Zdjęć jest ponad 200, więc żeby obejrzeć wszystkie, proszę poczekać aż się wgrają.
Proponuję posortować według nazwy.

Do następnego roku!
--

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
03-10-16 22:12  Odp: VI Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2016'' 1-2.X.2016 Szczecin
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Sporo fajnych modeli widzę. Szkoda, że to tak daleko ode mnie :(

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
03-10-16 22:20  Odp: VI Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2016'' 1-2.X.2016 Szczecin
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

I ja się cieszę, że mogłem spotkać kolegów po raz kolejny. Do zobaczenia na kolejnym Paprykarzu!

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
04-10-16 00:12  Odp: VI Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2016'' 1-2.X.2016 Szczecin
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Już teraz z wielką niecierpliwością czekam na następnego PAPRYKARZA.. piękna impreza,
wspaniałe modele, no i co najważniejsze : możliwośc spotkania i poznania Mistrzów w naszym
kartonowym hobby.
Parę uwag i może też sugestii na przyszłe zawody:
- w tym roku było mniej modeli kartonowych, jeśli już nie liczymy na start w konkursie, pokażmy inne modele. Aż serce rosło,jak się patrzyło na małe dzieciaki, ich emocje i radość
z oglądania modeli, przykre to jest może, ale w tym roku plastików było więcej niż w 2015 ;
- wielkie uznanie z mojej strony dla Wojtka Pietrzykowskiego - CEVY, jego modele to prawdziwe mistrzostwo w standarcie ,
- proszę o takie ustawienie stołów, żeby można było obejrzeć modele ze wszystkich stron,
ustawienie w kwadrat z niewykorzystaną i zamkniętą powierzchnią pośrodku nie jest dobrym
rozwiązaniem.

Podziękowania serdeczne dla Winka za bardzo bogaty materiał foto. Obejrzałem fotki, na kilku
z nich dojrzałem i swoją fizjonomię. Obejrzałem film Jorzika - dzięki, wszystkie modele kartonowe zostały ujęte.

Więcej napiszę na forum dinozaurów....

Pozdrowienia,

THEO

 
04-10-16 09:31  Odp: VI Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2016'' 1-2.X.2016 Szczecin
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Emocje już opadły, moc po długim weeekendzie powróciła a więc czas na małe podsumowanie. W czasie VI edycji Paprykarza gościliśmy 197 modeli kartonowych ( 37 w wystawie tematycznej i 160 w klasach festiwalowych oraz kilka wystawionych jako wystawowe).

Komunikat końcowy:

W wyniku prac Komisji, ustalono iż w części tematycznej kartonowej wyłoniono następujących zwycięzców:

samoloty:
 Stanisław Sznajdrowski za model Junkers Ju-87 R-2
 Wojciech Pietrzykowski za model Fiat G.55 Centauro
 Paweł Mistewicz za model Hawker Hurricane Mk IIB
 Michał Kutyła za model Me 109G2
 Bartosz Kokoszka za model Spitfire Ixc
 Piotr Targoński za model Supermarine Spitfire Mk IXc
 Łukasz Babczyński za model Hawker Hurricane MkII B

okręty:
 Mariusz Szefner za model włoskiego niszczyciela DARDO
 Radek Kozłowski za model włoskiego niszczyciela Leone Pancaldo
 Wojciech Pietrzykowski za model Conte Di Cavour

pojazdy:
 Jerzy Cholewa za model czołgu włoskiego M11/39
 Paweł Szczeciński za model Pkw.K1 Kubelwagen Typ 82
 Mateusz Bartkowiak za model Rolls Royce Pattern Mk I 1920
 Jacek Bołochowski za model Sd.Kfz.222
 Wojciech Pietrzykowski za model M3A1 Stuart

W części festiwalowej przydzielono następujące wyróżnienia, i tak odpowiednio w klasie, wyróżnienia otrzymali:

MODELE KARTONOWE:

(KB) Budowle - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:
Juniorzy: KRYM Cezary za model Latarnia Czołpino, PROKOP Wiktor za model Czorsztyn, SYROCKI Adrian za model Ustka, KUREK Natasza za model Latarnia Świnoujście, NOWAK Barbara za model Wrocław Ratusz
Seniorzy: SZCZECIŃSKI Paweł za model Latarnia morska na Faros, STARĘGA Wojciech za model Kościół Szczecin Dąbie, FABIAN Dariusz za model Katedra we Fromborku.
(KD) Dioramy - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:
Seniorzy: RAFALSKI Michał za model KW-2
(KF) Figurki - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:
Juniorzy: PLISZKA Krzysztof za model Józef Piłsudski, KOŁPA Magdalena za model Papużki, PROKOP Wiktor za model R2-D2 Artu Ditu
Seniorzy: STARĘGA Wojciech za model Robot Lenshead, SZAFORZ Michał za model Asterix i Idefix, RUTKOWSKI Marek za model Optimus Prime
(KH) Helikoptery - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:
Juniorzy: PROKOP Wiktor za model Apache, ZIELIŃSKI Kacper za model Bell AH 1C Cobra,
Seniorzy: KOPACKI Dawid za model AH 64 Apache
(KO1) Okręty i statki - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:
Juniorzy: SYROCKI Adrian za model Gunboat, PROKOP Wiktor za model Marry Arctica
Seniorzy: PIKORA Mateusz za model ORP Dragon, FABIAN Dariusz za model Kuk Szent Istvan,
PIETRZYKOWSKI Wojciech za model Lodołamacz Lenin
(KO2) Okręty podwodne i flota rzeczna - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:
Juniorzy: WANTOWSKA Joanna za model Nautilus, PROKOP Wiktor za model Neger
Seniorzy: BABCZYŃSKI Łukasz za model Surcouf, MAŃKOWSKI Łukasz za model U-Boot VII,
KOCHANEK Wiesław za model Japoński okręt podwodny I-58
(KPC) Pojazdy cywilne - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:
Juniorzy: TARGOŃSKI Marcin za model MAN TGS Śmieciarka, PROKOP Wiktor za model Faun, JÓŹWIK Joanna za model Fiat 125p + Kemping, MAZUROWSKI Michał za model Tarpan Honker straż
Seniorzy: GOLCZAK Tomasz za model Star 21, BOŁOCHOWSKI Jacek za model Komatsu G-40, KOPACKI Dawid za model Polonez Truck
(KPG) Pojazdy wojskowe gąsienicowe - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:
Juniorzy: PROKOP Wiktor za model Pz.Kpfw VI Tiger, SYROCKI Adrian Pz.Kpfw V Panther
Seniorzy: FABIAN Dariusz za model Mazur, BOŁOCHOWSKI Jacek za model Famo Ruhezahl mit Sd.Ah.35, PAROL Maciej za model E 10
(KPK) Pojazdy wojskowe kołowe - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:
Seniorzy: KOKOSZKA Bartosz za model Zis 5 cysterna, STEPCZYŃSKI Marcin za model Gaz AA, KOPACKI Dawid za model Star 266 + ZU-23-2
(KPKiF) pojazdy kosmiczne i fantazyjne - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:
Juniorzy: SYROCKI Adrian za model Diamant B, PROKOP Wiktor za model V2
Seniorzy: KOŁPA Marcin za model Saturn 1B, KUTYŁA Michał za model Rheinbote
(Kpsz) Pojazdy szynowe - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:
Juniorzy: WANTOWSKA Joanna za model Krasnaja Zwezda wagon pancerny
Seniorzy: SZCZECIŃSKI Paweł za model Bn2t Freudenstein niemiecki parowóz wąskotorowy z 1904 roku, WOŹNIAK Ryszard za model Parowóz Ol49, KRUPA Marek za model BDT radziecka drezyna pancerna
(KS1) Samoloty śmigłowe jednosilnikowe (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:
Juniorzy: SYROCKI Adrian za model Czapla, PROKOP Wiktor za model Spitfire IB, ŻEGLIŃSKI Eryk za model Jak 1
Seniorzy: TARGOŃSKI Piotr za model PZL 23B Karaś, KOKOSZKA Bartosz za model Kawasaki Ki 61 Hien Tei, DĄBROWSKI Marcin za model N1K1-J Shiden, KOPACKI Dawid F3F6 Hellcat
(KS2) Samoloty śmigłowe wielosilnikowe (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:
Juniorzy: PROKOP Wiktor za model Ił-4
Seniorzy: KOKOSZKA Bartosz za model PZL 38 Wilk, WRZOSEK Andrzej za model Consolitadated PB4Y - 2 Privateer, STEPCZYŃSKI Marcin za model Bf 110B-2
(KS3) samoloty odrzutowe i szybowce - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:
Seniorzy: MAŃKOWSKI Łukasz za model Mig 23 MF, DAKOWSKI Piotr za model Mystere II C
(WTF) wszystko inne co nas mile zaskoczy - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:
Seniorzy: FABIAN Dariusz za model Bofors 40mm, KOPACKI Dawid za model armata Schneider

Z tego miejsca pragnę podziekować wszystkim którzy zaszczycili nas swoją obecnością, to dzięki Wam PAPRYKARZ ma swój klimat!! Jeszcze raz wielkie DZIĘKI!! Podziekowania kieruję również w stronę wydawców oraz producentów różnych akcesoriów, którzy pomogają nam przy organizacji i wspierają nagrodami oraz swoją obcenością. Na duże dziękuję zasłużyła ekipa SPMu którą staneła na wysokości zadania przy organizacji festiwalu, wszystko co się udało nas bardzo cieszy to co nie wyszło poprawimy za rok :) I na koniec szczególne podziękowania kieruje w stronę Jorzika oraz Fittera. Jurek jednym słowem wielkie dzięki za to co robisz, nie ma chyba słów ktore mógłbym tu napisać że podziękować za pomoc. Maciej dziękuje za twój wkład, wiele wniosłeś do naszego zespołu i mam nadzieję że będziesz dalej to robił :)

GALERIA Z FESTIWALU WKRÓTCE, DO ZOBACZENIA ZA ROK!!!!

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
04-10-16 18:22  Odp: VI Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2016'' 1-2.X.2016 Szczecin
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Konradoo, trochę z mojej strony "prywaty", ale nie masz na profilu mejla. Aż mi głupio o coś takiego pytać... Zapodział mi się mój kalendarz - szaro-czarny, firmowy ( ze znaczkiem
Mercedesa). A wewnątrz wiadomo, ważne telefony, kontakty. Wszędzie sprawdzałem,
przepadł, jak kamień w wodę. Wewnątrz są info o właścicielu kalendarza, na pewno miałem go
w niedzielę na Paprykarzu. Może ktoś znalazł go. Bardzo jest mi potrzebny w pracy zawodowej, a tu taki klops.... Roztargnienie bądź ten niemiec, co wszystko chowa !!
Proszę o pomoc i info, Theo - Andrzej Wrzosek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024