KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
21-06-15 11:22  WLKP #62, Poznań 26.06.2015
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Witam Koleżeństwo.
Ostatni piątek miesiąca na horyzoncie. Zapraszamy wszystkich dysponujących wolna chwilą na spotkanie. Pora i lokal bez zmian.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
22-06-15 14:28  Odp: WLKP #62, Poznań 26.06.2015
kezat 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Witam,

Tym razem mam zamiar się pojawić. Co więcej przekładnia i silnik od Kraza spakowane :) a jak się uda jeszcze most przedni dokończyć to też przyniosę :)

pzdr,
MR

 
22-06-15 16:29  Odp: WLKP #62, Poznań 26.06.2015
Matti 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jeśli zdążę to sie pojawię :)

--
"To że nic nie mówię, nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia"

 
25-06-15 16:47  Odp: WLKP #62, Poznań 26.06.2015
Navigator 

 

Będę. Do zobaczenia pewnie trochę po 17.00.

 
26-06-15 12:02  Odp: WLKP #62, Poznań 26.06.2015
Pirania 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Postaram się pojawić, najwyżej trochę się spóźnię.

 
27-06-15 00:05  Odp: WLKP #62, Poznań 26.06.2015
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Jesteśmy już po czerwcowym spotkaniu.
Tradycyjnie lista obecności:
Kezat
Marek
Pirania
KayFranz
Matti
Tomasz K
K_natlenie
Navigator
Jorzik

Nie jest zle patrząc na frekwencję.
Nasz nowy kolega, no może już nam znany, ale od niedawna w Poznaniu Tomasz K
zaprezentował nam swoje grafiki na dwóch okładkach modeli kartonowych, oraz 2 swieże modele jego autorstwa wydane przez GPM.
Podziwialiśmy, pytaliśmy dlaczego tak a nie inaczej, jak to się to robi, ot newsy od kuchni modelarskiej.



Pirania z niezwykłą starannością wertował te numery, a momentami aż nie mógł uwierzyć że takie detale tam się znajdują.



Navigator z kolei przyniósł 3 egzemplarze okrętów (ten sam typ, ten sam autor) i blaszkę do jednego z nich. Zaczęła się więc zabawa
w znajdowanie różnic pomiędzy tymi wydaniami. Dość długa wymiana poglądów, porad odbyła się pomiędzy Kezatem a Navigatorem, albowiem pierwszy skleił model okrętu który właśnie na tapetę wziął Navigator, I o to chodzi.



Kay Franz pobywszy na południu ostatnimi czasy, wspominał jak to się jechało do Krakowa na konkurs naszymi kolejami, na stojaka oczywiście, z modelami nad głową. Na Mattim nie zrobiło to wrażenia, człowiek zmęczony czeka na pizzę.
K_natlenie i Kay Franz byli też śwadkami pokazów lotniczych jakie miały miejsce w Poznaniu i podzielili się swoimi wrażeniami, o świszczących nad ich głowami aeroplanach. Marek momentami uciekał w pozaprzestrzeń, chyba obmyślał plan wyjazdu nad morze. Trzeba to dobrze zaplanować bo inaczej kicha, ale on to wie.



Kezat buduje Kraza i zaprezentował silniczek tego maleństwa. Wybrańcy otrzymali tez od niego po skrętce cieniutkiego drutu.



Nie od dzisiaj wiadomo, iż Poznań okrętami (japońskimi w większości) stoi. Nastąpiła więc próba przekabacenia Tomka w tym kierunku. Będziemy nad nim pracować i może coś z tego wyjdzie...



Poruszono temat najbliższych imprez modelarskich na jakie Pyry powinny się udać. Jorzik z Kezatem omówili kosmetykę naszej stronki.
W ogólnie panującym dobrym nastroju, zaspokojeni duchowo i kulinarnie, zadowoleni ze spotkania rozchodziliśmy się w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku.

Dziękuję wszystkim za przybycie i wspólnie spędzony czas, i do następnego spotkana.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
27-06-15 10:44  Odp: WLKP #62, Poznań 26.06.2015
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Cieszę się, mogąc usiąść z Wami przy WLKP-powym stele (stołach ;) Bardzo przyjemnie czas spędziłem :)

Gwoli wyjaśnienia jednej rzeczy - jestem autorem ilustracji tylko Nautilusa :)

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
27-06-15 12:33  Odp: WLKP #62, Poznań 26.06.2015
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

My również dziękujemy za spotkanie i liczymy na stały kontakt. Fakt zapędziłem się w opisie jesteś autorem tylko tej o której wspomniałeś.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024