KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 7Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
29-10-15 10:09  Odp: X Konkurs-Wystawa Modeli Kartonowych w Gołębiu [5-6.12.15]
Extra Model   

Tu nic nie ma martwego. Ustawa o prawach autorskich jest nadal aktualna.
Dając przyzwolenie na wystawianie modeli nielegalnie kopiowanych popiera się piractwo.
Budując od podstaw i wystawiając na konkursie model ze Star Wars możesz zostać nagrodzony wartościową nagrodą. W ten sposób nie mając pisemnego zezwolenia na użycie wizerunku przyjąłeś korzyść majątkową.
Jeżeli model zostanie opublikowany odpowiedzialność jest przenoszona na wydawcę.
Tyle teorii a w praktyce ludzie wystawiają takie modele i w kajdankach nikt ich z sali nie wyprowadza ale ostatnie słowo ma organizator.
Fitter ustawę zna na pamięć.

--
www.extramodel.pl

 
29-10-15 10:48  Odp: X Konkurs-Wystawa Modeli Kartonowych w Gołębiu [5-6.12.15]
berszu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Modele ze Star Wars wystawiałem już na kilku zlotach fanów SciFi i 2 festiwalach modelarskich.
Zdjęcia modeli mają się ukazać w najnowszym magazynie Star Wars Insider wydawanym przez © & ™ Lucasfilm Ltd więc nawet mi do głowy nie przyszło że budując je łamię prawa autorskie.

W sieci są tysiące modeli ze SW budowane od podstaw tyle że z plastyku i ludzie je wystawiają i nawet sprzedają
Czy jak model nie jest w 100% kopią oryginału to nie jest już to kopia?.
Budowałem je ze zdjęć zamieszczonych przez innych modelarzy, nie z oryginalnych ( nie znalazłem takich ) planów modelarskich, więc model na pewno różni się od oryginału.

Nie wiem jak rozumieć post mini, czy jest to organizator ( nie jestem obyty w konkursach i wystawach ) ale że nie zostanę dopuszczony do wystawy konkursu ?

--
Budowa kartonowych modeli Star Wars
Bernard Szukiel
berszu@wp.pl
tel: 607550797



https://www.facebook.com/starwarspapermodel/

https://www.facebook.com/bernard.szukiel

 
29-10-15 11:07  Odp: X Konkurs-Wystawa Modeli Kartonowych w Gołębiu [5-6.12.15]
Extra Model   

Nie czytasz uważnie:
"Tyle teorii a w praktyce ludzie wystawiają takie modele i w kajdankach nikt ich z sali nie wyprowadza ale ostatnie słowo ma organizator."

--
www.extramodel.pl

 
29-10-15 13:16  Odp: X Konkurs-Wystawa Modeli Kartonowych w Gołębiu [5-6.12.15]
berszu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Czy jest jakaś oficjalna stronka, by z kimś z organizatorów z Gołębia porozmawiać?

--
Budowa kartonowych modeli Star Wars
Bernard Szukiel
berszu@wp.pl
tel: 607550797



https://www.facebook.com/starwarspapermodel/

https://www.facebook.com/bernard.szukiel

 
29-10-15 13:47  Odp: X Konkurs-Wystawa Modeli Kartonowych w Gołębiu [5-6.12.15]
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Kilka postów wyżej podałem link do wątku dot. zeszłorocznej edycji, w tamtejszym regulaminie są podane kontakty do osób odpowiedzialnych za organizację konkursu.

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
30-10-15 17:15  Odp: X Konkurs-Wystawa Modeli Kartonowych w Gołębiu [5-6.12.15]
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Berszu - możesz przywieźć choćby całą flote imperialną i nikt Cię nie wygoni ;) Najwyżej ścignie Cię Lukas albo inny Jedi ;D
Jeśli ktoś przerysował model a posiada oryginał tez gonie pogonimy.

Zapis ma na celu wyeliminowanie modeli klejonych z jakiś dziwnych kserówek czy skanów zamieszczanych w sieci, co na pierwszych edycjach (szczególnie wśród najmłodszych) się zdarzało. Tylko i aż tyle.

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
01-11-15 17:27  Odp: X Konkurs-Wystawa Modeli Kartonowych w Gołębiu [5-6.12.15]
Czerkasy   

Myślą przewodnią zapisu "z oryginalnych wydawnictw" było ograniczenie wystawiania modeli sklejonych ze skanów ściągniętych z internetu. Preferujemy oryginalne wydawnictwa. Kalafior serdecznie zapraszamy na naszą imprezę w dniach 05-06.12.2015. z tym co masz. Jeśli chodzi o noclegi, z tego co rozmawiałem z p. Ewą na stronie GOK w Gołębiu w regulaminie imprezy jest już umieszczony numer do rezerwacji noclegu. Jeśli nie będzie już wolnych miejsc proszę dać znać na forum to postaram się umieścić numer telefonu do noclegowni w Dęblinie. Myślę, że z dojazdem nie będzie problemu.

 
01-11-15 17:29  Odp: X Konkurs-Wystawa Modeli Kartonowych w Gołębiu [5-6.12.15]
Czerkasy   

Widzę, że razem z Fitterem odpowiedzieliśmy w tym samym czasie. Pozdro Fitter

 
01-11-15 17:40  Odp: X Konkurs-Wystawa Modeli Kartonowych w Gołębiu [5-6.12.15]
Czerkasy   

http://www.gokgolab.pl/wydarzenia.html

 
01-11-15 18:47  Odp: X Konkurs-Wystawa Modeli Kartonowych w Gołębiu [5-6.12.15]
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Wczoraj trochę się wywiedziałem o noclegi w restauracji Nepomucen to jest lokal naprzeciwko kościoła 50 m od domu kultury. Nadal są w nim prowadzone prace wykończeniowe . Właścicielka jutro ma mnie powiadomić na sto procent czy w miesiąc się wyrobią czy nie oraz co i ile by kosztowało. Do jutra.

Pozdrawiam.

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 7Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024