KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
27-04-15 07:34  Odp: 9 Inowrocławski Konkurs Modelarski - 25-26 kwietnia 2015
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Przeciszów również dojechał bez przeszkód! Organizatorom wielkie dzięki za wspaniałą imprezę! Pozdrawiam!

--

 
27-04-15 09:33  Odp: 9 Inowrocławski Konkurs Modelarski - 25-26 kwietnia 2015
And 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Jorzik dzięki za filmik bardzo fajny ale panAdas zadał Ci pytanie czekamy na odpowiedź


--

Post zmieniony (27-04-15 09:34)

 
27-04-15 11:42  Odp: 9 Inowrocławski Konkurs Modelarski - 25-26 kwietnia 2015
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Podziękowania i gratulacje dla organizatorów za udany konkurs. Wspaniała impreza którą naprawdę warto wpisać na listę wyjazdów obowiązkowych :)

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
27-04-15 13:36  Odp: 9 Inowrocławski Konkurs Modelarski - 25-26 kwietnia 2015
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Koledzy dla Was konkurs w Poznaniu mógłby byc nawet zaraz, ale nie wszystko zależy ode mnie. Myślę i może coś z tego się w bólach wykluje.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
28-04-15 00:22  Odp: 9 Inowrocławski Konkurs Modelarski - 25-26 kwietnia 2015
24Hobby 

 

http://einowroclaw.pl/wiadomosci.1728.ix_inowroclawski_konkurs_modelarski.1.html

--
Niech cię nie zraża myśl moja prosta smutny efekt reform szkolnictwa
Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

 
28-04-15 07:21  Odp: 9 Inowrocławski Konkurs Modelarski - 25-26 kwietnia 2015
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


imprezka ... super. organizatorzy spisali sie na "szóstkę " super. ład pożądek. wszytsko miało ręce i nogi:) Poczęstunek dla modelarzy super smaczny .etc.
Modelarze kartonowi.. w przyszłym roku powinniśmy zaplanować kartonową inwazję na inowrocław:)

--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
29-04-15 22:17  Odp: 9 Inowrocławski Konkurs Modelarski - 25-26 kwietnia 2015
24Hobby 

 



--
Niech cię nie zraża myśl moja prosta smutny efekt reform szkolnictwa
Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

 
30-04-15 00:26  Odp: 9 Inowrocławski Konkurs Modelarski - 25-26 kwietnia 2015
darekb 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 5

Trochę zdjęć z wystawy można też zobaczyć na mojej stronie.

--
Pozdrawiam, darekb
https://darek.net

 
01-05-15 23:52  Odp: 9 Inowrocławski Konkurs Modelarski - 25-26 kwietnia 2015
24Hobby 

 

Z mojej strony kilka słów bardzo subiektywnego podsumowania.

Doświadczenia lat poprzednich i pochlebne Wasze opinie utwierdzają nas w przekonaniu, że założenia i realizacja idą we właściwym kierunku. Jak wspominałem rok temu "Nie zmienia się tego co jest dobre" tak też postąpiliśmy i w tym roku. Niemniej stagnacji być nie może i oprócz poprawienia szczegółów postanowiliśmy wprowadzić też i nowe elementy.

1 Zachowana została zasada podziału organizacyjnego:
- Konkurs Modelarski
- Festiwal Modeli Kartonowych
- Festiwal Modeli Plastikowych
- Spotkanie Integracyjne
- Wycieczka do 56 Bazy Lotniczej

2. Formularz zgłaszania internetowego rozbudowany został o pole daty urodzenia zawodnika. Mimo, że u nas poprzednio wystarczała zwykła deklaracja Junior/Senior to wobec potrzeb niektórych pucharodawców aby wyłonić najmłodszego lub najstarszego zawodnika trzeba było dodać to pole do wpisywania.

3. Rozdzieliliśmy punkty zgłoszeń modeli na "internetowy" i "z ręki" co jeszcze bardziej ułatwiło zgłaszanie.

4. Konsekwentnie zachowana była zasada, że modele w części festiwalów kartonowym i plastikowym były oceniane wyłącznie przez członków ISMR, a modele nasze nie startowały, wyłożone zostały jako modele wystawowe. W części konkursowej sędziowały osoby o wysokiej wiedzy i doświadczeniu z poza ISMR.

5. W ramach Spotkania Integracyjnego wprowadzony został tajemniczy element "Mistrzostwa Galaktyki w Piłce Nożnej", w tym celu zakupione zostały trzy zestawy do rozegrania tych zawodów, ponieważ okazało się, że w całej okolicy w świetlicach nie ma takiego sprzętu. Bardzo miłym zaskoczeniem, okazało się, że zebrani samorzutnie zorganizowali sobie mecz rozgrzewający, który można nazwać nieoficjalnym meczem na szczycie kartony vs plastiki. Koncepcja ta mi się spodobała i w przyszłym roku będziemy iść w tym kierunku.

6. Wielką niespodziankę udało utrzymać się w tajemnicy i na Spotkanie Integracyjne dotarły dwie 50 litrowe beczki piwa sprowadzonego prosto z czeskiego browaru w Bromovie. Operacja ta nie udała by się gdyby nie wielka pomoc Tomka Kędzierskiego z IPMS Świdnica i Tomka Żida z Bromova, oraz zespołu transportującego złożonego z Arka i Mariusza z IPMS Świdnica. Tym większą niespodzianką był sprzęt, który zapewniał nam zawsze schłodzony napój.

7. Zadbaliśmy też o bogatsze zabezpieczenie naszego bufetu, a na sobotę udało się sprowadzić firmę cateringową gdzie można było kupić ciepły obiad.

8. Sporym zaskoczeniem było wydarzenie jakie miało miejsce przed wejściem na konkurs, gdzie dwa Mariusze zaimprowizowali przy własnej muzyce zbiórkę "Na sex", z dodatkowymi informacjami "<-- Seks z nim 20 zł", "Seks z nim 25 zł -->". Stawka niewygórowana, jednak patrząc na "towar" nie zaniżona. Choć w gronie organizacyjnym słyszałem głosy, że to zbyt odważne, że Straż Miejska opodal, to jednak uważam to wydarzenie za zabawne i nadające lekkiego zabarwienia szaleństwa. A swoja drogą gratuluje odwagi lub współczuję braku przezorności Mariuszom, w końcu Inowrocław to uzdrowisko, a sanatoria o kilkadziesiąt metrów. To jest droga gdzie kuracjusze przechadzają się do centrum miasta i do kościółka, oferta wyłożona i ... Pacta sunt servanda.

9. W niedzielę tradycyjna wycieczka do 56 Bazy Lotniczej i tu tym razem nowość, zaprosiliśmy wszystkich do nowiutkiego hangaru, gdzie przy doskonałym oświetleniu można było sfotografować pootwierane wnętrza z pomostów obsługowych.

10. Zakończenie udało się rozpocząć punktualnie i podtrzymana była zasada wywoływania wszystkich wyróżnionych ale tylko raz, który dostawał komplet medali dyplomów i ewentualnych nagród. Myślę, że ta forma łączy ze sobą chęć jak największego uhonorowania wyróżnionych ze skróceniem czasu samej ceremonii.

Podsumowując to podsumowanie, chciałbym WSZYSTKIM BARDZO podziękować za przybycie, za dostarczenie tak wielkiej dawki pozytywnej emocji, za dostarczenie tak wielu i tak pięknych tematów do rozmów.

Spotykamy się za rok i jesteśmy otwarci na wszystkie Wasze sugestie, które pomogą nam zorganizować następną, wyjatkową imprezę.

--

Post zmieniony (02-05-15 09:37)

 
03-05-15 20:11  Odp: 9 Inowrocławski Konkurs Modelarski - 25-26 kwietnia 2015
24Hobby 

 

Nagrodą w Halowych Mistrzostwach Galaktyki w Piłce Nożnej było wino owocowe marki "Mamrot z Wilkowyj" oraz paczka wojskowych sucharów.



Zwycięzca szlachetnie podzielił się z przeciwnikami i wszyscy spożywający robili dziwne miny. Zaciekawienie moje co do walorów owego trunku doprowadziły do komisyjnej degustacji, w której miałem przyjemność uczestniczyć kilka dni temu. W mojej ocenie wykrzywiać "Mamrot" nie miał prawa, w smaku zbliżony do silnie rozwodnionego soku wiśniowego.

Chełmżyńskim zawodnikom bardzo dziękujemy za dostarczenie piłki, dzięki temu łatwiej było rozegrać mecz piłki noznej, choć nie jest on niezbędnym elementem rozgrywek.

--
Niech cię nie zraża myśl moja prosta smutny efekt reform szkolnictwa
Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024