KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
17-01-15 13:53  BRĘTOWSKI PIKNIK MODELARSKI 2015/1
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Witam Kolegów

Mam przyjemność poinformować modelarską brać o wczorajszym Brętowskim Pikniku Modelarskim, który odbył się w Gdańsku.
Udział wzięli – ZbiG, Radzias, Stachooo, Yogi, Mateusz i Winek (wszyscy na zdjęciach).


Gospodarzem koleżeńskiego spotkania modelarzy był Zbyszek, znany na Forum jako ZbiG, któremu bardzo dziękujemy za udostępnienie swojego lokum wypełnionego modelami i atmosferą Modelarskiej pasji. Na półkach wypatrzyliśmy nowe twory ZbiG-a – kadłuby Ziemi Szczecińskiej oraz Iskry.


Każdy coś przyniósł – jedni modele, książki, materiały a nawet własne wypieki (prawdziwe, nie modele ciastek!).


Zaczęło się od oglądania na żywo Stachooo-wego Fokkera:


A później powstającego w pracowni również Stachooo poczciwego P-11c i porównywania jego kabinki z ukończonym już modelem.


Do Pikniku dołączył wirtualnie Kolega Japończyk z Warszawy (telefoniczna rozmowa ZbiG-a z Robertem).


Było również podziwianie i pasowanie pięknie zrobionych silników ZbiG-a od Halifaxa.


Kolega ZbiG przeprowadził jeszcze pokaz cięcia igieł lekarskich (musicie uwierzyć, że to co widać to nie jest manicure).


Podsumowując – ciekawe, spokojne spotkanie Kolegów modelarzy, wymiana poglądów, doświadczeń i nadzieje na kolejne spotkania z powodu niedosytu wyczerpania wszystkich tematów.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
19-01-15 22:47  Odp: BRĘTOWSKI PIKNIK MODELARSKI 2015/1
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Miło zobaczyć na zdjęciach wasze szlachetne fizjonomie :)
Szkoda że mam trochę daleko do trójmiasta...

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
20-01-15 09:26  Odp: BRĘTOWSKI PIKNIK MODELARSKI 2015/1
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Zbig to nie fer że sklejasz Ziemie i sie nie chwalisz . Skleić dobrze ten model to moje marzenie. A fuj ! Zbig.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024