KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 17 z 17Strony:  <=  <-  13  14  15  16  17 
21-09-16 14:46  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2016
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Dzięki Tomku za informację.

 
21-09-16 16:04  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2016
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

No i ja coś wkońcu napiszę po wielu godzinach forumowego niebytu. Impreza rewelacja jak zawsze, dane mi było zawitać już w piątek, baterie naładowane pod korek! Z roku na rok poziom prezentowanych prac wręcz przeraża.. za każdym razem człowiek.przekonuje się że jednak można:-))) Moja druga połówka również zadowolona, jeszcze ze mną jest, w sumie dziwne bo poznała mnie wkońcu od tej najgorszej strony:-) Pozdrowienia dla Ramma, który jak zwykle nie zawiódł publiki!

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
23-09-16 13:07  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2016
Sprudin 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

Przeciszów analogowym okiem...







Jedne wyszły lepiej, inne gorzej, ale jakaś pamiątka napewno jest :)

Jeśli ktoś byłby zainteresowany ew. odbitkami, proszę o info na priv :)

Pozdrawiam


PS: i dziękuję za kolejny rok szaleństwa ;)

--
Hope is the first step on road to disappointment.

 
24-09-16 00:24  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2016
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Michal, dawaj reszte :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
29-09-16 14:24  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2016
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Witajcie!!!

wątek już zleciał nieco niżej...;-) Pozostaje mnie napisać jeszcze kilka słów...
Jestem szczęśliwy, że mogliśmy gościć w Przeciszowie tak wielu modelarzy!!!
W tym roku było Was naprawdę wielu. Żałuję, że nie miałem okazji pooglądać wszystkich modeli, które zaprezentowaliście na salach DK w Przeciszowie. Mnóstwo spraw do ogarnięcia. Sami rozumiecie;-))
Poznałem kolejnych, nowych modelarzy. Cieszę się, że nasza "rodzina" się powiększa!
Wierzę, że po tym modelarskim weekendzie z wielkim zapałem wrócicie do sklejania i za rok będziemy modeli oglądać zupełnie nowe modele!!!
Chciałbym serdecznie podziękować komisjom sędziowskim - w konkursie modeli kartonowych jak również w Navidze. Wykonaliście kawał dobrej roboty! Dziękuję!
Pragnę podziękować wszystkim sponsorom, którzy i w tym roku byli z nami!
Dziękuję wszystkim tym, którzy pomagali przy organizacji konkursu - chłopakom i dziewczynom z KM Orzeł.
Osobne podziękowania - choć wiem, że słowa to mało - kieruję do Pawła "Renaty" Opały. Stary - Twój cenny czas, który poświęciłeś na napisanie programu do rejestracji i wdrożyłeś go do działania - przyspieszył bardzo pracę tutaj na miejscu. Wszystko działało bezbłędnie!!!

Oczywiście zdarzyły się "potknięcia", ale... wnioski wyciągnięte na następny rok;-)
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za Wasz udział w konkursie. Za rok spotykamy się w dniach 15-17.09.2017!!!

ps. czy jest ktoś, kto robił zdjęcia z rozdania nagród i pstrykał wręczanie Pucharów? Pilnie potrzebujemy zdjęcie Pani Prezes Banku, która wręczała nagrodę... Mam nadzieję, że któryś z Wam posiada taką fotę;-)) Szczegóły na priv...

pozdrawiam
Łukasz

--

 
29-09-16 20:56  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2016
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Cześć Łukaszu
W moim poście z 20.09.2016 godz. 16.11 jest link do zdjęć w "One drive".
Zdjęcie, które Cię interesuje jest chyba 10-te od końca (wszystkich zdjęć jest 478!).
Spróbuję jeszcze wysłać na priv.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
29-09-16 22:13  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2016
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Dziękuję! To jest to;-)

--

 
06-10-16 19:46  Odp: XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2016
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Łukaszu zapodaj trochę statystyk.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 17 z 17Strony:  <=  <-  13  14  15  16  17 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024