KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 17Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
02-07-16 20:54  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2016
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Juz wyslane za mnie i Marka :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
05-07-16 12:41  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2016
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Witajcie,
miło nam poinformować, że Patronat Honorowy objął Pan Marek Sowa - Poseł na Sejm RP. Ufundował on jednocześnie Puchar za najlepszy model konkursu!

pozdrawiam,
Łukasz

--

 
07-07-16 10:33  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2016
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Dzięki za info o obiadkach.
Od razu poprawiłeś mi humor ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
08-07-16 07:21  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2016
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 38
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7


 - 3

Wysłane. ;-)

--
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

 
11-07-16 21:41  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2016
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Obiady zamówione.

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
15-07-16 06:06  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2016
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Mam propozycję, aby utworzyć klasę modeli OLD, jak to miało miejsce na konkursach Małego Modelarza. W tej klasie były by modele wydane do roku np 2000.
Zapewne w tym roku to już za późno, ale co myślicie aby taka klasa była w przyszłym roku? Oczywiście ostateczne zdanie należy do Łukasza Fuczka.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
15-07-16 07:58  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2016
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Osobiście uważam, że to jest bardzo sympatyczny pomysł, do rozważenia dla innych organizatorów konkursów również. Wielu chyba skleja te starsze wycinanki, a gdzie tu je równać ze współczesnymi opracowaniami. Przykładem Kolega Art i jego ostatnia galeria Tomahawków. Obydwa sklejone zawodowo, no ale który wygląda lepiej patrząc obiektywnie? Zestawione ze sobą stare wydania MMów mogłyby być ze sobą porównywane we własnej klasie - uważam, że znajdzie się tych modeli na tyle dużo, aby utworzć dla nich osobną kategorię. Nawet standard i waloryzowane :) Podłączam się do owego postulatu, jestem za. Może nawet założyć wątek? Więcej osób mogłoby się wypowiedzieć, nie zaśmiecilibyśmy tematu konkretnego konkursu, a czytający temat organizatorzy może wzięliby pod uwagę zdanie forumowiczów...

--
54323031

 
18-07-16 10:29  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2016
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Fajny pomysł.;)

 
16-08-16 10:31  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2016
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Nocleg zaklepany :)
Teraz tylko umiejętnie zmanipulować grafik w pracy ;-)
To już za miesiąc!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
20-08-16 18:57  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2016
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Dla mnie materac proszę zarezerwować :D

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 17Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024