KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
18-12-14 00:32  XXIX Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych
wasia 

Na Forum:
Galerie - 21
 

Informacja zaczerpnięta stąd. Więcej informacji pewnie wkrótce.

--
_ _ _ _ _ _ _
Halifax, Su-37, Su-35, Su-27, Black Widow, MiG-29M, MiG-29A, Mustang, SZD-22 Mucha, Iskra bis DF, Su-27 Fly Model, Su-30MKI, Su-30MK, LIM-2

 
18-12-14 18:34  Odp: XXIX Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Super! Znowu kolizja ze Stalową Wolą ... a prosiliśmy żeby się dogadali ... rok temu się dało, a teraz nie, a potem będzie płacz że ludzi mało ... wybaczcie mój ton ale tyle się swego czasu ojeździłem i oprosiłem żeby organizatorzy się dogadali co do terminów a efekt jaki jest widzimy ... a rok ma 12 miesięcy.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
13-01-15 20:42  Odp: XXIX Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Ktoś z forumowiczów się wybiera do Sanoka?

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
13-01-15 21:23  Odp: XXIX Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych
wasia 

Na Forum:
Galerie - 21
 

Ja raczej się wybiorę, niestety tylko pooglądać.

 
15-01-15 21:35  Odp: XXIX Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

No to do zobaczenia na miejscu wasia.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
18-01-15 20:52  Odp: XXIX Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Jak planowałem, tak też zrobiłem, czyli wybrałem się do Sanoka. A w Sanoku tradycyjnie, kameralnie i spokojnie :) Z tego co zaobserwowałem to zgłoszonych zostało ok 160 modeli, aczkolwiek wzorem lat poprzednich w najbliższym tygodniu coś jeszcze może się pojawić. A oto i zdjęcia:

SANOK 2015

--

Post zmieniony (18-01-15 20:55)

 
22-01-15 19:18  Odp: XXIX Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Dzięki za zdjęcia, w tym roku za długo się zastanawiałem i zrobiło się późno. Może Stalowa wypali. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
22-01-15 20:13  Odp: XXIX Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Szkoda, ale mam nadzieję że w przyszłym roku na XXX-lecie zjedziemy cała bandą :)

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
25-01-15 23:54  Odp: XXIX Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Miło mi zakomunikować że w Sanoku po raz pierwszy w historii zostanie przyznane GRAND PRIX Podkarpackiej Inicjatywy Wielbicieli Kartonowych Obiektów, a nagrodą będzie puchar o wdzięcznej nazwie KUFELEK czyli Komisyjne Uznanie Faktycznego Efektu Lepienia Elementów Kartonowych. Tym samym mamy nadzieję że owe GRAND PRIX na stałe zagości na podkarpackich imprezach, a być może również na konkurach w innych częściach Polski, na których pojawiają się członkowie PIWKA :)

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
01-02-15 18:07  Odp: XXIX Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Krótka relacja z zakończenia sanockiej wystawy:

Tak wyglądał stół z nagrodami ...



... a tak gdy do sali wtargnęło PIWKO



Pamiątkowe zdjęcie z laureatem pierwszego w historii KUFELKA ...



... oraz zdjęcie nagrodzonej kolekcji, wykonanych od podstaw, modeli z sagi Gwiezdne Wojny:



I na koniec jeszcze zdjęcie wykonane w drodze powrotnej, prezentujące piękną podkarpacka zimę :)



--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024