KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
26-10-14 21:33  WLKP#55bis, Poznań 31. 10. 2014
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Witam
Piątek 31 października to kolejna data spotkania wszystkich kartonowych Poznaniaków i nie tylko.
Tradycyjnie kawiarnia Umberto na Cytadeli od 17.00.
Zapraszam serdecznie.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
28-10-14 12:05  Odp: WLKP#55bis, Poznań 31. 10. 2014
Pirania 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Planuje się tym razem pojawić.

 
28-10-14 13:33  Odp: WLKP#55bis, Poznań 31. 10. 2014
lehcyfer 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Ubiorę się ciepło i też wpadnę :)

 
28-10-14 15:07  Odp: WLKP#55bis, Poznań 31. 10. 2014
MAREK 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17


 - 11

Ja też będę .

 
28-10-14 15:23  Odp: WLKP#55bis, Poznań 31. 10. 2014
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Ja też się pojawię ok 18 tej. Marek zabukuj miejsca.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
28-10-14 17:18  Odp: WLKP#55bis, Poznań 31. 10. 2014
Matti 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Tym razem będę na spotkaniu.

--
"To że nic nie mówię, nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia"

 
30-10-14 16:37  Odp: WLKP#55bis, Poznań 31. 10. 2014
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jak nie mają nic przeciwko to też mogę zajrzeć.

--
GG 6801515

 
02-11-14 17:40  Odp: WLKP#55bis, Poznań 31. 10. 2014
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Tym razem udało się spotkać i możemy odnotować spotkanie za zaliczone.
Tradycyjnie lista obecności nie jest zbyt długa niemniej cieszy fakt, iż Koledzy którzy przybyli poświęcili trochę swojego czasu na gaworzenie o papierze.
Tak więc byli: Marek, Kezat, Pirania, k_natlenie, Matti, Mikser, Jaroslav i Jorzik.



Tematem przewodnim okazało się zabezpieczenie i funkcjonowanie Naszej strony www.
Ponieważ Mikser jest zagoniony na maksa, podjęliśny, za zgodą Kezata, iż to on będzie dalej ciągnął ten wózek.
Poza tym trochę pogadaliśmy o przyszłorocznym kalendarzu imprez i uczestnictwie w nich.
Z modeli Marek zaprezentował klejony kościół w Tismicach. Model może nie porywający ale to co
Marek chce wykonać może zdecydowanie uatrakcyjnić ten model. Mianowicie chce wykonać witraże i wewnętrzne oświetlenie.



Matti zabrał się za kolejne większe pływadło, mianowicie Gpm-owski Bałtyk. Działa altylerii głównej i mniejszych kalibrów mogliśmy obejrzeć. Jak sam Matti mówił ten model ma coś w sobie i cieszy sklejającego.



Jarek też tam coś dłubie jakąś ,,zebrę" i tank. Elementy tychże zaprezentował na spotkaniu.



Pirania dalej męczy się z drobnicą do Kagi a k_natlenie z kolei klei letadło.

Tak nam przeleciał czas i trzeba było opuścić lokal. Pozostali tylko Mikser i Jaroslav bo jako spóźnieni na spotkanie musieli zostać i odpracować czas, czym specjalnie się nie zmartwili.
Dzięki wszystkim za przybycie, ustaliliśmy że listopadowe spotkanie zgodnie z planem natomiast grudniowe przekładamy na styczeń 2015.
Do miłego.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024