KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
05-10-15 18:12  Odp: [Z/R] PIWKO 66, 2.10.2015
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

PIWKO z dwiema szóstkami za nami ;)

Uczestnicy:
Andrzej
Art
Cyrylus
Jurgen
Krystian
Mariusz
TRH
Tomasz K

Jak się spotkanie zaczęło... było cieplej, niż we wrześniu. Ale niestety zmrok wcześniej zapada, więc przywitaliśmy znowu salę myśliwską ;) A to oznacza rozpoczęcie chłodniejszej części roku ;/

Ale do rzeczy. Było podsumowanie Przeciszowa, kufli i kufelków. Tym samym nasza ekipa poczuła się wyróżniona takim oto dyplomem :) Pora wymurować jakąś izbę pamięci ;)


Ostatnimi czasy w kartonowym świecie sporo się działo. Pojawiły się dawno wyczekiwane opracowania. Do tego stopnia, że warte były omówienia na kolejnym z rzędu PIWKU ;)


Była okazja ujrzeć również dawno wyczekiwaną Warszawę :) I trafiła pod spostrzegawcze oko Arta ;)

Był również modele... te niestety chyba wstydziły się, lub poczuły skrępowane. Nie mogę ich wyszukać na żadnym zdjęciu ;) Aczkolwiek było to spotkanie modelarskie ;)

Ja musiałem się wcześniej ewakuować. Tak więc przy pomocy modelarskiej pomysłowości Jurka udało się zrobić wspólne foto... bez pomocy kelnerki. Niestety, kelnerka ostatnio co miesiąc jest inna. Oby nie przez nasze głośne kartonowe towarzystwo ;)



No i tyle by było... za kilka dni, mam nadzieję w większym gronie bawimy podczas naszej rzeszowskiej i ogólnopolskiej imprezy... po godzinach ;)

Natomiast następne PIWKO w listopadzie.

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024