KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
07-03-15 11:32  [Relacja] GEKO nr 108 - 27.02.2015 r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Witajcie,

Chciałem poinformować, że 27.02 odbyło się spotkanie grupy GEKO, które się odbyło:> Miła atmosfera, porozmawialiśmy na modelarskie (i nie tylko) tematy, wymieniliśmy doświadczenia i płyny ustrojowe. Było bardzo fajnie, zapraszamy na kolejne spotkanie w marcu...:>






Tiaaa, poszedłem po bandzie, czas więc teraz na rzetelną relację ze spotkania tyło- i przodowłazów, gwałcicieli umysłów i innych narządów niezbędnych do prokreacji:>
W skrócie - kolejne GEKO za nami.

Zgodnie z naszą doktryną "Grubo, coraz grubiej", którą Lazarus zrozumiał zbyt dosłownie, poszliśmy w tango szaleństwa, szaletów i zapachów uchodzących w cywilizowanym świecie za odrażające:> Dla nas to jednak chleb powszedni:-)

Stawili się w kolejności totalnie przypadkowej :

1. Jańcio
2. Renata
3. Ziga
4. And
5. Lazarus
6. NyFu
7. Ahmed Cordel
8. Andreas
9. StuG

Tym razem do pełnego składu apostolskiego zabrakło 1/4 składu, ale tak to bywa - jeden poszedł coś sprzedać, drugi myślał, że po wodzie się zapieprza na bosaka, a trzeci nie uwierzył, że otwory w ciele można mieć również na rękach i w boku:>

Od razu uprzedzę, że nie będzie czego oglądać:> Nie udało się uchwycić wszystkich totalnie hardcorowych momentów - właściwie żadnego, poza reflektorem brzusznym Lazarusa:> Musicie więc przygotować się na nieco nudny odcinek naszej sagi:> Ci, którzy są fanami "Mody na sukces" (albo "Łysi i piękni"), powinni jednak bawić się świetnie:>


Dwa serca, dwa smutki, jak śpiewała onegdaj konserwowa dzisiaj i pachnąca kiszonym ogórem liderka grupy Bajm:> Różnica między Andreasem i mną jest taka, że on tęskni za swoją Kasią, a ja za kimkolwiek:> Oczywiście widocznych gołym okiem różnic w wyglądzie, aparycji i ilorazie inteligencji nie wspomnę:> Może między wartościami IQ 17 i 18 rozdźwięk intelektualny jest niewielki, ale inaczej niż w sytuacjach intymnych - tutaj lepiej być z przodu:>


Zdarzają się również łzy, i to w podgrupach:> Są to łzy szczęścia, połączone z uczuciem zażenowania i totalnego opadnięcia rąk w kierunku opowiadającego:> Jestem prawie pewien, że w tym wypadku chodziło o hasło pokrewne z tym o psie przychodzącym i wąchającym nas w nocy tu i ówdzie w czasie wykonywania procesów uzewnętrznień ciała płynnego, chociaż zdecydowanie mniejszego kalibru:>
Oczywiście z uwagi na wczesną porę, powtórzenie tego na forum publicznym groziłoby poważnymi konsekwencjami - dla piszącego prawnymi, dla czytających - zdrowotnymi:>


Zadanie dla klas 1-3 : znajdź 10 szczegółów, różniących te dwa ohydne ryje:-) Od razu podpowiem, że "waga" nie jest odpowiedzią prawidłową:>


Jańcio w swoim żywiole uświadamiania ciemnoty w sprawach światopoglądowych i wszystkich innych, które mu przyjdą do łba. Wiadomo, że im ciemniejszy lud, tym więcej i szybciej łyka, ale ta ekipa dosłownie spijała słowa z ust naszego osobistego mesjasza moherowego ateizmu:>
A tak po prawdzie, przyniósł karabiny do Wilka i sam sobie je pokazywał, klepiąc się z uznaniem po plecach trzecią ręką:>


Na tym akurat spotkaniu And przybrał postać sekretarza Breżniewa - nie pasowały do końca brwi i kolor włosów, ale reszta - przysypianie i ciągłe budzenie przez współtowarzyszy, sztuczne podtrzymywanie życia podczas pobytu w dabljusi - identyczne:>


Odcinke 2 - nie udało się otworzyć pudełka na siedząco, to może na stojaka pójdzie lepiej?:>


Łukasz może jeszcze uczęszczać na nabożeństwa:> Pomimo swojego sporego tornistra z przodu, umie jeszcze złożyć ręce do pobożnej modlitwy:> Obawiam się jednak, że niedługo zostanie ekskomunikowany:>

Pragnę zwrócić uwagę na talerz, czy raczej dechę, na której leży jadło Lazarusa (jak zwykle zamówił placek z breja, w którą czasem się wlezie, ale niekoniecznie jada). Świetnie widoczne są gorące opary, wydobywające się z czeluści tej potrawy:-) Widocznie kupa jest świeża,ciepła i paruje w najlepsze...:>


Biedny Miś:>
A kiedyś był taki ładny, amerykańcki... szkoda:>


Ostatnie chwile Zigi na spotkaniu:> Opuszczenie naszej podejrzanej kompaniji nie musi być bolesne, a wręcz przeciwnie:-) Ulga, że się skończyło bez uszczerbku na zwieraczu zachęca do dalszego życia i przewartościowania jego priorytetów:>


Na dowód tego, co pisałem o przysypianiu:> Sweet focia z sekretarzem musowa:> I na nasza gablotę:>


Tym razem dwie wersje pożegnania "by Renata":> Te drugie dla porannej prasy, pierwsze dla wydawców Gejzera i Catsa:>


Już teraz można oficjalnie ogłosić, że bohaterem tego odcinka jest Lazarus:> Pchał się praktycznie w każdy kadr. W tym wypadku "Taniec z Brodatą Rozgwiazdą":>


Żeby nie było, że ma same fotki z osobnikami szpetnymi, na koniec zdjęcie z totalnym troglodytą:> No dobra, nie myłem włosów przed wyjściem... ale ogólnie szczupak i playboy:D

GEKO 108 za nami, a przed nami w szerokiej perspektywie.... kurde, jak my ten zakręt wyrobimy?:>

Relacja z tych stonowanych, zmuszających do zadumy nad sensem istnienia i zatrzymywania gazów na przyjęciu:>

Tym razem nasz terrorysta siedział dość cicho, chociaż UWAGA! - przyniósł model:-) I tym (jedynym) modelarskim akcentem kończymy dzisiejsze nadawanie, zapraszając już na kolejne Idy marcowe:-) Być może nawet jakieś Idy się pojawią, podobno jedną widzano z Oscarem:>

Na koniec zwyczajowo złota myśl na niedzielę : "Mocz usta i dłonie, w kobiecym mymłonie":>

Do zobaczenia!

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
07-03-15 12:28  Odp: [Relacja] GEKO nr 108 - 27.02.2015 r.
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Ale mi się fuksnęło;-))) Bohaterem tego odcinka;-))) Jak zwykle treści wysokich lotów!!! Tak trzymać Grzesiu!!!
pozdrawiam,
Lukasz

--

 
08-03-15 13:36  Odp: [Relacja] GEKO nr 108 - 27.02.2015 r.
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Grzesiu mam nadzieję że żeś sie nie pos.ał jak to pisałeś .

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
08-03-15 20:16  Odp: [Relacja] GEKO nr 108 - 27.02.2015 r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Andreas... hehehe, teraz już wiem dokładnie, jak brzmiała ta słynna sentencja:>

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
08-03-15 21:46  Odp: [Relacja] GEKO nr 108 - 27.02.2015 r.
Ramm 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ohoho ściany pomalowali Oo

--
Rock Honor Ojczyzna

 
09-03-15 10:05  Odp: [Relacja] GEKO nr 108 - 27.02.2015 r.
And 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

No tak ja zasypiałem ciekawe ciekawe na zdjęciu widać kto zasypiał. Grzesiu nie gniewam się i dziękuję za bardzo ciekawą relację . Ram wywalili nas na odpowiednie miejsce w knajpie tzn.pod kibel

--
Na morzach i oceanach NAGATO 1:200 | KING GEORGE 1:200 | ZARA 1:200 | TAKAO 1:200 | HOOD 1:200 | KAGA 1:200 | LONDON 1:200 | VICTORY 1:96 | WARSZAWA 1:200

 
09-03-15 11:59  Odp: [Relacja] GEKO nr 108 - 27.02.2015 r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

To miejsce to jest właśnie nasze jedynie słuszne, do dziada Gekona pradziada:-)
A kolor ścian się nie zmienił:>

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
11-03-15 07:35  Odp: [Relacja] GEKO nr 108 - 27.02.2015 r.
Pablos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 6
Galerie - 4
 

No wlaśnie... jak pojawił się Lazarus to nawet nie pojawiła się wzmianka o przyniesionych
przeze mnie wszystkich numerach "Modelarstwo" z relacją sklejania kartonowego Camela,
a to właśnie to powinno być kluczowym wydarzeniem spotkania ;-) Łukasz przyćmiłeś
wszystko ;-)

--
Model udany, to model który sprawił nam przyjemność i nauczył nas czegoś nowego

 
11-03-15 18:13  Odp: [Relacja] GEKO nr 108 - 27.02.2015 r.
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

NyFu, ale ja nie chciałem :-)

--

 
11-03-15 22:30  Odp: [Relacja] GEKO nr 108 - 27.02.2015 r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Nie chciałem... a kasę na moje konto to kto przelał?:>

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024