KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
28-05-15 21:53  Odp: WLKP #61, Poznań 29.05.2015
Matti 

Na Forum:
Galerie - 1
 

No tanio nie będzie Jarek to było na zamówienie ;P

--
"To że nic nie mówię, nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia"

 
29-05-15 14:56  Odp: WLKP #61, Poznań 29.05.2015
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Panowie, jakby kto był wcześniej i się nudził to ja jestem u Arka w muzeum.

--
GG 6801515

 
30-05-15 16:28  Odp: WLKP #61, Poznań 29.05.2015
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

No i po spotkaniu. Trochę się podziało, ale po kolei.
Wyjątkowo zajechałem po 17 tej czyli wcześnie, na miejscu już byli Jarosłav i Marek. Jaro zaprosił
Kolegów z Muzeum Broni Pancernej, Jarka i Łukasza, Ten ostatni przyleciał ż Rzymu, specjalnie
na drzwi otwarte Muzeum, Jakaż jest siła pasjonata aby wędrować po świecie. Nadmienić trzeba, iż Koledzy
wchodzą w skład grupy opiekującej się eksponatami w Muzeum i wszystkim co z tym jest związane.

Sporo się polało słów o ich działalności , ale też byli pod wielkim zachwytem że my modelarze dziergamy w miniaturze tak wypasione tanki, bo oni to robią w skali 1/1.


Z boku przycupnął Piotrek z niepozorna wysepką od Kagi. No nie można nie zauważyć, po raz kolejny kunsztu wykonania tych detali.


Z kolei Jarek mocno zaakcentował swoją obecnośc przywożąc toche pancerki własnej produkcji, Były tam T-60, T-70 i jakiś pokrak którego nazwy nie zapamiętałem.Była też czterokołowa Zebra.







Jak daleko można się posunąć w wiernym odtwarzaniu oryginału, ano popatrzcie na ta gumę. Napisy dziergane zwykłą igłą a jaki efekt!.



W międzyczasie dotarli Matti ze swoim RR Mk.1 i k_na tlenie.

Kolega Łukasz nie mógł oderwać wzroku od modelu Mattiego a ten z kolei musiał gęsto się tłumaczyć dlaczego to zrobił tak a nie inaczej.



Ponieważ czas pomykał a nasi Koledzy z Muzeum mieli napięty grafik opuścili nasze towarzystwo udając się na z góry upatrzone pozycje. Dziękujemy że znaleźli chwilke aby z nami pogadać i wymienić cenne uwagi.
Pizza, zapiekanki, złocisty umilały czas spotkania jednak i on się kończył. W międzyczasie zadzwonił Kay Franz czy ma szanse jeszcze dojechać ale odradziliśmy mu to, ponieważ czas był kończyc. Na flankach pozostawiliśmy jednak Mattiego i Jarka jakby co.
I okazało się że dobrze zrobiliśmy, bo schodząc gromadą po schodach spotkaliśmy wystraszonego Tomasza K. dźwigającego rower. Nie zdążył na spotkanie bo szefowa, bo pod góre i takie tam. Krótka wymiana zdań i trochę optymizmu że następnym razem będzie lepiej. Tomasz K jak się dowiedziałem dołączył do tych na flance więc zapewne było niezle.



Poruszyliśmy też kwestie najbliższych wyjazdów do Wrocławia i Oleśnicy jak też funkcjonowanie naszej klubowej stronki.

Dziękuje wszystkim za przybycie i mile spędzony czas, szczególnie gościom bo to cenna znajomość .
Do zobaczenia w czerwcu.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
31-05-15 18:12  Odp: WLKP #61, Poznań 29.05.2015
Kofi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Niestety wypadła mi pilna sprawa na uczelni i nie mogłem się pojawić za co serdecznie przepraszam. Mam nadzieję, że na następne spotkanie uda mi się już przyjść.

--
www.kofimodels.jcom.pl - zapraszam na moją stronę internetową.
Początkujący

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024