KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
04-10-15 22:01  Odp: V Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2015'' 2-4.X.2015 Szczecin
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Byłem pierwszy raz i przyznam, że atmosfera była OK. No i modele inne niż na lubelszczyźnie ;) Duża przestrzeń wystawowa to atut tej imprezy.
Wiem, że to nie sprawa kartonowa, ale gdzieś się organizatorzy zapętlili i jedna z klas (PM) pomimo wystarczającej liczby modeli nie została rozegrana, ba nawet nie zostało odczytane, że nie podlega ocenie z powodu....
Ale cóż, to drobiazg przy Waszym wkładzie pracy - gratuluje udanego konkursu.

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
04-10-15 22:43  Odp: V Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2015'' 2-4.X.2015 Szczecin
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Hejka
Wielkie dzięki za udana imprezę. Życzyć sobie należy aby w tak szerokim składzie można było się spotykać na takich konkursach jak najczęściej.
Ze swej strony pragnę podziękować wszystkim wystawiającym modele na wystawie tematycznej, bo nie jest łatwo zebrać tak znamienitych modelarzy w jednym miejscu w tym samym czasi.
Dzięki Wam ta wystawa odniosła sukces bo 60 wystawionych modeli w jednej tematyce na 160 w ogólnej liczbie kartonów to sukces.
Dziękuje jeszcze raz wszystkim i każdemu z osobna za udział.
Foty już na F, film będzie ok wtorku.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
05-10-15 12:06  Odp: V Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2015'' 2-4.X.2015 Szczecin
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

No to film mamy. Zapraszam do zalukania.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
05-10-15 20:09  Odp: V Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2015'' 2-4.X.2015 Szczecin
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Witam Kolegów
Byłem drugi raz i ponownie jestem urzeczony przyjęciem, atmosferą, organizacją, itp.
Wspaniała impreza.
Dziękuję Wszystkim za spotkanie i sympatyczne rozmowy a organizatorom za ciepłe przyjęcie.
Do następnego roku!

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
05-10-15 23:10  Odp: V Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2015'' 2-4.X.2015 Szczecin
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Krótka wzmianka o naszym festiwalu w Teleexpresie

Festiwal w Teleexpresie

zaczyna sie od 7:05

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
06-10-15 22:39  Odp: V Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2015'' 2-4.X.2015 Szczecin
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

To nie tak, że mam parcie na szkło, ale w 7:06 ten w żółtym to ja ;-)
Nadmienię, że w szczecińskiej TV mają fajne reporterki :-)))

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
06-10-15 23:28  Odp: V Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2015'' 2-4.X.2015 Szczecin
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Marcin jesteś sławny, i jest dowód na to że byłeś :)

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
07-10-15 09:30  Odp: V Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2015'' 2-4.X.2015 Szczecin
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Pełna galeria zdjęć:

Modeli Pacyfik

Modele Festiwal

Atrakcje dodatkowe

Rozdanie

Migawka z festiwalu

Zdjęcia wykonał Michał SPRUDIN za co z tego miejsca serdecznie dziękuje i zapraszam do oglądania.

--

Post zmieniony (07-10-15 11:22)

 
07-10-15 20:40  Odp: V Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2015'' 2-4.X.2015 Szczecin
Piotreq 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ogarnąłem swoje zdjęcia:
http://s923.photobucket.com/user/Piotreq/slideshow/Paprykarz%202015?sort=2

Zapraszam.

 
28-10-15 19:07  Odp: V Szczeciński Festiwal Modelarski ''Paprykarz 2015'' 2-4.X.2015 Szczecin
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Na naszej oficjalnej stronie zamieszczone zostały wyniki festiwalu, zapraszamy do zapoznania:

SPM Website

Kto jeszcze nas nie polubił zapraszamy do zapoznania sie z naszymi oficjalnymi profilami:

SPM Sekcja Kartonowa

SPM

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024